هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز

متوسط نرخ وام مسکن دیروز رز بسیار کمی برای سومین روز متوالی. البته آنها باقی می ماند فوق العاده پایین تقریبا هر استاندارد است.

ما شده ایم هشدار داد که همواره در آنجا خواهد بود و روز و طولانی مدت افزایش می یابد punctuating چه ما هنوز هم امید خواهد بود ملایم رو به پایین روند. فدرال رزرو مداخلات در بازار وام مسکن باید در تئوری ایجاد آن است. اما عوامل دیگر در بازی هستند. آنها چه هستند ؟ به عنوان خوانده شده.

پیدا کردن و قفل های فعلی است. (May 22nd, 2020)

برنامه رای MAY* تغییر
معمولی 30 سال ثابت 3.75 3.75 بدون تغییر
معمولی 15 سال ثابت 3.75 3.75 -0.06%
معمولی 5 سال ARM 3.5 3.5 بدون تغییر
30 سال ثابت FHA 3 3.982 +0.13%
15 سال ثابت FHA 4 4.953 بدون تغییر
5 سال بازوی FHA 3.75 3.748 -0.05%
30 سال ثابت VA 2.75 2.926 بدون تغییر
15 سال ثابت VA 4 4.337 بدون تغییر
5 سال بازوی VA 3.5 2.795 بدون تغییر
نرخ خود را ممکن است متفاوت باشد. اینجا کلیک کنید برای شخصی رای دادن نقل قول. ببینید ما رای مفروضات اینجا.

بنابراین در حال حاضر ما خوشبین باقی می ماند که به طور کلی تغذیه جلوگیری از جدی ترین افزایش می یابد و شاید فشار وام مسکن نرخ پایین تر در روزهای آینده و هفته. اما سوال در مورد اثربخشی مداخلات خود در حال رشد هستند.

اطلاعات بازار موثر (یا نه) امروز نرخ وام مسکن

ما هنوز هیچ دلیلی برای فکر می کنم بازار در حال حاضر ارائه بسیاری از سرنخ به آنچه ممکن است اتفاق می افتد به نرخ وام مسکن امروز. اما به این امید شما باید بینش است که ما در حال از دست رفته در اینجا از وضعیت بازی این صبح است. حدود 9:50 a. m. (ET) داده ها در مقایسه با تقریبا همان زمان صبح دیروز بودند از:

 • عمده شاخص های سهام شد تمام محسوسی بالاتر است. (بد برای وام مسکن نرخ.) هنگامی که سرمایه گذاران در حال خرید سهام آنها اغلب فروش اوراق قرضه هل که قیمت آن پایین و افزایش بازده و نرخ وام مسکن. مخالف اتفاق می افتد زمانی که شاخص به پایین تر
 • قیمت طلا با صعود به $1,730 هر اونس از $1,689. (خوب برای نرخ وام مسکن*.) به طور کلی بهتر است برای زمانی که نرخ طلا افزایش می یابد و بدتر زمانی که طلا می افتد. طلا تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. و نگران سرمایه گذاران تمایل به فشار نرخ پایین تر است. اما اگر آنها نگران نیست در حال حاضر …
 • قیمت نفت افزایش به $14.70 هر بشکه از $1.52 (بد برای نرخ وام مسکن* از آنجا که قیمت انرژی نقش زیادی در ایجاد تورم و همچنین نقطه به آینده فعالیت های اقتصادی است.)
 • این عملکرد در 10 سال Treasurys رز به 0.60% از 0.57%. یک سال پیش از آن بود که در 2.57%. (بد برای نرخ وام مسکن.) بیش از هر بازار مسکن نرخ وام مسکن به طور معمول تمایل به دنبال این خاص بازده اوراق قرضه خزانه داری هر چند کمتر به تازگی
 • سی ان ان کسب و کار ترس & حرص شاخص با ریزش بسته شدند به 41 42 از 100 امکان پذیر امتیاز. (خوب برای نرخ وام مسکن.) “حریص” سرمایه گذاران فشار قیمت اوراق قرضه پایین (و نرخ بهره بالا) به عنوان آنها را ترک بازار اوراق قرضه و حرکت به سهام و در حالی که “ترس” سرمایه گذاران مخالف است. بنابراین کاهش خوانش بهتر از آنهایی که بالاتر

*تغییر چند دلار بر قیمت طلا یا چند سنت در روغن آنهایی است که بخش کوچکی از 1٪. بنابراین ما تنها تعداد تفاوت معنی دار به عنوان خوب یا بد برای نرخ وام مسکن.

اخیر نرخ وام مسکن افزایش می یابد ممکن است به نوبه خود بر روی صفحه رادار. اما نمی بانک در آن است. روزانه به طور موثر غیر قابل پیش بینی. چرا که آنها باقی می ماند untethered از بازار و بازار از واقعیت است.

هنوز هم ما امیدواریم که بانک فدرال برگزار خواهد شد این خط در برابر سرمایه گذاران که می خواهم آن نرخ به طور قابل توجهی بالاتر است. و این یک روند است که خوش خیم در نهایت ظهور, مربوط با افزایش می یابد که نیست بیش از حد و مکرر هم پایدار و یا بیش از حد تیز.

رای قفل مشاوره

من تغییر توصیه من هفته گذشته به منعکس کننده موفقیت تا کنون از تغذیه ، اگر شما فکر می کنم که بود زودرس, شما باید در نظر قبل از قفل کردن من پیشنهاد زمان. من شخصا توصیه می کنیم:

 • قفل اگر بسته شدن در 7 روز
 • قفل اگر بسته شدن در 15 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 30 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 45 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 60 روز

اما آن را به طور کامل تصمیم خود را.

فدرال رزرو ممکن است در نهایت فشار بیشتر نرخ های بیش از هفته های آینده هر چند که دور از خاص. و شما می توانید انتظار تکه های بد.

از همه مهمتر coronavirus به ایجاد نااطمینانی و اختلال به نظر می رسد که قادر به هجوم در کوتاه مدت تمام تلاش های انسان از جمله شاید فدرال رزرو است. پس از قفل کردن یا شناور یک قمار است در هر صورت.

این هفته

چگونه تغذیه کمک به نرخ وام مسکن

در یک اطلاعیه در 23 مارس فدرال رزرو گفت: آن بلند بود قبلی کلاه در آن خرید وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار (MBSs). در حال حاضر خواهد بود وجود دارد هیچ محدودیتی در چه مقدار از آن را صرف خرید این.

MBSs هستند bond-مانند ابزار: بسته نرم افزاری از وام های مسکن که در حال داد و ستد در بازار ثانویه است. تصویر یک شمع های مختلف بستن اسناد و مدارک بسته کردگی با رشته و شما احتمالا گرفتن مفهوم MBS حتی اگر این واقعیت است که اغلب دیجیتال. شانس هستند, وام مسکن موجود خود را گره خورده است تا در فقط یک بسته نرم افزاری و بخشی از یک MBS.

و اگر شما در حال حاضر خرید و یا refinancing خانه آن رفتن قیمت این بسته نرم افزاری که در بازار ثانویه است که بیش از هر چیز دیگری خود را تعیین آینده نرخ وام مسکن.

به دلایل توضیح داده شده در نزدیکی پایان این مقاله قیمت بالاتر از MBSs کاهش نرخ شما خواهیم پرداخت. با توجه به این که تغذیه منحصر به فرد است که واقعا خریدار جدید در بازار است که آن را باید تولید افزایش تقاضا است که باعث افزایش MBS قیمت و بنابراین ایجاد بازده پایین تر برای سرمایه گذاران و کاهش نرخ وام مسکن برای شما.

تغذیه شده است خرید $1 میلیون دلار دارایی در هر ثانیه

در مارس 5, Financial Times گزارش “بانک مرکزی ایالات متحده خریداری شده بیش از $1m دارایی در هر ثانیه بیش از دو هفته گذشته.” [ما تاکید است.] در حالی که MBSs هستند و تنها بخشی از آن خرید بانک فدرال به وضوح برگزاری نیست. و کمی وجود دارد دلیلی برای فکر می کنم آن را پوسته پوسته شدن فعالیت های آن است.

به طوری که این نظریه است. اما ما دیده ایم بسیاری از کسانی که به فرو ریختن گرد و غبار در هفته های اخیر. و فقط زمان خواهد شد بگویید که چگونه به خوبی این یکی را نگه می دارد تا در عمل.

چالش های تقویت برنامه

که فدرال رزرو برنامه در زمان در حالی که به یک اثر در نرخ وام مسکن. در واقع, آن را تنها در 6 آوریل که آنها برای اولین بار غوطه ور پایین تر از آنها در مارس 23, زمانی که نامحدود خرید اعلام شد. پس چگونه می آیند وجود دارد تاخیر ؟ و چرا ما هنوز هم برخی افزایش می یابد ؟

وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا. اما یک دلیل بزرگ ممکن است یک تجدید حیات در برنامه های کاربردی جدید از مصرف کنندگان برای وام های مسکن و به خصوص refinances.

پس در اواخر ماه مارس refinances شده اند بالا با توجه به وام مسکن بانکداران انجمن (MBA). بنابراین در هفته گذشته تعدادی از برنامه های کاربردی جدید برای refinancings شد 192 درصد بالاتر از همان هفته یک سال پیش. و این صبح MBA اطلاعات برای هفته پایان مارس 17, نشان داد و آنها را 225% در آن دوره در 2019.

بنابراین به عنوان شما می خواهم انتظار زمان نزدیکی-رکورد نزولی برای این نرخ در حال وسوسه انگیز مالکان بیشتر به تشکیلات جدید بکار تجاری. اما وجود دارد یک مشکل …

تغذیه در حال حاضر ممکن است بازیکن اصلی

… سرمایه گذاران نفرت refinances به خصوص اگر آنها برای وام های مسکن که در حال اخیر. هر می بیند وام مسکن کشیده از یک مادربورد بسته نرم افزاری — و کاهش درآمد و سود در آن MBS. در واقع برخی از سرمایه گذاران را با ضرر و زیان واقعی در خصوص سریع refinancings.

بنابراین آخرین چیزی که آنها می خواهند به از دست رفته جایگزین وام مسکن با آنهایی که در حتی یک نرخ پایین تر و عملکرد. و طبعا آنها shying دور از MBSs. اما قانون عرضه و تقاضا به این معنی است که کاهش تقاضا به ناچار هل می دهد تا نرخ وام مسکن. (به یاد داشته باشید که نقطه متضاد با منطق در مورد قیمت های پایین تر به معنی بازده بالاتر و نرخ.)

بنابراین تغذیه در تلاش است به مقاومت در برابر نیروهای بازار است که بوجود می آیند که سرمایه گذاران رای بدین قاطعانه با پای خود. ما هنوز هم فکر می کنم آن را به احتمال زیاد (هر چند دور از خاص) است که آن را به راه خود را در پایان و ایجاد ثبات در بازار شاید هل دادن نرخ وام مسکن و حتی پایین تر در این فرآیند است. اما انتظار نداریم که سوار صاف.

پرواز در دیدار پماد

در حال حاضر وجود دارد موضوع دیگری پرورش سر خود را. وام دهندگان است که بانک ها در صورت جریان وجوه نقد مسائل ناشی از این بیماری همه گیر. بسیاری از صاحب خانه ها در حال حاضر قادر به پرداخت های ماهانه خود را به طور کامل (نگاه کنید به “آمریکایی ها در حال حاضر مبارزه با وام مسکن و پرداخت اجاره” در زیر).

و وام است که وام دهندگان “انبار” (که در حال انتظار به فروش می رسد) در حال حاضر تبدیل بد را قبل از آنها حتی رسیدن به بازار ثانویه به تخلفات و پیش فرض ها شایع تر است.

این مشکل به احتمال زیاد به دریافت تنها بدتر به عنوان بیکاری و بیکاری افزایش می یابد. از همه کسانی که غیر بانکی وام دهندگان در حال حاضر سرچشمه بیش از نیمی از تمام مسکونی وام مسکن. اگر آنها پیدا کردن خود را بدون پول به من قرض بدهید تامین وام های مسکن جدید می تواند کاهش دهد.

امکان حذف پرواز

اما دیروز, آژانس مالی مسکن فدرال (FHFA) اعلام کرد که آن را دربندی دهندگان (یا دقیق تر کنندگان’) مسئولیت برای تحمل مسائل به چهار ماه پرداخت.

ما باید به صبر کردن برای دیدن اگر آن طول می کشد خاموش فشار. شما می خواهم فکر می کنم مسئولیت محدود حداقل خواهد آن را آسان تر برای شرکت ها وام مسکن به قرض خود را برای پوشش کمبود. اگر همه چیز کار راه است که باید آن را بازیابی عرضه وام مسکن.

البته واقعی وام مسکن بانک ها عملیات نیز تلاش. هفته گذشته چند تن از بزرگترین بانک ها پرده برداری وخیم آمار و ارقام. و بسیاری از آنها سفت معیارهای وام خود را و در حال حاضر خواستار نمره های اعتباری بالاتر و پایین پرداخت.

نرخ بالاتر که بیارتباط به MBS قیمت

در ضمن البته در حالی که ما در حال انتظار برای دیدن چگونه FHFA ابتکار نقش یک کاهش عرضه هر محصول تمایل به فشار قیمت ها (و یا نرخ در این مورد) به سمت بالا. این مسئله عرضه اتفاق می افتد بیشتر پایین وام مسکن خط تولید از کجا تغذیه سرهم بند — و که در آن قیمت بالاتر از ميانگين بازده پایین تر و نرخ.

و مشابه چیزی که اتفاق می افتد زمانی که وام دهندگان که نمی تواند مقابله با سونامی ناگهانی تقاضا سعی کنید برای مدیریت وظایف سنگین خود را با جلوگیری می شود وام از طریق نرخ بالاتر است. بنابراین ما ممکن است گاهی اوقات دیدن (یا در حال حاضر دیده می شود) نرخ بالاتر که بیارتباط با MBS قیمت.

شما هم اکنون می توانید درک کنند که چرا ما گفت: در بسیاری از رفتن در اینجا.

بسته کمک …

بسته شدن در یک معامله املاک و مستغلات به اندازه کافی سخت است بدون اضافی موانع ساخته شده توسط اجتماعی فاصله و مستندات. به طوری که برخی در حال تلاش برای از بین بردن بزرگترین موانع.

قانونگذاران در حال حاضر در حال کار بر روی یک قانون است که می تواند علاوه بر تسهیل کنترل از راه دور, دیجیتال, امضای بسته اسناد و مدارک. که به طور کلی در حال حاضر قانونی در زیر امضای الکترونیکی در سطح جهانی و ملی تجارت عمل (E-Sign) و دولت های مختلف ، اما لایحه دو حزبی در نظر گرفته شده است به آن را آسان تر و عادی تر در سطح ملی.

در ضمن متحده در حال تلاش برای کمک به در راه های مشابه. برای مثال گرجستان رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ به تازگی یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد منوط به قوانین کنترل از راه دور گواهی محضری و رسمی و شاهد از اسناد و مدارک از طریق ویدئو زندگی می کنند لینک کلیک کنید.

و فنی فردی مک و احتمالا دیگران هستند که کمتر سختگیرانه در مورد برخی از جنبه های تایید. شاید کارفرمای شما کار از خانه بدون دسترسی به مقاله, فایل, ممکن است قادر به گواهی اشتغال خود را از طریق ایمیل به جای ارائه شواهد مستند است.

ارزیابی گاهی اوقات قابل اجتناب

بسیاری از وام دهندگان در حال حاضر اجازه می دهد “درایو” (بیرونی تنها) ارزیابی های خانه و یا حتی به طور کامل از راه دور آنهایی که بر اساس پژوهش میز.

آخرین سهشنبه ملی وام مسکن حرفه ای مجله گزارش جدید دولت فدرال ابتکار به گذشته ارزیابی مسائل. به زودی مورد حمایت دولت وام های دیگر ممکن است نیاز به یک خانه ارزیابی قبل از بسته شدن موضوع به قوانین و محدودیت ها:

فدرال بانکی سازمان تصمیم گرفته اند به موضوع تعویق در ارزیابی و ارزیابی خواص املاک و مستغلات به عنوان دقیق در یک اعلامیه مطبوعاتی مشترک. در این بین بیانیه ای به تشریح پارامترهای deferrals و نشان داد که هیچ ارزیابی لازم برای تشکیلات جدید بکار تجاری معاملات به ارزش 400.000 دلار یا کمتر است. ارزیابی و ارزیابی می تواند تا 120 روز پس از بسته شدن یک معامله وام.

… اما یک مسئله بزرگ برای بسته شدن

اما یکی دیگر از بسته شدن مانع ممکن است مشکل تر برای از میان برداشتن. بسیاری از شهرستان ضبط دفاتر بسته شده اند.

و بدون دسترسی به عنوان جستجوها و عمل براده کسانی که ارائه برخی از خرید و refinancings مارس غرفه. این صنعت در حال تلاش برای غلبه بر این مانع است. اما پاسخ آن است که تکه تکه به عنوان حقوقی سایت JD مافوق گزارش می دهد:

عنوان شرکت های بیمه را صادر اختصاصی بولتن تایید آنها ارائه خواهد شد عنوان پوشش بیمه برای معاملات رخ می دهد که در هنگام ضبط دفاتر نمی خواهد قبول اسناد و مدارک برای ضبط. هر شرکت عنوان مورد نیاز خود را و محدودیت بنابراین مهم است که برای تایید آن مورد نیاز در یک بسته-توسط-اختتامیه اساس.

اگر شما تحت تاثیر صحبت با افسر وام خود را وکیل و یا نماینده املاک و مستغلات.

یک اقتصاددان می نویسد …

در مارس 16, realtor.com® اقتصاددان ارشد دانیل هیل فکر کاهش نرخ آینده شد. “که [تغذیه خرید MBSs] باید ایجاد ثبات در نرخ و آنها را به عقب پایین تر,” او گفت: کارفرما وب سایت. “آنها [به احتمال زیاد] برگشت به پایین 3% [محدوده]. ممکن است ما دیدن نرخ کمتر از 3%? من نمی خواهد حکومت آن را.”

این پیش بینی هنوز هم به دنبال معقول. اما آنها نه جهانی به اشتراک گذاشته شده است بنابراین شما نباید تکیه بر آنها برای آینده روند. در مارس 2, وام مسکن بانکداران انجمن اقتصاددانان پیش بینی می کند که نرخ 30 سال ثابت نرخ وام مسکن خواهد میانگین 3.6% در حال حاضر و شروع اکتبر — یک نرخ بالاتر از آنها پیش بینی در ماه مارس است.

اما گفت که Fannie Mae و Freddie Mac خود پرده برداری کرد, نرخ پیش بینی در هفته گذشته (جزئیات در زیر). و آنها هر دو در انتظار آنها به سر پایین بیشتر در خط با دانیل هیل پیش بینی.

آنچه شما باید نتیجه گیری از این ؟ که هیچ کس مطمئن نیست که در مورد بسیار است.

ویروس هنوز هم بزرگترین عامل برای نرخ وام مسکن

COVID-19 غرفه برای شرکتروناششمrus Disease 2019 و اشاره به این بیماری است. SARS-CoV-2 (Severe یکناز Respiratory Syndrome شرکتروناVirus 2) نام ویروس خود را. اما هر آنچه که شما آن را تماس, آن را قطعا پشت هرج و مرج دیده می شود در بازارهای جهانی پس از Feb. 20. خدای زیادی می تواند رخ دهد در کمتر از نه هفته است.

این ویروس در حال حاضر تایید حضور در پنج قاره و در 210 کشور و سرزمین. یک شبه آمار و ارقام نشان می دهد COVID-19 تایید شده است در 2,580,637 (تا از 2,503,392 دیروز) موارد در سراسر جهان کشته 179,069 (از دیروز 171,796).

در اینجا در خانه ما 819,321 موارد از 792,938 دیروز. آن رتبه شماره 1 در لیست کشورهای با بیشترین عفونت با بیش از چهار بدترین آسیب دیده ملل هم اضافه شده است. در واقع, ایالت نیویورک به تنهایی به طور قابل توجهی بیشتر عفونت از اسپانیا بیشترین شدت ضربه ملت پس از امریکا است.

بدتر با 45,355 (42,518 دیروز), ما غم نیز برای اولین بار برای COVID-19-مرگ و میر ناشی از, اگر چه بطور قابل توجهی پایین تر بر اساس سرانه. اما ما در مرحله قبل از عفونت بیش از دیگران با بالاتر به ازای هر سر اعداد. بنابراین چشم انداز تیره و تار.

COVID-19 ضربه زدن به اقتصادهای سخت ترین

از جهان بالا-10 اقتصاد پنج (امریکا و ایتالیا و فرانسه و آلمان و انگلستان) در حال حاضر تعداد عفونت خود را در صدها هزار نفر. همه پنج نفر دیگر تعداد آنها به ده ها هزار نفر.

به غیر از ایران و ترکیه ملل بدترین ضربه در اقتصادهای بزرگ. که احتمالا دلیل این که کسانی که آنقدر به هم پیوسته و بسیاری از مردم به طور مداوم در حال حرکت بین آنها را برای کسب و کار و یا لذت قبل از سفر از محدودیت اجرا شد.

بزرگترین انسانی هزینه های به آمده

اما حتی بزرگتر فاجعه انسانی ممکن است پدیدار شود بعد از آن در کشورهای با اقتصاد در حال ظهور. بسیاری از کسانی که فاقد منابع پزشکی و تخصص و همچنین به عنوان آب در حال اجرا است که ضروری است برای شستن دست. در ضمن بسیاری از آنها را به پر بسته بندی شده در محله های فقیرنشین که انزوای اجتماعی و فاصله در کنار غیر ممکن است.

جمعه گذشته سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که در آفریقا می تواند تبدیل به اپیدمی بعدی کانون. و در مارس 18, نیویورک تایمز گزارش داد که 10 ملتهای آفریقا ندارد و تنها یک بین آنها است. آن رفت:

در همه کمتر از 2000 نفر مشغول به کار هواکش باید برای خدمت به صدها میلیون نفر از مردم در بیمارستان های دولتی سراسر 41 کشورهای آفریقایی سازمان بهداشت جهانی می گوید در مقایسه با بیش از 170,000 در ایالات متحده است.

اما در حالی که بازارهای در حال ساخته شده است تا از افرادی که به اشتراک گذاشتن ترس و همدلی از بقیه بشریت تمرکز خود را ندارد به طور مستقیم در COVID-19 پیامدهای بهداشتی. نگرانی خود را زمانی که تجارت این است که ویروس را از پیامدهای اقتصادی آن است که یک محصول جانبی از پزشکی ،

اقتصادی داخلی نگرانی

روز دوشنبه سقوط قیمت نفت تا حدی بود که ویژگی های. آن را برای نفت خواهد بود که تحویل تقریبا بلافاصله و انعکاس این واقعیت است که امکانات ذخیره سازی در حال حاضر بسیار نزدیک به کامل است. اما با تقاضای جهانی هنوز بسیار پایین با توجه به همه گیر است که کمبود ظرفیت ذخیره سازی نیست و به احتمال زیاد به دور است.

درست است که سقوط باید در نهایت به نفع مصرف کنندگان در ایستگاه های گاز. اما آن می تواند همچنین صدها نفر از شرکت های درگیر در اکتشاف نفت و حفاری و fracking در مشکل واقعی. در ضمن بسیاری از بخش های دیگر هستند به شدت تحت تاثیر قرار از شرکت های هواپیمایی برای رستوران و مسافرت به امور مالی.

در 14 آوریل صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) صادر شده و نسبتا وخیم هشدار. با توجه به یک گزارش که در روز فایننشال تایمز:

Coronavirus بحران را ترک ماندگار زخم بر اقتصاد جهانی و بسیاری از کشورها باید انتظار اقتصاد خود را به 5 درصد کوچک تر از برنامه حتی پس از یک کاهش شدید بازیابی در سال 2021 صندوق بین المللی پول روز سه شنبه گفت:.

پیش بینی که در این سال خواهد بود که بدترین جهانی انقباض اقتصادی پس از رکود بزرگ دهه 1930 گیتا Gopinath صندوق اقتصاددان ارشد گفت: جهان تا به حال چشم انداز “به طور چشمگیری تغییر” از ماه ژانویه با خروجی ضرر و زیان خواهد بود که “کوتوله” بحران مالی جهانی از 12 سال پیش.

آیا پیش بینی بیش از حد به طور جدی

البته پیش بینی چنین توجیه نگران کننده است. اما تصور نکنید که آنها در حال رفتن به می شود دقیق است. یک تیتر در روز دوشنبه بار مالی خلاصه وضعیت در طول همه گیر که کمی خاص است: “بانک ها پیش بینی در غریزه روده — درست مثل بقیه از ما.”

و هرگز فراموش نکنید که سخن گفتن ساخته شده توسط مرحوم استاد اقتصاد دانشگاه هاروارد John Kenneth Galbraith:

تنها عملکرد اقتصادی پیش بینی به, طالع بینی, نگاه احترام.

کسری اورست

در ضمن وجود دارد دلیلی برای نگرانی در مورد ملی آمریکا کسری بودجه. در مارس 25, نیویورک تایمز به نقل از تحلیلگران در گروه اوراسیا:

ایالات متحده به احتمال زیاد در سرعت برای یک کسری بودجه سالانه حداقل 4 تریلیون دلار و به احتمال زیاد بالاتر در محدوده 15-20 درصد از G. D. P.

روز گذشته سنای آمریکا با تصویب جدید $484 میلیارد محرک لایحه ای که می تواند کسری بودجه بالا که محدوده. زیر موافقت نامه در سراسر احزاب که در قانون است انتظار می رود به تصویب مجلس و به سرعت می تواند رئیس جمهور را امضا کردند.

برخی از اقتصاددانان اشتراک مدرن پولی نظریه (MMT) که می گوید ما نباید بیش از حد زحمت بزرگ ملی بدهی و کسری در اقتصادهای پیشرفته. اما هنوز هم بسیاری خواهد بود.

آمریکایی ها در حال حاضر مبارزه با وام مسکن و پرداخت اجاره بها

به ناچار مالی احساس درد توسط بسیاری از آمریکایی ها شروع به تاثیر بازار مسکن. یک نظرسنجی که توسط آپارتمان لیست منتشر شده در مارس 8, یافت که از هر چهار آمریکایی موفق به پرداخت هزینه های مسکن در تمام این ماه است. و مالکان قادر به خود را کامل پرداخت وام مسکن تقریبا به عنوان اغلب به عنوان مستاجر تلاش خود را اجاره.

دوازده درصد از پاسخ دهندگان هیچ پرداخت و در مورد همان نسبت ساخته شده بخشی از یک. شاید با کمال تعجب, این گزارش می گوید که نزدیک به 17 درصد از خانواده ها ساخت شش رقم درآمد نمی توانند به طور کامل پرداخت.

شما می توانید ببینید که چرا غیر بانکی وام دهندگان وام مسکن نگران نقدینگی خود را.

اما بازار به نظر می رسد untethered میکنند از واقعیت

ما در بالا گفت که بازار در حال untethered میکنند از واقعیت است. که البته قضاوت ارزش. اما آن سخت است برای دیدن چرا مثلا S&P 500 به حال آخر هفته عید پاک منعکس 25% از پایین آن در مارس 23.

نیست سرمایه گذاران شاهد مرگ همان عوارض عفونت نرخ, نرخ بیکاری و تولید ناخالص داخلی پیش بینی به عنوان بقیه از ما ؟ آیا آنها فکر می کنند درآمد شرکت نمی شدید بازدید?

در آوریل 10, نیویورک تایمز ارائه یک توضیح احتمالی: بازارهای دیدن همه است. اما آنها امیدوارند دولت فدرال و فدرال رزرو توده پمپاژ از تریلیون ها نقدی به اقتصاد را ببینید شرکت های بزرگ که در آنها سرمایه گذاری ظهور تا حد زیادی صدمه ندیده است.

در واقع آنها درک تعداد زیادی از تازه بیکار آمریکایی در هر هفته به عنوان یک به علاوه. به دلیل سیاسی آن نیروی دولت و کنگره به پمپ در عین حال پول بیشتر.

اما این استراتژی موفقیت بستگی دارد بسیار سریع بهبود اقتصادی (به اصطلاح V شکل رکود) هنگامی که COVID-19 تهدید می ریزید. بله شاید وال استریت انتظارات از یک ثابت خواهد بود درست است. اما شما ممکن است تعجب که آیا آنها باید شرط بندی خیلی بزرگ در بسیاری از ناشناختنی متغیر است. و ما همچنان به می گویند که آنها در حال untethered میکنند از واقعیت است.

گزارش های اقتصادی این هفته

پس از همه گیر در زمان برگزاری سرمایه گذاران باید شانه ای بالا انداخت تقریبا در هر اقتصادی داخلی گزارش — حتی کسانی که تکان دهنده تعداد تازگی بیکار ما در حال عادت کردن به دیدن هر پنج شنبه. انتظار نداریم که این هفته باید متفاوت باشد.

اما نمی شود شگفت زده شده توسط این. بسیاری از آنهایی که در این هفته مربوط به ماه مارس است. و تنها در آخرین بخش از این ماه بود که به طور جدی تحت تاثیر این بیماری همه گیر. بنابراین آمار و ارقام آنها حاوی هیچ مطلب مربوط به زمان فعالیت های اقتصادی نسبت به آنهایی که از یک سال یا یک دهه پیش. آنها به طور موثر و بی معنی است.

اما ما به عنوان توضیح داده شده در بخش قبلی بازار به نظر می رسد مصمم به رفتن راه خود را بدون توجه به آنچه در دنیای واقعی در حال انجام است. پس از آن خواهد بود جای تعجب نیست اگر آنها نادیده گرفته و این هفته مارس ارقام بیش از حد. کسانی که شامل شاخص مدیران خرید (PMIs) در روز پنج شنبه و شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده در روز جمعه.

پیش بینی ماده

بیشتر به طور معمول هر اقتصادی گزارش می تواند حرکت بازار به عنوان طولانی به عنوان آن شامل اخبار که تکان دهنده خوب یا devastatingly بد — فراهم می کند که اخبار غیر منتظره است.

چرا که بازار تمایل به قیمت در تحلیلگران اجماع پیش بینی (در زیر ما با استفاده از این گزارش MarketWatch) پیش از انتشار گزارش. پس از آن معمولا تفاوت بین واقعی گزارش اعداد و هوا است که دارای بیشترین اثر.

و این بدان معناست که حتی یک تفاوت شدید بین actuals برای دوره گزارش قبلی و این یکی می تواند تاثیر فوری فراهم می کند که تفاوت است و انتظار شده است و در میان جلوتر است.

هر چند استثنا وجود دارد شما می توانید معمولا انتظار می رود فشار رو به پایین در نرخ وام مسکن از بدتر از حد انتظار آمار و ارقام و به سمت بالا بهتر هستند. اما برای بسیاری از گزارش های بسیاری از زمان است که فشار ممکن است غیر قابل مشاهده یا به سختی محسوس است.

این هفته تقویم

این هفته, تقویم, برای, مهم, داخلی, اقتصادی, گزارش شامل:

 • دوشنبه: هیچ چیز
 • شنبه: مارس سالانه فروش خانه های موجود (واقعی 5.27 میلیون خانه; هوا 5.32 میلیون)
 • چهار شنبه: هیچ چیز
 • پنج شنبه: هفتگی تعداد مدعیان بیکاری به مارس 18 (هوا 4.0 میلیون ادعاهای جدید برای بیمه بیکاری). مارس فروش خانه های جدید (سالانه پیش بینی 610,000 خانه های جدید به فروش می رسد). مارس PMI چشمک می زند* از Markit برای بخش تولید (بدون هوا اما 48.5 در ماه مارس) و بخش خدمات (بدون هوا اما 39.8 در ماه مارس)
 • جمعه: مارس شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (هوا 68.0 شاخص امتیاز). همچنین در مارس سفارشات کالاهای بادوام (هوا -12.0%) و هسته کالاهای سرمایه سفارشات (هوا -8.5%)

*PMI می ایستد برای مدیران خرید شاخص است و شاخص به احتمال زیاد در آینده فعالیت های اقتصادی. یک فلش اولیه خواندن است که موضوع را به پس از آن پالایش و تغییر دهید.

اگر بازارهای توجه به هر یک از کسانی که آن را به احتمال زیاد روز جمعه شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده. اما شما ممکن است بخواهید به نگه داشتن نفس خود را.

نرخ پیش بینی برای سال 2020

قبل از آن ما به شما یاد آوری از John Kenneth Galbraith هشدار را به اقتصاددانان پیش بینی کرده اند بیش از حد جدی است. اما هیچ مشکلی وجود دارد با در نظر گرفتن آنها به حساب مناسب با چاشنی کمی نمک. چه کس دیگری می خواهیم به هنگام ساخت برنامه ؟

فنی فردی مک و وام مسکن بانکداران انجمن (MBA) هر کدام یک تیم از اقتصاددانان اختصاص داده شده به نظارت و پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به اقتصاد و بخش مسکن و نرخ وام مسکن.

و در اینجا خود را به آخرین پیش بینی برای نرخ متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در هر سه ماهه (Q1, Q2 …) در سال 2020 است. هر سه نفر منتشر شده در مارس:

پیش بینی Q1 Q2 Q3 Q4
Fannie Mae 3.5% 3.3% 3.1% 3.0%
فردی مک 3.5% 3.3% 3.2% 3.2%
MBA 3.5% 3.6% 3.6% 3.5%

جالب است که در مارس 2, پیش بینی MBA پیش بینی نرخ بالاتر از آن در مارس انتشار. اگر شما در حال انتظار برای حتی وام های رهنی ارزان تر, شما ممکن است ببینید که به عنوان یک پرچم قرمز است.

اما توجه داشته باشید که اعداد بیشتر خوش بینانه از فردی در مارس 13 و فنی در 15 آوریل. در واقع illnes انتظار است که نرخ به طور متوسط 2.9% طول سه چهارم از سال آینده. شما می پردازد yer پول …

هنوز تمام پیش بینی ها نشان می دهد به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ این سال از آخرین زمانی که یکی از خاص به طور متوسط 3.9 درصد به فردی مک.

رای قفل توصیه

من پیشنهاد می کنم

من پیشنهاد می کنم که شما قفل اگر شما کمتر از 15 روز از بسته شدن. اما ما به دنبال در یک قضاوت شخصی در ارزیابی ریسک در اینجا: آیا خطرات بیشتر ممکن است پاداش ؟

در حال حاضر فدرال رزرو بیشتر به نظر می رسد در بالای همه چیز (هر چند اخیر افزایش می یابد برجسته محدودیت های قدرت خود را). و ما فکر می کنیم آن را به احتمال زیاد از آن باقی خواهد ماند حداقل در میان مدت.

اما این بدان معنا نیست که وجود دارد نمی تواند ناراحتی در طول راه. آن را کاملا امکان پذیر است که ما را ببینید دوره افزایش در وام مسکن نرخ ندارد و همه از آن خواهد شد قابل کنترل توسط فدرال ریزرو است.

به همین دلیل ما پیشنهاد 15 روز قطع. به نظر من که بهینه سازی شانس خود را از هر گونه افزایش می یابد در حالی که با استفاده از می افتد. اما آن است که واقعا فقط یک نظر شخصی.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید

و البته از نظر مالی محافظه کار وام گیرندگان ممکن است می خواهم برای قفل کردن بلافاصله تقریبا بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها با توجه به نزدیک است. پس از همه, نرخ وام مسکن فعلی هستند یا در نزدیکی پایین ترین سطح و مقدار زیادی تضمین شده است.

از سوی دیگر خطر ممکن است ترجیح می دهند به جایی باقی ماندن زمان خود را در آینده می افتد. اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که در سطح خطر که با آن شما شخصا راحت است.

اگر شما هنوز هم شناور انجام هوشیار باقی می ماند تا زمانی که شما قفل. مطمئن شوید که وام دهنده خود را آماده برای عمل به عنوان به زودی به عنوان شما فشار دکمه. و در ادامه به تماشای نرخ وام مسکن نزدیک است.

هنگامی که به قفل به هر حال

شما ممکن است مایل به قفل وام خود را به هر حال اگر شما در حال خرید یک خانه و بالاتر بدهی به نسبت درآمد بیشتر. در واقع شما باید بیشتر تمایل به قفل زیرا هر گونه افزایش در نرخ می تواند شما را بکشند تصویب وام. اگر شما refinancing که کمتر بحرانی و شما ممکن است قادر به قمار و شناور.

اگر خود را بسته است هفته ها یا ماه به دور تصمیم به قفل و یا شناور می شود پیچیده است. بدیهی است که اگر شما می دانید نرخ در حال افزایش است, شما می خواهید برای قفل کردن در اسرع وقت. اما دیگر خود را قفل خود را بالاتر هزینه های چشمگیر. در سمت تلنگر, اگر نرخ بالاتر خواهد پاک کردن وام مسکن خود را تایید, شما احتمالا می خواهید به قفل در حتی اگر هزینه آن بیشتر است.

اگر شما هنوز هم شناور ماندن در تماس با وام دهنده خود را.

بررسی نرخ جدید (May 22nd, 2020)

چه چیزی باعث می شود نرخ به ظهور و سقوط ؟

در زمان عادی (نه در حال حاضر) نرخ بهره وام مسکن بستگی زیادی به انتظارات سرمایه گذاران است. خوب اخبار اقتصادی گرایش به بد برای نرخ بهره به دلیل فعال اقتصاد نگرانی در مورد تورم است. تورم باعث درآمد ثابت سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه به از دست دادن ارزش است که باعث بازده آنها (یکی دیگر از راه گفت: نرخ بهره) را افزایش دهد.

برای مثال فرض کنید که دو سال پیش شما خریداری 1000 دلار اوراق قرضه پرداخت بهره 5 درصد (50 دلار) در هر سال. (این است که خود را با نام “نرخ کوپن” و یا “پر نرخ” دلیل این که شما پرداخت $1,000 $1,000 پیوند و به دلیل نرخ بهره معادل نرخ اعلام شده در پیوند — در این مورد 5%).

 • نرخ بهره خود را: 50 دلار سود سالانه / $1,000 = 5.0%

هنگامی که سقوط نرخ

که خیلی خوب رای امروز, بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید به آن را خرید از شما. شما می توانید فروش خود را از $1,000 پیوند برای $1,200. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در منافع است که شما گرفتن. آن را هنوز هم 5 ٪ از $1,000 کوپن. اما از آنجا که او به پرداخت بیشتر برای باند بازگشت خود را پایین تر است.

 • خریدار خود نرخ بهره: 50 دلار سود سالانه / $1,200 = 4.2%

خریدار می شود نرخ بهره و یا عملکرد تنها 4.2 درصد. و به همین دلیل زمانی که تقاضا برای اوراق قرضه را افزایش می دهد و قیمت اوراق قرضه بالا رفتن نرخ بهره پایین.

زمانی که افزایش نرخ

اما زمانی که اقتصاد گرم پتانسیل تورم باعث می شود اوراق قرضه کمتر جذاب است. با افراد کمتری مایل به خرید اوراق قرضه خود را کاهش قیمت و سپس نرخ بهره بالا برود.

تصور کنید که شما خود را از $1,000 باند, اما شما نمی توانید آن را به فروش برای $1,000 به دلیل بیکاری کاهش یافته و قیمت سهام در حال افزایش هستند. شما را تا پایان گرفتن $700. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در بهره اما عملکرد به نظر می رسد مثل این:

 • 50 دلار سود سالانه / $700 = 7.1%

خریدار نرخ بهره در حال حاضر کمی بیش از 7 درصد. نرخ بهره و بازده نیست و مرموز است. شما را محاسبه و آنها را با ساده ریاضی است.

نرخ وام مسکن روش

وام مسکن, گزارش دریافت نرخ بر اساس معیارهای انتخاب از وام های متعدد همکاران در هر روز. ما می رسند در یک نرخ متوسط و آوریل برای هر نوع وام به نمایش در نمودار ما. از آنجا که ما به طور متوسط یک آرایه از نرخ آن را به شما می دهد یک ایده بهتر از آنچه که شما ممکن است در بازار پیدا کنید. ما نرخ به طور متوسط برای همین انواع وام. برای مثال FHA ثابت با FHA ثابت شده است. نتیجه نهایی خوب است لحظهای از روزانه و چگونه آنها در طول زمان تغییر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im