نرخ وام مسکن امروز, ژوئیه 10 سال 2020 به همراه قفل توصیه

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز متوسط نرخ وام مسکن با ریزش بسته شدند با کوچکترین اندازه گیری مقد

توسط AKHBAREMAAAA در 20 تیر 1399

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز

متوسط نرخ وام مسکن با ریزش بسته شدند با کوچکترین اندازه گیری مقدار دیروز. رها شده اند ممکن است کوچک اما آن را به اندازه کافی به تمام زمان کم. امروز نرخ 30 سال ثابت نرخ وام های معمولی است شروع به عنوان کم به عنوان 3.125% (3.125% آوریل). و انواع دیگر از وام های مسکن ارائه نرخ و حتی پایین تر.

این نرخ تا به حال قابل اجرا با یک واحد افزایش در بیش از دو هفته است. اما این نمی تواند برای همیشه آخرین. و در ادامه به شناور به معنی بازی مرغ با زور هیچ کس نمی تواند پیش بینی کند. هنوز هم آن را یک قمار است که فقط ممکن است پرداخت کردن برای کسانی که با اعصاب از فولاد است. اما من شخصا می خواهم قفل در حال حاضر.

پیدا کردن و قفل های فعلی است. (Jul 10, 2020)
برنامه رای MAY* تغییر
معمولی 30 سال ثابت 3.125 3.125 بدون تغییر
معمولی 15 سال ثابت 2.75 2.75 بدون تغییر
معمولی 5 سال ARM 4.25 3.267 بدون تغییر
30 سال ثابت FHA 2.938 3.919 بدون تغییر
15 سال ثابت FHA 2.375 3.317 بدون تغییر
5 سال بازوی FHA 3.25 3.545 بدون تغییر
30 سال ثابت VA 2.5 2.674 بدون تغییر
15 سال ثابت VA 2.5 2.824 بدون تغییر
5 سال بازوی VA 3 2.612 بدون تغییر
نرخ خود را ممکن است متفاوت باشد. اینجا کلیک کنید برای شخصی رای دادن نقل قول. ببینید ما رای مفروضات اینجا.

COVID-19 وام مسکن به روز رسانی: وام دهندگان وام مسکن در حال تغییر نرخ و قوانین با توجه به COVID-19. برای دیدن آخرین چگونه coronavirus می تواند تاثیر وام مسکن خود را اینجا را کلیک کنید.


در این مقاله (جست و خیز به...)


اطلاعات بازار موثر (یا نه) امروز نرخ وام مسکن

هستند نرخ وام مسکن دوباره هماهنگی بیشتر نزدیک با بازارهای آنها به طور سنتی ، آن را بیش از حد به زودی به مطمئن شوید. اما اگر شما آماده را به نشانه خود را از آنها چیزهایی هستند که به دنبال OK برای وام مسکن نرخ امروز. در اینجا از وضعیت بازی امروز صبح در حدود 9:50 a. m. (ET). داده ها در مقایسه با تقریبا همان زمان صبح دیروز بودند از:

 • این عملکرد در 10 سال Treasurys کاهش یافت و به 0.60% از 0.65%. (خوب برای نرخ وام مسکن.) بیش از هر بازار مسکن نرخ وام مسکن به طور معمول تمایل به دنبال این خاص بازده اوراق قرضه خزانه داری هر چند کمتر به تازگی
 • عمده شاخص های سهام در هم آمیخته بودند و عمدتا مسطح است. (خنثی برای وام مسکن نرخ.) هنگامی که سرمایه گذاران در حال خرید سهام آنها اغلب فروش اوراق قرضه هل که قیمت آن پایین و افزایش بازده و نرخ وام مسکن. مخالف اتفاق می افتد زمانی که شاخص به پایین تر
 • قیمت نفت درآورده به $39.69 هر بشکه از $40.49 (خنثی برای نرخ وام مسکن* از آنجا که قیمت انرژی نقش زیادی در ایجاد تورم و همچنین نقطه به آینده فعالیت های اقتصادی است.)
 • قیمت طلا کاهش یافته است به $1,813 از $1,818 در هر اونس است. (خنثی برای نرخ وام مسکن*.) به طور کلی بهتر است برای زمانی که نرخ طلا افزایش می یابد و بدتر زمانی که طلا می افتد. طلا تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. و نگران سرمایه گذاران تمایل به فشار نرخ پایین تر است.
 • سی ان ان کسب و کار ترس & حرص شاخص رشد شاخص بالاتر از 58 تا 59 از 100 امکان پذیر امتیاز. (بد برای نرخ وام مسکن.) "حریص" سرمایه گذاران فشار قیمت اوراق قرضه پایین (و نرخ بهره بالا) به عنوان آنها را ترک بازار اوراق قرضه و حرکت به سهام و در حالی که "ترس" سرمایه گذاران مخالف است. بنابراین کاهش خوانش بهتر از آنهایی که بالاتر

*تغییر چند دلار بر قیمت طلا یا یک ماده از سنت به نفت آنهایی است که کسری از 1%. بنابراین ما تنها تعداد تفاوت معنی دار به عنوان خوب یا بد برای نرخ وام مسکن.

نکات مهم در امروز نرخ وام مسکن

این رای شما در واقع دریافت

به طور طبیعی چند خرید و یا refinancing واقع خواهد شد واجد شرایط برای پایین ترین نرخ را ببینید bandied در اطراف برخی از رسانه ها و وام دهنده تبلیغات است. کسانی که به طور معمول در دسترس است تنها به افراد با ستارگان اعتباری نمرات پایین پرداخت و قوی مالی (به اصطلاح بالا ردیف وام گیرندگان). و حتی پس از آن دولت است که در آن شما خرید می تواند شما را تحت تاثیر قرار دادن.

هنوز هم قبل از قفل کردن هر خرید و یا refinancing به طور معمول می ایستد به از دست دادن زمانی که افزایش نرخ و یا به دست آوردن زمانی که آنها می گیرند.

هنگامی که حرکات بسیار کوچک هستند بسیاری از وام دهندگان زحمت تغییر نرخ کارت. در عوض, شما ممکن است شما را مجبور به پرداخت کمی بیشتر یا کمتر بسته شدن در جبران خسارت.

آینده

به طور کلی ما هنوز هم فکر می کنم این امکان وجود دارد که فدرال رزرو را برای رفتن به درایو نرخ حتی پایین تر در طول زمان. وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا حتی قبل از شاخه های سبز از بهبود اقتصادی شروع به پدیدار شود. حتی بیشتر وجود دارد در حال حاضر. و به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود که تغذیه تنها می تواند تاثیر برخی از نیروهای که تحت تاثیر قرار وام مسکن نرخ برخی از زمان. بنابراین هیچ چیز تضمین شده است.

به عنوان خوانده شده "برای یک بار تغذیه می کند بر نرخ وام مسکن. اینجا چرا" برای کشف جزئیات ضروری است که سازمان در حال حاضر به طور موقت نقش در بازار وام مسکن.

فردی مک هفتگی نرخ

آیا می شود جای تعجب نیست اگر فردی مک شنبه رای دادن گزارش و ما دقیقا نمی منطبق باشد. برای شروع با این دو اندازه گیری چیزهای مختلف: هفتگی و روزانه به طور متوسط.

بلکه فردی تمایل به جمع آوری داده ها فقط در روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته. و با انتشار بعد, آنها اغلب در حال حاضر خارج از تاریخ. بنابراین شما می توانید تکیه بر روی فردی دقت در طول زمان اما نه لزوما در هر روز یا هفته.

رای قفل مشاوره

توصیه من نشان دهنده موفقیت تا کنون از تغذیه ، من شخصا پیشنهاد می کنم:

 • قفل اگر بسته شدن در 7 روز
 • قفل اگر بسته شدن در 15 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 30 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 45 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 60 روز

اما آن را به طور کامل تصمیم خود را. و شما ممکن است مایل به قفل به هر حال در روزهایی که نرخ ها در نزدیکی یا تمام وقت پایین.

فدرال رزرو ممکن است تا پایان هل دادن پایین میزان و حتی بیشتر در طول هفته های آینده هر چند که دور از خاص. و به طور جداگانه در ادامه خبر بد در مورد COVID-19 می تواند اثر مشابه را از طریق بازار. (برای مطالعه بیشتر در برای متخصص اقتصاددانان پیش بینی کرده اند.) اما شما می توانید انتظار تکه های بد زمانی که آنها افزایش یابد.

به عنوان مهم coronavirus به ایجاد نااطمینانی و اختلال به نظر می رسد که قادر به هجوم در کوتاه مدت تمام تلاش های انسان از جمله شاید فدرال رزرو است. پس از قفل کردن یا شناور یک قمار است در هر صورت.

آنچه که اقتصاددانان انتظار برای نرخ وام مسکن

به دنبال خوب است به برخی از ...

Back on May 21, Realtor.com® اقتصاددان ارشد دانیل هیل پیش بینی نرخ وام مسکن کم برای آینده قابل پیش بینی: "ما انتظار داریم که نرخ وام مسکن به پایین ماندن و احتمالا لغزش پایین," او گفت:. "ما لاس زدن با 3% آستانه در حالی که قبل از ما رفتن زیر آن است."

و او در حال حاضر ثابت شده است حق است. اما برخی دیگر از پیش بینی در حال حاضر در انتظار پایدار زیر 3% نرخ برای بقیه از این سال است. با این که هیچ اقتصاددان می تواند اعتماد به نفس زیادی در پیش بینی های خود را در طول این زمان آشفته.

به جدول زیر مراجعه کنید برای پیش بینی از فنی فردی مک و وام مسکن بانکداران انجمن (MBA).

وام مسکن نرخ پیش بینی برای سال 2020

تنها عملکرد اقتصادی پیش بینی به, طالع بینی, نگاه احترام. — John Kenneth Galbraith هاروارد اکونومیست

Galbraith ساخته شده و گفتن نقطه مورد اقتصاددانان پیش بینی کرده اند. اما هیچ مشکلی وجود دارد با در نظر گرفتن آنها به حساب مناسب با چاشنی کمی نمک. چه کس دیگری می خواهیم به هنگام ساخت برنامه های مالی?

فنی فردی مک و MBA هر کدام یک تیم از اقتصاددانان اختصاص داده شده به نظارت و پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به اقتصاد و بخش مسکن و نرخ وام مسکن.

اعداد

و در اینجا خود را به آخرین پیش بینی برای نرخ متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در هر سه ماهه (Q1, Q2 ...) در سال 2020 است. همه (از جمله فردی که در حال حاضر یک گزارش سه ماهه) منتشر شد در اواسط ماه ژوئن.

پیش بینی Q1 Q2 Q3 Q4
Fannie Mae 3.5% 3.2% 3.1% 3.0%
فردی مک 3.5% 3.4% 3.3% 3.3%
MBA 3.5% 3.3% 3.4% 3.4%

پس ناگهان Fannie Mae خوش بینی است که در پرت. و هیچ کس انتظار فصلی دمای زیر 3.0% علامت این سال است.

آنچه شما باید نتیجه گیری از این همه ؟ که هیچ کس مطمئن نیست که در مورد مقدار اما این وحشی خوش بینی در مورد جهت نرخ وام مسکن ممکن است نابجا.

بیشتر پیش رو

فاصله بین پیش بینی واقعی است و وسیعتر از این بیشتر پیش رو پیش بینی کنید. بنابراین فنی را در حال حاضر انتظار دارند که نرخ به طور متوسط 2.9% در طول سال آینده در حالی که فردی پیش بینی 3.2% در همان دوره. و MBA فکر می کند آن را به عقب خواهد بود تا 3.5% به صورت نیمه 2021. در واقع MBA reckons آن را به طور متوسط 3.7 درصد در سال 2022. شما می پردازد yer پول ...

هنوز هم همه این پیش بینی ها نشان می دهد به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ سال جاری و بعد از در سال 2019 زمانی خاص که یکی به طور متوسط 3.94 درصد به فردی مک archives.

و هرگز فراموش نکنید که در سال گذشته داشتند چهارم-پایین ترین نرخ وام مسکن از پرونده آغاز شد. بهتر است در این سال ممکن است به خوبی ارائه کند و سالانه کم — محرومیت اخبار تکان دهنده. البته اخبار تکان دهنده است پایین بار در سال 2020 است.

وام مسکن سخت تر برای دریافت

بازار وام مسکن در حال حاضر بسیار کثیف است. و برخی از وام دهندگان ارائه محسوسی در نرخ پایین تر از دیگران است. هنگامی که شما در حال قرض گرفتن مبالغ زیادی از جمله تفاوت های می تواند اضافه کردن به چندین هزار دلار بیش از چند سال — بیشتر در وام های بزرگتر.

بدتر بسیاری شده اند قرار دادن محدودیت در وام های خود را. بنابراین شما ممکن است آن را سخت تر برای پیدا کردن یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن وام برای سرمایه گذاری ملک ادم تنومند و بدقواره وام — و یا هر گونه وام در همه اگر نمره اعتباری خود را آسیب دیده است.

همه این باعث می شود آن را حتی مهم تر از معمول است که شما فروشگاه به طور گسترده ای برای وام مسکن خود را و مقایسه به نقل از وام دهندگان متعدد.

هنوز نشانه هایی وجود دارد که در مطالعات انجام شده توسط Fannie Mae و MBA که پیچ تبدیل آهسته تر. و برخی از پیش بینی است که تعدادی از وام دهندگان شروع به شل محدودیت "به زودی."

نگرانی های اقتصادی

نرخ وام مسکن به طور سنتی بهبود (پایین حرکت می کند) بدتر شدن چشم انداز اقتصادی. به طوری که اقتصاد آن در حال حاضر و از آن جایی که ممکن است مربوط به نرخ مراقب.

در حال حاضر و بعد از آن

اشتغال و خرده فروشی ارقام (در میان بسیاری دیگر) شده اند بسیار بهتر از حد انتظار در ماه گذشته یا بیشتر.

اما بسیاری از آنها sobered توسط فدرال رزرو را نگران کننده پیش بینی برای رشد اقتصادی و اشتغال در 10 ژوئن. و کسانی که نگرانی های مسلح چهارشنبه گذشته هنگامی که دقیقه از آخرین جلسه آن کمیته سیاست منتشر شد. آن نشان داد که فدرال رزرو انتظار می رود:

 1. افزایش کسب و کار شکست
 2. افسرده هزینه های مصرف کننده به خوبی به 2021
 3. امکان واقعی دو شیب رکود است که می تواند به تضعیف بهبود اشتغال

روز دوشنبه گلدمن ساکس هشدارهای صادر شده در مورد اثرات نوپای بازیابی از این مساله آرامش مستند قوانین. "اخیر کاهش جزئی نسبت به فروپاشی فعالیت در مارس و آوریل" گفت: اقتصاددان ارشد Jan Hatzius. "اما آنها به وضوح نشان می دهد یک استراحت از ثابت روند صعودی از اواسط ماه مارس" گفت: مشتریان می باشد.

COVID-19 هنوز هم یک تهدید

این بیماری همه گیر است که احتمالا بزرگترین نفوذ در بازار در حال حاضر است. و آن را یکی دیگر از روز وحشتناک برای جدید COVID-19 عفونت دیروز با نیویورک تایمز فرضی که آن را روز ششم در آخرین 10 که دیدم جدیدی در بالا تنظیم شده است.

با توجه به زمان و تحلیل, جدید, موارد, مورد همان باقی مانده است دیروز در 12 ایالت و سرزمین. آنها کاهش یافت و تنها در نیوهمپشایر مین و ورمونت.

و در 37 متحده و سرزمین های آنها افزایش یافت. آلاباما و آریزونا و فلوریدا, لوئیزیانا, کارولینای جنوبی و تگزاس در میان سخت ترین ضربه به تازگی.

جدی پیش بینی

ما دیده ایم بیش از چند ماه گذشته که بهداشت عمومی محققان به ندرت بیشتر اتفاق آرا و نه خیلی بهتر در پیش بینی از اقتصاددانان. اما دکتر Anthony Fauci گفت: بهداشت و درمان مجلس سنا, آموزش و پرورش, کار و حقوق بازنشستگی کمیته سهشنبه گذشته:

ما در حال حاضر با داشتن 40-plus-هزار مورد جدید در روز. من تعجب نمی کنم اگر ما تا 100,000 یک روز اگر این اتفاق نمی نوبه خود در اطراف و بنابراین من بسیار نگران هستم.

در حال حاضر عفونت های جدید رخنه کرد تا 60000 یک روز بسته که شماره شما را بر این باورند.

مرگ و میر به دنبال عفونت به سمت بالا

برخی گرفته اند به راحتی به دلیل تعداد COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده شده است در حال سقوط است. اما دیروز دیدم که روند پایین و معکوس. بیش از یک نورد دوره 14 روزه تعداد مرگ و میر 5 درصد افزایش یافت دیروز با توجه به بار. در تاریخ 4 ژوئیه وجود دارد 264 جدید مرگ و میر. دیروز که تعداد 841.

اما آن را به سختی غیر منتظره. On ژوئن 24, Nicholas G. رایش دانشيار گروه آمار زیستی در دانشگاه ماساچوست در امهرست گفته واشنگتن پست: "تا زمانی که وجود دارد این است که یک مقدار عادلانه از تست در صورت وجود یک چشم انداز مثبت در covid-19 عفونت پس از آن ما به احتمال زیاد برای دیدن که در این مورد تایید شده داده ها قبل از ما آن را در مرگ داده است."

غیر pandemic اخبار

اگر چه COVID-19 اخبار غالب هر دو به طور کلی و در بازارهای هنوز هم وجود دارد اتاق را برای دیگر ترس. و نگرانی بیش از تجارت در حال حاضر بالا است.

مسلما تنش بین واشنگتن و پکن در حال حاضر بیشتر تیره و تار تر از آنها بوده است برای چندین سال. که نمی خواهد کمک کرده با تصویب توسط چین دوشنبه گذشته از یک برنامه به طور بالقوه سرکوبگر امنیتی جدید قانون برای هنگ کنگ در نقض حداقل یک پیمان بین المللی.

کنگره هفته گذشته به تصویب لایحه شامل تحریم علیه چین — از جمله در بانک ها است که انجام کسب و کار با برخی از چینی اشخاص. آن را در حال حاضر با رییس جمهور, در انتظار امضای.

در ضمن در ژوئن 18, به ما افتاد با فرانسه و انگلیس و ایتالیا و اسپانیا. آن ملت می خواهم به برخی از نقاط ضعف مالیات استفاده شده توسط برخی از آمریکایی های شرکت های فن آوری به صورت مصنوعی کاهش سود آنها را در آن کشور است. و این چیزی است که دولت این است که مقاومت در برابر.

به ناچار آن اختلافات با چین و کشورهای اروپایی افزایش احتمال یک جنگ تجاری شاید در دو جبهه.

داخلی تهدید

مهم ترین آمار اقتصادی اخیر شده است به دنبال خوب است. اما شما نیاز به آنها را در خود را گسترده تر کنیم.

آنها به دنبال فاجعه پایین. شما انتظار می رود رکورد سود پس از ثبت ضرر و زیان است. و در مرحله دوم این بیماری همه گیر است که به دور از بیش با برخی از کشورها هنوز هم ضبط ترسناک تعداد موارد جدید و مرگ و میر.

بنابراین در حالی که خبر خوب این است که بیش از خوش آمدید, آن را می توانید ماسک ویرانی ایجاد اغتشاش در اقتصاد COVID-19.

نگرانی

برخی از نگرانی هایی است که باقی می ماند معتبر عبارتند از:

 1. ما در حال حاضر رسما در رکود
 2. بیکاری است که انتظار می رود به بالا باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی
 3. در جولای 9, بانک فدرال رزرو آتلانتا در GDPNow™ در حال اجرا در منابع قرار داده واقعی آن تخمین رشد تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه جاری در -35.5% (بله که منفی). که رقم بهبود قبل از آخرین خواندن اما رشد شاخص به بدتر سطح دیروز
 4. در تاریخ 1 ژوئن دفتر بودجه کنگره کاهش انتظارات خود را از ما رشد بیش از دوره بین 2020 و 2030. در مقایسه با پیش بینی آن در ماه ژانویه CBO در حال حاضر انتظار دارد امریکا به دست $7.9 تریلیون در رشد بیش از این دهه

روز دوشنبه سازمان همکاری و توسعه اقتصادی (OECD) پیش بینی نرخ بیکاری بالا در سطح جهانی از طریق به پایان سال آینده و فراتر از آن.

و به عنوان اقتصاددان ارشد صندوق بین المللی پول گیتا Gopinath قرار داده و آن را در ژوئن 24: "ما قطعا از جنگل. این بحران شبیه هیچ دیگر و بازیابی شبیه هیچ دیگر است."

چه شکل خواهد شد و رکود اقتصادی را ؟

اقتصاددانان در حال squabbling در مورد شکل (اگر شما تصویر آن را بر روی یک گراف) رکود اقتصادی ممکن است.

در حالی که V شکل یک (شیب تیز و تیز بازیابی) بود ، و آن را هنوز هم برای برخی از. در واقع آنها به خوبی ممکن است preening خود را پس از آخرین اشتغال و خرده فروشی ،

اما اشکال دیگر در دسترس هستند. بنابراین فکر می کنم برخی از W بیشتر احتمال دارد به خصوص اگر وجود دارد موج دوم coronavirus عفونت های زیر اوایل پایان از مستندات. یک "Nike swoosh" (بر اساس که شرکت لوگوی معروف) است به دست آوردن محبوبیت است. که یک افت شدید و به دنبال آن بهبود تدریجی. اخیرا معکوس square-root نماد (√ اما رو به عقب) را در محبوبیت به دست آورده.

اما در مه 29, نیویورک تایمز خواست هر کس به "فراموش swooshes و در مقابل. اقتصاد آینده است یک علامت سوال است." که آن را به معنای ترک squabbling از آنجا که هیچ کس تا به سرنخ.

بازار به نظر می رسد untethered میکنند از واقعیت — یا نه ؟

آماتور بی حوصله مستند?

در ژوئن 16, بحث برانگیز, نوبل-prizewinning پل کروگمن اقتصاددان نوشت: این برای نیویورک تایمز:

آیا این سرمایه گذاران ، من فکر نمی کنم آنها در حال فکر کردن — نه واقعا. کنوانسیون گزارشگری مالی بیشتر یا کمتر نیاز است که مقالات در مورد بازار اقدام نسبت عقلانیت به سرمایه گذاران به طوری که سهام حرکات نسبت به خوش بینی در مورد بهبود اقتصادی یا چیزی. اما واقعیت این است که ما تا حد زیادی به صحبت کردن در مورد مردان جوان بسیاری با یک پس زمینه در شرط بندی های ورزشی که شروع به خرید سهام و صعودی دارد چرا که آنها پول ساخته شده تا کنون است.

در ژوئن 14, CNN, کسب و کار گزارش شده است که فقط یک کارگزاری آنلاین, TD Ameritrade, حال باز 608,000 حساب های جدید در طول سه ماهه اول این سال است. که بیش از دو برابر این تعداد در سه ماهه قبلی است.

برخی مانند کروگمن ببینید این به عنوان یک پاسخ به خستگی مستند با تجربه و unknowledgeable تازه کار, سرمایه گذاران ستون به یک محیط پر خطر.

برای چاشنی بیشتر سرمایه گذاران این واقعیت است که فدرال رزرو است که مداخله برای سرپا نگه داشتن بازار است ادامه منبع آرامش.

بازارهای خارجی نیز شناور

آیا این واقعیت است که بازارهای خارجی به طور مشابه شناور تضعیف کروگمن را نقطه ؟ نه لزوما.

برای شروع با آنها اغلب به دنبال وال استریت منجر شود. و آنها هم باید تعداد رو به رشد از تازه بعد از معامله گران. برای مثال دوشنبه دیدم چین علامت نیمکت CSI 300 شاخص باید بهترین روز خود را در بیش از یک سال و با یک پرش از 5.6%. که در زمان آن به مدت پنج سال ،

اما بار مالی چین ویرایشگر جیمز Kynge اشاره کرد:

برجسته حاشیه بدهی های متحمل شده که سرمایه گذاران قرض برای خرید سهام در چین مبادلات افزایش یافته است به Rmb1.16tn ($164bn) که بالاترین سطح از ژانویه 2016. افزایش حاشیه سرمایه گذاری نیز یک مشخصه از اوایل 2015 رالی.

که 2015 تجمع به پایان رسید و در فاجعه سقوط. بنابراین ما ممکن است به دنبال یک نشانه خوب است.

گزارش های اقتصادی این هفته

این یک هفته آرام برای گزارش های اقتصادی. چندین هستند ممکن است که در این حرکت سریع محیط زیست نیز ممکن است تاریخ باستان.

ژوئن آنهایی که معمولا در نظر گرفته نسبتا بی اهمیت است. تنها روز دوشنبه ISM (Institure مدیریت عرضه) nonmanufacturing (بخش خدمات) شاخص و دیروز هفتگی مدعیان به طور معمول باید از این پتانسیل برای جذب توجه زیادی.

پیش بینی ماده

بیشتر به طور معمول هر اقتصادی گزارش می تواند حرکت بازار به عنوان طولانی به عنوان آن شامل اخبار که تکان دهنده خوب یا devastatingly بد — فراهم می کند که اخبار غیر منتظره است.

چرا که بازار تمایل به قیمت در تحلیلگران اجماع پیش بینی (در زیر ما با استفاده از این گزارش MarketWatch) پیش از انتشار گزارش. پس از آن معمولا تفاوت بین واقعی گزارش اعداد و هوا است که دارای بیشترین اثر.

و این بدان معناست که حتی یک تفاوت شدید بین actuals برای دوره گزارش قبلی و این یکی می تواند تاثیر فوری فراهم می کند که تفاوت است و انتظار شده است و در میان جلوتر است.

این هفته تقویم

Tخود را هفته تقویم مهم اقتصادی داخلی گزارش شامل:

 • دوشنبه: ژوئن ISM nonmanufacturing شاخص (واقعی 57.1%; هوا 51.0%)
 • شنبه: ممکن است فرصت های شغلی (واقعی 5.4 میلیون; بدون هوا)
 • چهار شنبه: هیچ چیز — هر چند ممکن است اعتبار مصرف کننده و ارقام منتشر شده در روز بعد
 • پنج شنبه: Weekly جدید برای رفع بیکاری به 4 جولای (واقعی 1.314 میلیون ادعاهای جدید برای بیمه بیکاری; هوا 1.4 میلیون)
 • جمعه: ژوئن شاخص قیمت تولید کننده — تقاضای نهایی (واقعی -0.2%; هوا +0.4%)

فقط دیروز بیکاری اعداد هم زده خیلی علاقه سرمایه گذاران است. و حتی اثر خود را ثابت مختصر.

رای قفل توصیه

بر اساس پیشنهاد من

جز فوق العاده خوب روز, من پیشنهاد می کنم که شما قفل اگر شما کمتر از 15 روز از بسته شدن. اما ما به دنبال در یک قضاوت شخصی در ارزیابی ریسک در اینجا: آیا خطرات بیشتر ممکن است پاداش ؟

در حال حاضر فدرال رزرو بیشتر به نظر می رسد در بالای همه چیز (هر چند افزایش می یابد و پس از آن شروع مداخلات را برجسته کرده اند محدودیت های قدرت خود را). و من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد از آن باقی خواهد ماند حداقل در میان مدت.

اما این بدان معنا نیست که وجود دارد نمی تواند ناراحتی در طول راه. آن را کاملا امکان پذیر است که ما را ببینید دوره افزایش در وام مسکن نرخ ندارد و همه از آن خواهد شد قابل کنترل توسط فدرال ریزرو است.

به همین دلیل من پیشنهاد 15 روز قطع. به نظر من که بهینه سازی شانس خود را از هر گونه افزایش می یابد در حالی که با استفاده از می افتد. اما آن است که واقعا فقط یک نظر شخصی.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید

و البته از نظر مالی محافظه کار وام گیرندگان ممکن است می خواهم برای قفل کردن بلافاصله تقریبا بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها با توجه به نزدیک است. پس از همه, نرخ وام مسکن فعلی در خریده و یک معامله بزرگ تضمین شده است.

از سوی دیگر خطر ممکن است ترجیح می دهند به جایی باقی ماندن زمان خود را در آینده می افتد. اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که در سطح خطر که با آن شما شخصا راحت است.

اگر شما هنوز هم شناور انجام هوشیار باقی می ماند تا زمانی که شما قفل. مطمئن شوید که وام دهنده خود را آماده برای عمل به عنوان به زودی به عنوان شما فشار دکمه. و در ادامه به تماشای نرخ وام مسکن نزدیک است.

هنگامی که به قفل به هر حال

شما ممکن است مایل به قفل وام خود را به هر حال اگر شما در حال خرید یک خانه و بالاتر بدهی به نسبت درآمد بیشتر. در واقع شما باید بیشتر تمایل به قفل زیرا هر گونه افزایش در نرخ می تواند شما را بکشند تصویب وام. اگر شما refinancing که کمتر بحرانی و شما ممکن است قادر به قمار و شناور.

اگر خود را بسته است هفته ها یا ماه به دور تصمیم به قفل و یا شناور می شود پیچیده است. بدیهی است که اگر شما می دانید نرخ در حال افزایش است, شما می خواهید برای قفل کردن در اسرع وقت. اما دیگر خود را قفل خود را بالاتر هزینه های چشمگیر. در سمت تلنگر, اگر نرخ بالاتر خواهد پاک کردن وام مسکن خود را تایید, شما احتمالا می خواهید به قفل در حتی اگر هزینه آن بیشتر است.

اگر شما هنوز هم شناور ماندن در تماس با وام دهنده خود را.

بسته کمک

تا همین اواخر ما شده است ارائه اطلاعات روزانه در این مقاله در مورد اضافی برای کمک به وام گیرندگان می توانید در طول همه گیر که نسبت به بسته شدن.

شما هنوز هم می تواند دسترسی به تمام این اطلاعات و بیشتر در یک فیلم جدید stand-alone مقاله:

چه چیزی باعث می شود نرخ به ظهور و سقوط ؟

در زمان عادی (نه در حال حاضر) نرخ بهره وام مسکن بستگی زیادی به انتظارات سرمایه گذاران است. خوب اخبار اقتصادی گرایش به بد برای نرخ بهره به دلیل فعال اقتصاد نگرانی در مورد تورم است. تورم باعث درآمد ثابت سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه به از دست دادن ارزش است که باعث بازده آنها (یکی دیگر از راه گفت: نرخ بهره) را افزایش دهد.

برای مثال فرض کنید که دو سال پیش شما خریداری 1000 دلار اوراق قرضه پرداخت بهره 5 درصد (50 دلار) در هر سال. (این است که خود را با نام "نرخ کوپن" و یا "پر نرخ" دلیل این که شما پرداخت $1,000 $1,000 پیوند و به دلیل نرخ بهره معادل نرخ اعلام شده در پیوند — در این مورد 5%).

 • نرخ بهره خود را: 50 دلار سود سالانه / $1,000 = 5.0%

هنگامی که سقوط نرخ

که خیلی خوب رای امروز, بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید به آن را خرید از شما. شما می توانید فروش خود را از $1,000 پیوند برای $1,200. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در منافع است که شما گرفتن. آن را هنوز هم 5 ٪ از $1,000 کوپن. اما از آنجا که او به پرداخت بیشتر برای باند بازگشت خود را پایین تر است.

 • خریدار خود نرخ بهره: 50 دلار سود سالانه / $1,200 = 4.2%

خریدار می شود نرخ بهره و یا عملکرد تنها 4.2 درصد. و به همین دلیل زمانی که تقاضا برای اوراق قرضه را افزایش می دهد و قیمت اوراق قرضه بالا رفتن نرخ بهره پایین.

زمانی که افزایش نرخ

اما زمانی که اقتصاد گرم پتانسیل تورم باعث می شود اوراق قرضه کمتر جذاب است. با افراد کمتری مایل به خرید اوراق قرضه خود را کاهش قیمت و سپس نرخ بهره بالا برود.

تصور کنید که شما خود را از $1,000 باند, اما شما نمی توانید آن را به فروش برای $1,000 به دلیل بیکاری کاهش یافته و قیمت سهام در حال افزایش هستند. شما را تا پایان گرفتن $700. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در بهره اما عملکرد به نظر می رسد مثل این:

 • 50 دلار سود سالانه / $700 = 7.1%

خریدار نرخ بهره در حال حاضر کمی بیش از 7 درصد. نرخ بهره و بازده نیست و مرموز است. شما را محاسبه و آنها را با ساده ریاضی است.

نرخ وام مسکن پرسش های متداول

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

متوسط نرخ وام مسکن امروز به عنوان کم به عنوان 2.875% (2.875% آوریل) برای 30 سال ثابت نرخ وام های معمولی. البته خود نرخ بهره به احتمال زیاد بالاتر یا پایین تر بسته به عواملی مانند پرداخت شما نمره های اعتباری, وام, تایپ, و بیشتر.

هستند نرخ وام مسکن در حال بالا رفتن یا پایین ؟

نرخ وام مسکن شده است بسیار فرار به تازگی با توجه به اثر COVID-19 در اقتصاد ایالات متحده. نرخ در زمان شیرجه به تازگی به عنوان تغذیه اعلام کرد کم نرخ بهره در سراسر هیئت مدیره برای دو سال آینده. اما نرخ می تواند به راحتی به عقب بروید تا اگر وجود دارد یکی دیگر از افزایش وام مسکن برنامه های کاربردی و یا اگر اقتصاد شروع به تقویت دوباره.

نرخ وام مسکن روش

وام مسکن, گزارش دریافت نرخ بر اساس معیارهای انتخاب از وام های متعدد همکاران در هر روز. ما می رسند در یک نرخ متوسط و آوریل برای هر نوع وام به نمایش در نمودار ما. از آنجا که ما به طور متوسط یک آرایه از نرخ آن را به شما می دهد یک ایده بهتر از آنچه که شما ممکن است در بازار پیدا کنید. ما نرخ به طور متوسط برای همین انواع وام. برای مثال FHA ثابت با FHA ثابت شده است. نتیجه نهایی خوب است لحظهای از روزانه و چگونه آنها در طول زمان تغییر.

بررسی نرخ جدید (Jul 10, 2020)

tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن