نرخ وام مسکن امروز 30 ژوئن 2020 به علاوه قفل توصیه

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز میانگین mortgage نرخ رشد شاخص پایین تر دوباره دیروز. یکی دیگر مش

توسط AKHBAREMAAAA در 10 تیر 1399

هوا به علاوه آنچه رانندگی نرخ وام مسکن امروز

میانگین mortgage نرخ رشد شاخص پایین تر دوباره دیروز. یکی دیگر مشابه سقوط فقط کوچکترین اندازه گیری مقدار آنها را مطابق تمام زمان کم است. و امروز نرخ 30 سال ثابت نرخ وام های معمولی است شروع به عنوان کم به عنوان 3.188% (3.188% آوریل).

شده است وجود دارد یک خوش آمدید, اجرای کوچک می افتد پس از گذشته سه شنبه. اما این لزوما به این معنا نیست آن را ادامه خواهد داد. آن را به خوبی ممکن است اما این که به احتمال زیاد تعیین شده توسط ما مربوط COVID-19 اخبار آن را به عنوان ظهور در طول روز.

پیدا کردن و قفل های فعلی است. (Jun 30, 2020)
برنامه رای MAY* تغییر
معمولی 30 سال ثابت 3.188 3.188 بدون تغییر
معمولی 15 سال ثابت 2.938 2.938 بدون تغییر
معمولی 5 سال ARM 3.875 3.187 -0.09%
30 سال ثابت FHA 3 3.982 +0.06%
15 سال ثابت FHA 2.5 3.442 بدون تغییر
5 سال بازوی FHA 3.25 3.564 -0.1%
30 سال ثابت VA 2.5 2.674 بدون تغییر
15 سال ثابت VA 2.75 3.075 -0.06%
5 سال بازوی VA 3 2.633 +0.04%
نرخ خود را ممکن است متفاوت باشد. اینجا کلیک کنید برای شخصی رای دادن نقل قول. ببینید ما رای مفروضات اینجا.

COVID-19 وام مسکن به روز رسانی: وام دهندگان وام مسکن در حال تغییر نرخ و قوانین با توجه به COVID-19. برای دیدن آخرین چگونه coronavirus می تواند تاثیر وام مسکن خود را اینجا را کلیک کنید.


در این مقاله (جست و خیز به...)


اطلاعات بازار موثر (یا نه) امروز نرخ وام مسکن

هستند نرخ وام مسکن دوباره هماهنگی بیشتر نزدیک با بازارهای آنها به طور سنتی ، آن را بیش از حد به زودی به مطمئن شوید. اما اگر شما آماده را به نشانه خود را از آنها چیزهایی هستند که به دنبال غیر جذاب برای وام مسکن نرخ امروز. در اینجا از وضعیت بازی امروز صبح در حدود 9:50 a. m. (ET). داده ها در مقایسه با تقریبا همان زمان صبح دیروز بودند از:

 • این عملکرد در 10 سال Treasurys لبه پایین تر به 0.62% از 0.64%. (خوب برای نرخ وام مسکن.) بیش از هر بازار مسکن نرخ وام مسکن به طور معمول تمایل به دنبال این خاص بازده اوراق قرضه خزانه داری هر چند کمتر به تازگی
 • عمده شاخص های سهام مخلوط شد. (خنثی برای وام مسکن نرخ.) هنگامی که سرمایه گذاران در حال خرید سهام آنها اغلب فروش اوراق قرضه هل که قیمت آن پایین و افزایش بازده و نرخ وام مسکن. مخالف اتفاق می افتد زمانی که شاخص به پایین تر
 • قیمت نفت بالاتر رفته و به $38.98 هر بشکه از $38.60 (خنثی برای نرخ وام مسکن* از آنجا که قیمت انرژی نقش زیادی در ایجاد تورم و همچنین نقطه به آینده فعالیت های اقتصادی است.)
 • قیمت طلا درآورده پایین $1,781 دفاع کند گرفته شد هر اونس از $1,784. (خنثی برای نرخ وام مسکن*.) به طور کلی بهتر است برای زمانی که نرخ طلا افزایش می یابد و بدتر زمانی که طلا می افتد. طلا تمایل به افزایش در زمانی که سرمایه گذاران نگران اقتصاد است. و نگران سرمایه گذاران تمایل به فشار نرخ پایین تر است.
 • سی ان ان کسب و کار ترس & حرص شاخص رشد شاخص تا 49 از 48 از 100 امکان پذیر امتیاز. (بد برای نرخ وام مسکن.) "حریص" سرمایه گذاران فشار قیمت اوراق قرضه پایین (و نرخ بهره بالا) به عنوان آنها را ترک بازار اوراق قرضه و حرکت به سهام و در حالی که "ترس" سرمایه گذاران مخالف است. بنابراین کاهش خوانش بهتر از آنهایی که بالاتر

*تغییر چند دلار بر قیمت طلا یا یک ماده از سنت به نفت آنهایی است که کسری از 1%. بنابراین ما تنها تعداد تفاوت معنی دار به عنوان خوب یا بد برای نرخ وام مسکن.

نکات مهم در امروز نرخ وام مسکن

آیا می شود جای تعجب نیست اگر فردی مک شنبه رای دادن گزارش و ما دقیقا نمی منطبق باشد. برای شروع با این دو اندازه گیری چیزهای مختلف: هفتگی و روزانه به طور متوسط. بلکه فردی تمایل به جمع آوری داده ها فقط در روزهای دوشنبه و سه شنبه هر هفته. و با انتشار بعد, آنها اغلب در حال حاضر خارج از تاریخ. بنابراین شما می توانید تکیه بر روی فردی دقت در طول زمان اما نه لزوما در هر روز یا هفته.

به طور طبیعی چند خرید و یا refinancing واقع خواهد شد واجد شرایط برای پایین ترین نرخ را ببینید bandied در اطراف برخی از رسانه ها و وام دهنده تبلیغات است. کسانی که به طور معمول در دسترس است تنها به افراد با ستارگان اعتباری نمرات پایین پرداخت و قوی مالی (به اصطلاح بالا ردیف وام گیرندگان). و حتی پس از آن دولت است که در آن شما خرید می تواند شما را تحت تاثیر قرار دادن.

هنوز هم قبل از قفل کردن همه خرید refinancing و یا ایستاده به از دست دادن زمانی که افزایش نرخ و یا به دست آوردن زمانی که آنها می گیرند.

هنگامی که حرکات بسیار کوچک هستند بسیاری از وام دهندگان زحمت تغییر نرخ کارت. در عوض, شما ممکن است شما را مجبور به پرداخت کمی بیشتر یا کمتر بسته شدن در جبران خسارت.

به طور کلی ما هنوز هم فکر می کنم این امکان وجود دارد که فدرال رزرو را برای رفتن به درایو نرخ حتی پایین تر در طول زمان. وجود دارد بسیاری از رفتن در اینجا حتی قبل از شاخه های سبز از بهبود اقتصادی شروع به پدیدار شود. حتی بیشتر وجود دارد در حال حاضر. و به عنوان ما در حال حاضر دیده می شود که تغذیه تنها می تواند تاثیر برخی از نیروهای که تحت تاثیر قرار وام مسکن نرخ برخی از زمان. بنابراین هیچ چیز تضمین شده است.

به عنوان خوانده شده "برای یک بار تغذیه می کند بر نرخ وام مسکن. اینجا چرا" برای کشف جزئیات ضروری است که سازمان در حال حاضر به طور موقت نقش در بازار وام مسکن.

رای قفل مشاوره

توصیه من نشان دهنده موفقیت تا کنون از تغذیه ، من شخصا پیشنهاد می کنم:

 • قفل اگر بسته شدن در 7 روز
 • قفل اگر بسته شدن در 15 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 30 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 45 روز
 • شناور اگر بسته شدن در 60 روز

اما آن را به طور کامل تصمیم خود را.

فدرال رزرو ممکن است در نهایت فشار میزان و حتی بیشتر در طول هفته های آینده هر چند که دور از خاص. (برای مطالعه بیشتر در برای متخصص اقتصاددانان پیش بینی کرده اند.) و شما می توانید انتظار تکه های بد زمانی که آنها افزایش یابد.

به عنوان مهم coronavirus به ایجاد نااطمینانی و اختلال به نظر می رسد که قادر به هجوم در کوتاه مدت تمام تلاش های انسان از جمله شاید فدرال رزرو است. پس از قفل کردن یا شناور یک قمار است در هر صورت.

آنچه که اقتصاددانان انتظار برای نرخ وام مسکن

این ماه economic گزارش ممکن است تغییر بسیاری از اقتصاددانان انتظارات. تقریبا همه شوکه شده بود آخرین, بسیار بهتر از حد انتظار اشتغال و خرده فروشی در آمار و ارقام. اما بسیاری از آنها sobered توسط فدرال رزرو را نگران کننده پیش بینی برای رشد اقتصادی و اشتغال در 10 ژوئن.

آن را بیش از حد به زودی به می گویند که آن را تبدیل چشم انداز اقتصادی. اما به عنوان خوانده شده زیر با علم به این که حداقل یکی از پیش بینی های ذکر شده ساخته شده بود و قبل از هر یک از این حوادث است.

به دنبال خوب به اکثر ...

در مه 21, Realtor.com® اقتصاددان ارشد دانیل هیل پیش بینی نرخ وام مسکن کم برای آینده قابل پیش بینی. البته بعید است او به معنای وجود خواهد داشت ادامه خط مستقیم است که تنها رفت و رو به پایین است. برخی از افزایش در طول راه هستند تقریبا اجتناب ناپذیر است.

"ما انتظار داریم که نرخ وام مسکن به پایین ماندن و احتمالا لغزش پایین تر" گفت: در حال Realtor.com. "ما لاس زدن با 3% آستانه در حالی که قبل از ما رفتن زیر آن است."

و او در حال حاضر ثابت شده است حق است. اما البته نه همه کارشناسان به اشتراک گذاری Hale را مشاهده گلگون حداقل در میان مدت. در واقع, خود, انتشار, Realtor.com گفت: به تازگی که به آن فکر نرخ به زودی می تواند به افزایش بالاتر از خود را در آن زمان در حال حاضر زیر 3 درصد سطح.

به جدول زیر مراجعه کنید برای پیش بینی از فنی فردی مک و وام مسکن بانکداران انجمن (MBA).

وام مسکن نرخ پیش بینی برای سال 2020

تنها عملکرد اقتصادی پیش بینی به, طالع بینی, نگاه احترام. — John Kenneth Galbraith هاروارد اکونومیست

Galbraith ساخته شده و گفتن نقطه مورد اقتصاددانان پیش بینی کرده اند. اما هیچ مشکلی وجود دارد با در نظر گرفتن آنها به حساب مناسب با چاشنی کمی نمک. چه کس دیگری می خواهیم به هنگام ساخت برنامه های مالی?

فنی فردی مک و MBA هر کدام یک تیم از اقتصاددانان اختصاص داده شده به نظارت و پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد به اقتصاد و بخش مسکن و نرخ وام مسکن.

اعداد

و در اینجا خود را به آخرین پیش بینی برای نرخ متوسط برای 30 سال ثابت نرخ وام مسکن در هر سه ماهه (Q1, Q2 ...) در سال 2020 است. همه (از جمله فردی که در حال حاضر یک گزارش سه ماهه) منتشر شد در اواسط ماه مه.

پیش بینی Q1 Q2 Q3 Q4
Fannie Mae 3.5% 3.2% 3.1% 3.0%
فردی مک 3.5% 3.4% 3.3% 3.3%
MBA 3.5% 3.3% 3.4% 3.4%

پس ناگهان Fannie Mae خوش بینی است که در پرت. و هیچ کس انتظار فصلی دمای زیر 3.0% علامت این سال است.

آنچه شما باید نتیجه گیری از این همه ؟ که هیچ کس مطمئن نیست که در مورد مقدار اما این وحشی خوش بینی در مورد جهت نرخ وام مسکن ممکن است نابجا.

بیشتر پیش رو

فاصله بین پیش بینی واقعی است و وسیعتر از این بیشتر پیش رو پیش بینی کنید. بنابراین فنی را در حال حاضر انتظار دارند که نرخ به طور متوسط 2.9% در طول سال آینده در حالی که فردی پیش بینی 3.2% در همان دوره. و MBA فکر می کند آن را به عقب خواهد بود تا 3.5% به صورت نیمه 2021. در واقع MBA reckons آن را به طور متوسط 3.7 درصد در سال 2022. شما می پردازد yer پول ...

هنوز هم همه این پیش بینی ها نشان می دهد به طور قابل توجهی پایین تر از نرخ سال جاری و بعد از در سال 2019 زمانی خاص که یکی به طور متوسط 3.94 درصد به فردی مک archives.

و هرگز فراموش نکنید که در سال گذشته داشتند چهارم-پایین ترین نرخ وام مسکن از پرونده آغاز شد. بهتر است در این سال ممکن است به خوبی ارائه کند و سالانه کم است.

وام مسکن سخت تر برای دریافت

بازار وام مسکن در حال حاضر بسیار کثیف است. و برخی از وام دهندگان ارائه محسوسی در نرخ پایین تر از دیگران است. هنگامی که شما در حال قرض گرفتن مبالغ زیادی از جمله تفاوت های می تواند اضافه کردن به چندین هزار دلار بیش از چند سال است.

بدتر بسیاری شده اند قرار دادن محدودیت در وام های خود را. بنابراین شما ممکن است آن را سخت تر برای پیدا کردن یک نقد کردن سرمایهاضافهاندوختن وام برای سرمایه گذاری ملک ادم تنومند و بدقواره وام — و یا هر گونه وام در همه اگر نمره اعتباری خود را آسیب دیده است.

همه این باعث می شود آن را حتی مهم تر از معمول است که شما فروشگاه به طور گسترده ای برای وام مسکن خود را و مقایسه به نقل از وام دهندگان متعدد.

که اعتبار سفت در آمار و ارقام

مطالعات اخیر توسط Fannie Mae و MBA نشان می دهد این سفت کردن واقعی است. برای تعیین میزان MBA ممکن است اعتبار وام مسکن در دسترس بودن شاخص (MCAI) گزارش منتشر شده در ژوئن 9, t نشان داداو شاخص در حال سقوط به شدت کمتر از در ماه آوریل: 3.1%. اما این مهم است به رسمیت شناختن است که هر سقوط نشان دهنده محکم کردن در اعتبار استاندارد استفاده از وام دهندگان. بنابراین همه چیز ممکن است بدتر به عنوان به سرعت به عنوان آنها بودند اما آنها هنوز هم کمی بدتر است.

برخی از دیدن برخی از نور در این دل تنگی. هنگامی که در اواسط ماه مه ملی وام مجله حرفه ای میزبانی یک متخصص پانل بحث و گفتگو در مورد وام مسکن برای کسانی که با "مسائل اعتباری در گذشته مانند سلب حق مالکیت و ورشکستگی و پرداخت در اواخر یا دیگر جدا اعتبار مسائل" وجود دارد آگاه شرکت کنندگان انتظار می رود که یک تجدید حیات در فعالیت به زودی.

نگرانی های اقتصادی

نرخ وام مسکن به طور سنتی بهبود (پایین حرکت می کند) بدتر شدن چشم انداز اقتصادی. به طوری که اقتصاد آن در حال حاضر و از آن جایی که ممکن است مربوط به نرخ مراقب.

و به رغم آن اخیر بهتر از حد انتظار گزارش های وجود دارد متاسفانه مقدار زیادی از به طور بالقوه اخبار بد است که می تواند اثر منفی بر آمریکا و اقتصاد جهانی.

برای مثال دیروز شاهد انتشار کسب و کار میزگرد مدیر عامل چشم انداز اقتصادی بررسی برای سه ماهه جاری. مدیران اجرائی که در پاسخ بودند بدبین در بسیاری از شاخص ها از آنها شده بود از سال 2009. و چند پیش بینی بهبود سریع به عنوان "بیشترین انتظار شرایط کسب و کار را بهبود می یابند در پایان 2021. اما 27 درصد بهبود انتظار نیست برای شرکت های خود را تا پس از 2021" با توجه به بررسی های گزارش.

در همین حال چهارشنبه گذشته صندوق بین المللی پول (صندوق بین المللی پول) منتشر شد پیش بینی خود را برای رشد این سال است. و آن را انتظار دارد که اقتصاد جهانی به کوچک 4.9% بسیار بدتر از آن 3 درصد برآورد در ماه آوریل است.

صندوق بین المللی پول انتظارات برای اقتصاد ایالات متحده هستند و حتی بیشتر وخیم. آخرین پیش بینی خود را برای نشان می دهد که احتمال انقباض از 8 درصد. آن است که هر خوشی که به آن فکر می کند که کشورهای منطقه یورو انجام خواهد شد حتی بدتر با رشد منفی شمالی از 10٪?

COVID-19 هنوز هم یک تهدید

جمعه گذشته ما اشاره نیویورک تایمز را رقم افزایش در تعداد موارد جدید گزارش شده در آمریکا بیش از گذشته 14 روز. این بود در یک گریم +53 درصد افزایش یابد. اما دیروز که رشد کرده بود به شدت افسرده +80 درصد است. کالیفرنیا به تنهایی دیده می شود آن بروز موارد جدید افزایش 45 درصد در یک هفته.

کسانی که می خواهم امیدوار نسبی مهار coronavirus در شمال شرق را ببینید پایدار سقوط در عفونت های جدید در سراسر کشور ناامید شده اند. بار امروز صبح گزارش داد روند رو به افزایش در ميزان عفونت در 35 متحده بیش از دو هفته گذشته.

این افزایش کوچک بودند در مکان هایی مانند آلاسکا و هاوایی و مونتانا. اما بسیار تند در آریزونا و تگزاس فلوریدا و کارولینای جنوبی می سی سی پی و چندین نفر دیگر.

مرگ و میر به احتمال زیاد به دنبال عفونت

برخی از راحتی در شماره جدید COVID-19 مرگ و میر در ایالات متحده در حال سقوط است. و نیویورک تایمز شکل اولیه صبح امروز که برای اندازه گیری شد یک مقدار بیشتر تشویق -23% بیش از گذشته 14 روز.

اما این تعداد بدتر از روز جمعه گذشته -30% یا دیروز -26%. به طوری که منحنی به نظر می رسد مسطح در راه بد. و دانشمندان هشدار می دهند که كمربند همیشه عقب عفونت.

در واقع آخرین پنج شنبه, Nicholas G. رایش دانشيار گروه آمار زیستی در دانشگاه ماساچوست در امهرست گفته واشنگتن پست: "تا زمانی که وجود دارد این است که یک مقدار عادلانه از تست در صورت وجود یک چشم انداز مثبت در covid-19 عفونت پس از آن ما به احتمال زیاد برای دیدن که در این مورد تایید شده داده ها قبل از ما آن را در مرگ داده است."

رایش در ادامه گفت که او انتظار می رود "... افزایش در covid-19 مرگ و میر بیش از ماه آینده در بسیاری از کشورهای که در حال دیدن upticks در موارد مانند تگزاس و کالیفرنیا و فلوریدا و دیگران و حتی مرگ شده اند یا ثابت یا رو به کاهش در هفته های اخیر."

غیر pandemic اخبار

اگر چه COVID-19 اخبار غالب هر دو به طور کلی و در بازارهای هنوز هم وجود دارد اتاق را برای دیگر ترس. و نگرانی بیش از تجارت در حال حاضر بالا است.

مسلما تنش بین واشنگتن و پکن در حال حاضر بیشتر تیره و تار تر از آنها بوده است برای چندین سال. که نمی خواهد کمک کرده با تصویب توسط چین دیروز از یک برنامه به طور بالقوه سرکوبگر امنیتی جدید قانون برای هنگ کنگ در نقض یک توافق بین المللی.

در ضمن در ژوئن 18, به ما افتاد با فرانسه و انگلیس و ایتالیا و اسپانیا. آن ملت می خواهم به برخی از نقاط ضعف مالیات استفاده شده توسط برخی از آمریکایی های شرکت های فن آوری به منظور کاهش سود آنها را در این کشورها چیزی است که دولت این است که مقاومت در برابر.

به ناچار آن اختلافات با چین و کشورهای اروپایی افزایش احتمال یک جنگ تجاری شاید در دو جبهه.

داخلی تهدید

مهم ترین آمار اقتصادی اخیر شده است به دنبال خوب است. برای مثال آخرین اشتغال و خرده فروشی تعداد آنها راه بهتر از اکثر اقتصاددانان انتظار می رود. اما شما نیاز به آنها را در خود را گسترده تر کنیم.

آنها به دنبال فاجعه پایین. شما انتظار می رود رکورد سود پس از ثبت ضرر و زیان است. و در مرحله دوم این بیماری همه گیر است که به دور از بیش با برخی از کشورها هنوز هم ضبط ترسناک تعداد موارد جدید و مرگ و میر.

بنابراین در حالی که خبر خوب این است که بیش از خوش آمدید, آن را می توانید ماسک ویرانی ایجاد اغتشاش در اقتصاد COVID-19.

نگرانی

برخی از نگرانی هایی است که باقی می ماند معتبر عبارتند از:

 1. ما در حال حاضر رسما در رکود
 2. بیکاری است که انتظار می رود به بالا باقی می ماند برای آینده قابل پیش بینی — گذشته دو پنج شنبه ها, جدید بارگیری در این هفته مدعیان بودند و در واقع بدتر از پیش بینی
 3. در ژوئن 26, بانک فدرال رزرو آتلانتا در GDPNow™ در حال اجرا در منابع قرار داده واقعی آن تخمین رشد تولید ناخالص داخلی برای سه ماهه جاری در -39.5% (بله که منفی). اما شایان ذکر است که این رقم به شدت کاهش یافته است و از قبل خوانش
 4. On ژوئن 1, این دفتر بودجه کنگره کاهش انتظارات خود را از ما رشد بیش از دوره بین 2020 و 2030. در مقایسه با پیش بینی آن در ماه ژانویه CBO در حال حاضر انتظار دارد امریکا به دست $7.9 تریلیون در رشد بیش از این دهه

به عنوان ما شده است گفت: در حالی که برای در حال حاضر نه تنها ما هنوز از جنگل, اما ما ممکن است هنوز هیچ سرنخی که در آن مرزهای خود قرار دارد.

همانا که دقیق تمایلات تکرار شد چهارشنبه گذشته توسط رئیس صندوق بین المللی پول اقتصاد گیتا Gopinath که گفت: "ما قطعا از جنگل. این بحران شبیه هیچ دیگر و بازیابی شبیه هیچ دیگر است."

چه شکل خواهد شد و رکود اقتصادی را ؟

اقتصاددانان در حال squabbling در مورد شکل (اگر شما تصویر آن را بر روی یک گراف) رکود اقتصادی ممکن است.

در حالی که V شکل یک (شیب تیز و تیز بازیابی) بود ، و آن را هنوز هم برای برخی از. در واقع آنها به خوبی ممکن است preening خود را پس از آخرین اشتغال و خرده فروشی ،

اما اشکال دیگر در دسترس هستند. بنابراین فکر می کنم برخی از W بیشتر احتمال دارد به خصوص اگر وجود دارد موج دوم coronavirus عفونت های زیر اوایل پایان از مستندات. یک "Nike swoosh" (بر اساس که شرکت لوگوی معروف) است به دست آوردن محبوبیت است. که یک افت شدید و به دنبال آن بهبود تدریجی. اخیرا معکوس square-root نماد (√ اما رو به عقب) را در محبوبیت به دست آورده.

اما در مه 29, نیویورک تایمز خواست هر کس به "فراموش swooshes و در مقابل. اقتصاد آینده است یک علامت سوال است." که آن را به معنای ترک squabbling از آنجا که هیچ کس تا به سرنخ.

بازار به نظر می رسد untethered میکنند از واقعیت — یا نه ؟

در ژوئن 16, بحث برانگیز, نوبل-prizewinning پل کروگمن اقتصاددان نوشت: این برای نیویورک تایمز:

آیا این سرمایه گذاران ، من فکر نمی کنم آنها در حال فکر کردن — نه واقعا. کنوانسیون گزارشگری مالی بیشتر یا کمتر نیاز است که مقالات در مورد بازار اقدام نسبت عقلانیت به سرمایه گذاران به طوری که سهام حرکات نسبت به خوش بینی در مورد بهبود اقتصادی یا چیزی. اما واقعیت این است که ما تا حد زیادی به صحبت کردن در مورد مردان جوان بسیاری با یک پس زمینه در شرط بندی های ورزشی که شروع به خرید سهام و صعودی دارد چرا که آنها پول ساخته شده تا کنون است.

در ژوئن 14, CNN, کسب و کار گزارش شده است که فقط یک کارگزاری آنلاین, TD Ameritrade, حال باز 608,000 حساب های جدید در طول سه ماهه اول این سال است. که بیش از دو برابر این تعداد در سه ماهه قبلی است. برخی مانند کروگمن ببینید این به عنوان یک واکنش به مستند, با تجربه و unknowledgeable تازه کار, سرمایه گذاران ستون به یک محیط پر خطر.

گزارش های اقتصادی این هفته

به دلیل روز استقلال می افتد در روز شنبه چهار شنبه است. (و این گزارش روزانه نمی خواهد به نظر می رسد پس از آن.) این بدان معناست که ماهانه وضعیت اشتغال گزارش — مسلما تنها مهم ترین-گزارش-در حال حاضر — ظاهر خواهد شد در روز پنج شنبه.

به تازگی بازار شده اند مایکروسافت منفی داده اما آنها در خلق و خوی در حال حاضر. و ما باید منتظر بمانید تا ببینید که چگونه آنها واکنش نشان می دهند در روز پنج شنبه.

پیش بینی ماده

بیشتر به طور معمول هر اقتصادی گزارش می تواند حرکت بازار به عنوان طولانی به عنوان آن شامل اخبار که تکان دهنده خوب یا devastatingly بد — فراهم می کند که اخبار غیر منتظره است.

چرا که بازار تمایل به قیمت در تحلیلگران اجماع پیش بینی (در زیر ما با استفاده از این گزارش MarketWatch) پیش از انتشار گزارش. پس از آن معمولا تفاوت بین واقعی گزارش اعداد و هوا است که دارای بیشترین اثر.

و این بدان معناست که حتی یک تفاوت شدید بین actuals برای دوره گزارش قبلی و این یکی می تواند تاثیر فوری فراهم می کند که تفاوت است و انتظار شده است و در میان جلوتر است.

این هفته تقویم

Tخود را هفته تقویم مهم اقتصادی داخلی گزارش شامل:

 • دوشنبه: مه فروش خانه در انتظار شاخص (واقعی +44.3%; بدون هوا)
 • شنبه: ژوئن شاخص ضریب اطمینان مصرف کننده (واقعی 98.1 شاخص امتیاز; پیش بینی 90.8)
 • چهار شنبه: ژوئن ISM* شاخص تولید (هوا 50.6%) و ممکن است هزینه های ساخت و ساز (هوا +0.6%). به علاوه انتشار صورتجلسه FOMC را** آخرین دیدار
 • پنج شنبه: ژوئن وضعیت اشتغال گزارشاز جمله اشتغال بخش غیرکشاورزی (هوا +3.5 میلیون) نرخ بیکاری (هوا 12.4 درصد) و درآمد متوسط ساعتی (هوا -1.0%).
 • جمعه: هیچ چیز — تعطیلات عمومی. و هیچ "نرخ وام مسکن امروز" نسخه از وام مسکن, گزارش

* ISM است که موسسه برای عرضه باقيمانده

** کمیتۀ بازار آزاد فدرال کمیته بازار آزاد فدرال رزرو سیاست بدن است که مجموعه این سازمان نرخ بهره — و تأثیرات بیشتر از دیگران است. دقیقه از جلسات آن ضروری خواندن به صورت جدی سرمایه گذاران

رای قفل توصیه

بر اساس پیشنهاد من

من پیشنهاد می کنم که شما قفل اگر شما کمتر از 15 روز از بسته شدن. اما ما به دنبال در یک قضاوت شخصی در ارزیابی ریسک در اینجا: آیا خطرات بیشتر ممکن است پاداش ؟

در حال حاضر فدرال رزرو بیشتر به نظر می رسد در بالای همه چیز (هر چند اخیر افزایش داشته برجسته محدودیت های قدرت خود را). و من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد از آن باقی خواهد ماند حداقل در میان مدت.

اما این بدان معنا نیست که وجود دارد نمی تواند ناراحتی در طول راه. آن را کاملا امکان پذیر است که ما را ببینید دوره افزایش در وام مسکن نرخ ندارد و همه از آن خواهد شد قابل کنترل توسط فدرال ریزرو است.

به همین دلیل من پیشنهاد 15 روز قطع. به نظر من که بهینه سازی شانس خود را از هر گونه افزایش می یابد در حالی که با استفاده از می افتد. اما آن است که واقعا فقط یک نظر شخصی.

فقط شما می توانید تصمیم بگیرید

و البته از نظر مالی محافظه کار وام گیرندگان ممکن است می خواهم برای قفل کردن بلافاصله تقریبا بدون در نظر گرفتن زمانی که آنها با توجه به نزدیک است. پس از همه, نرخ وام مسکن فعلی در نزدیک به رکورد پایین و مقدار زیادی تضمین شده است.

از سوی دیگر خطر ممکن است ترجیح می دهند به جایی باقی ماندن زمان خود را در آینده می افتد. اما فقط شما می توانید تصمیم بگیرید که در سطح خطر که با آن شما شخصا راحت است.

اگر شما هنوز هم شناور انجام هوشیار باقی می ماند تا زمانی که شما قفل. مطمئن شوید که وام دهنده خود را آماده برای عمل به عنوان به زودی به عنوان شما فشار دکمه. و در ادامه به تماشای نرخ وام مسکن نزدیک است.

هنگامی که به قفل به هر حال

شما ممکن است مایل به قفل وام خود را به هر حال اگر شما در حال خرید یک خانه و بالاتر بدهی به نسبت درآمد بیشتر. در واقع شما باید بیشتر تمایل به قفل زیرا هر گونه افزایش در نرخ می تواند شما را بکشند تصویب وام. اگر شما refinancing که کمتر بحرانی و شما ممکن است قادر به قمار و شناور.

اگر خود را بسته است هفته ها یا ماه به دور تصمیم به قفل و یا شناور می شود پیچیده است. بدیهی است که اگر شما می دانید نرخ در حال افزایش است, شما می خواهید برای قفل کردن در اسرع وقت. اما دیگر خود را قفل خود را بالاتر هزینه های چشمگیر. در سمت تلنگر, اگر نرخ بالاتر خواهد پاک کردن وام مسکن خود را تایید, شما احتمالا می خواهید به قفل در حتی اگر هزینه آن بیشتر است.

اگر شما هنوز هم شناور ماندن در تماس با وام دهنده خود را.

بسته کمک

تا هفته گذشته, ما می خواهم به ارائه اطلاعات روزانه در این مقاله در مورد اضافی برای کمک به وام گیرندگان می توانید در طول همه گیر که نسبت به بسته شدن.

شما هنوز هم می تواند دسترسی به تمام این اطلاعات و بیشتر در یک فیلم جدید stand-alone مقاله:

چه چیزی باعث می شود نرخ به ظهور و سقوط ؟

در زمان عادی (نه در حال حاضر) نرخ بهره وام مسکن بستگی زیادی به انتظارات سرمایه گذاران است. خوب اخبار اقتصادی گرایش به بد برای نرخ بهره به دلیل فعال اقتصاد نگرانی در مورد تورم است. تورم باعث درآمد ثابت سرمایه گذاری مانند اوراق قرضه به از دست دادن ارزش است که باعث بازده آنها (یکی دیگر از راه گفت: نرخ بهره) را افزایش دهد.

برای مثال فرض کنید که دو سال پیش شما خریداری 1000 دلار اوراق قرضه پرداخت بهره 5 درصد (50 دلار) در هر سال. (این است که خود را با نام "نرخ کوپن" و یا "پر نرخ" دلیل این که شما پرداخت $1,000 $1,000 پیوند و به دلیل نرخ بهره معادل نرخ اعلام شده در پیوند — در این مورد 5%).

 • نرخ بهره خود را: 50 دلار سود سالانه / $1,000 = 5.0%

هنگامی که سقوط نرخ

که خیلی خوب رای امروز, بنابراین بسیاری از سرمایه گذاران می خواهید به آن را خرید از شما. شما می توانید فروش خود را از $1,000 پیوند برای $1,200. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در منافع است که شما گرفتن. آن را هنوز هم 5 ٪ از $1,000 کوپن. اما از آنجا که او به پرداخت بیشتر برای باند بازگشت خود را پایین تر است.

 • خریدار خود نرخ بهره: 50 دلار سود سالانه / $1,200 = 4.2%

خریدار می شود نرخ بهره و یا عملکرد تنها 4.2 درصد. و به همین دلیل زمانی که تقاضا برای اوراق قرضه را افزایش می دهد و قیمت اوراق قرضه بالا رفتن نرخ بهره پایین.

زمانی که افزایش نرخ

اما زمانی که اقتصاد گرم پتانسیل تورم باعث می شود اوراق قرضه کمتر جذاب است. با افراد کمتری مایل به خرید اوراق قرضه خود را کاهش قیمت و سپس نرخ بهره بالا برود.

تصور کنید که شما خود را از $1,000 باند, اما شما نمی توانید آن را به فروش برای $1,000 به دلیل بیکاری کاهش یافته و قیمت سهام در حال افزایش هستند. شما را تا پایان گرفتن $700. خریدار می شود همان 50 دلار در یک سال در بهره اما عملکرد به نظر می رسد مثل این:

 • 50 دلار سود سالانه / $700 = 7.1%

خریدار نرخ بهره در حال حاضر کمی بیش از 7 درصد. نرخ بهره و بازده نیست و مرموز است. شما را محاسبه و آنها را با ساده ریاضی است.

نرخ وام مسکن پرسش های متداول

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

متوسط نرخ وام مسکن امروز به عنوان کم به عنوان 3.125% (3.125% آوریل) برای 30 سال ثابت نرخ وام های معمولی. البته خود نرخ بهره به احتمال زیاد بالاتر یا پایین تر بسته به عواملی مانند پرداخت شما نمره های اعتباری, وام, تایپ, و بیشتر.

هستند نرخ وام مسکن در حال بالا رفتن یا پایین ؟

نرخ وام مسکن شده است بسیار فرار به تازگی با توجه به اثر COVID-19 در اقتصاد ایالات متحده. نرخ در زمان شیرجه به تازگی به عنوان تغذیه اعلام کرد کم نرخ بهره در سراسر هیئت مدیره برای دو سال آینده. اما نرخ می تواند به راحتی به عقب بروید تا اگر وجود دارد یکی دیگر از افزایش وام مسکن برنامه های کاربردی و یا اگر اقتصاد شروع به تقویت دوباره.

نرخ وام مسکن روش

وام مسکن, گزارش دریافت نرخ بر اساس معیارهای انتخاب از وام های متعدد همکاران در هر روز. ما می رسند در یک نرخ متوسط و آوریل برای هر نوع وام به نمایش در نمودار ما. از آنجا که ما به طور متوسط یک آرایه از نرخ آن را به شما می دهد یک ایده بهتر از آنچه که شما ممکن است در بازار پیدا کنید. ما نرخ به طور متوسط برای همین انواع وام. برای مثال FHA ثابت با FHA ثابت شده است. نتیجه نهایی خوب است لحظهای از روزانه و چگونه آنها در طول زمان تغییر.

بررسی نرخ جدید (Jun 30, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن