ناخن سالن چهره صنعت COVID-19 چالش به عنوان اقتصاد بازگشایی

در میان کسب و کارهای کوچک مبارزه در طول COVID-19 pandemic: ناخن سالن میباشد. $8 میلیارد mom-and-pop صنعت است ک

توسط AKHBAREMAAAA در 8 مرداد 1399

در میان کسب و کارهای کوچک مبارزه در طول COVID-19 pandemic: ناخن سالن میباشد. $8 میلیارد mom-and-pop صنعت است که اغلب کارکنان با کارگران مهاجر از مکان هایی مانند ویتنام و کره و چین و نپال و تبت است. به عنوان سالن بازگشایی صاحبان روبرو هستند چالش های جدید است.

مای دونگ همکاری صاحب Mod ناخن سالن در دالاس. در یک Instagram تصویری, او نشان می دهد یکی از روش های تمیز کردن او است که مصرف پس از باز شدن او درها دوباره. اما این همه به معنای کار بیشتر است.

"این یک چالش بزرگ است. فقط تلاش برای بازگشایی و پس از تمام [مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری] دستورالعمل بوده و یک شکست به عنوان" دونگ گفت.

یک کارگر اسپری کردن Mod ناخن سالن با مواد ضد عفونی کننده در پایان روز کاری. (حسن نیت ارائه میدهد Mod ناخن سالن)

دونگ به ناخن سالن بسته شد و برای دو ماه است. به عنوان او را از آمادگی خود مشتریان است دوباره به آرامی. او گفت: آن را در حال حاضر حدود 40 درصد از آنچه در آن استفاده می شود. اما هزینه های افزایش یافته 600 $در ماه فقط برای تمیز کردن وسایل.

ناخن سالن صنعت شده است به خصوص ضربه گیر گفت: صبا وحید مدیر تحقیق و پژوهش برای UCLA کار مرکز. صنعت پشتیبانی از بسیاری از آسیایی زن مهاجران.

"آنها مادران و دختران و زنان مهاجر و آنها بستگی دارد این امرار معاش و اساسا این سالن را تعطیل و به سرعت به عنوان آنها بسیاری از این کارگران ندارد, مراجعه," او گفت:.

یک کارگر در وزارت دفاع ناخن سالن را نشان می دهد COVID-19 گواهی آموزش به سالن را دریافت کرد. (حسن نیت ارائه میدهد Mod ناخن سالن)

وحید گفت: این صنعت در حال حاضر کم حاشیه سود خواهد شد و نیاز به هزینه بیشتر است.

"مردم به طور کلی با پرداخت پول بسیار کمی برای این نوع از خدمات آنها" او گفت:.

UCLA کار مرکز در بر داشت بسیاری از کارکنان در سالن ناخن و کسب و کار, کسب درآمد, دستمزد کم — حدود 9 دلار در ساعت است. و آن را در بر داشت که تنها 42 درصد از کارگران دریافت بیمه بهداشت و درمان از طریق کارفرمایان خود را.

دونگ گفت: او را در افزایش قیمت برخی خدمات است. "بنابراین ما به ارمغان آورد از آن 3 دلار برای هر پدیکور چون همه قیمت ها بالا رفت."

او گفت که او امیدوار است که به اندازه کافی خواهد بود برای نگه داشتن درب باز است.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن