NBC جدید طاووس ممکن است تغییر جریان جنگ

یک روز دیگر, دیگری, جدید, جریان, خدمات. ان بی سی پلت فرم جدید طاووس, راه اندازی پنج شنبه. که ممکن است بالا برد

توسط AKHBAREMAAAA در 26 تیر 1399

یک روز دیگر, دیگری, جدید, جریان, خدمات.

ان بی سی پلت فرم جدید طاووس, راه اندازی پنج شنبه. که ممکن است بالا بردن ابرو: ما در بحبوحه یک بحران اقتصادی و در حال حاضر وجود دارد بسیاری از گزینه های مشاهده. تیم Hanlon با Vertere سرمایه گذاری گروه مشورتی گفت که وقتی که می آید به جریان سیستم عامل "وجود دارد که پایانی برای مصرف کنندگان توانایی پرداخت برای بسیاری از اشتراک خدمات جریان."

طاووس ممکن است سیگنال است که نقطه پایانی.

آن را تا چند ردیف پرداخت می شود و .... یک گزینه به سازمان دیده بان به صورت رایگان. خوب نوع. رایگان ردیف تبلیغات است. به یاد داشته باشید آن ؟

جریان با تبلیغات نیست کاملا جدید. آن را در حال حاضر انجام شده توسط سیستم عامل مانند Tubi, پلوتون تلویزیون کانال Roku. اما NBC است و خیلی محبوب تر محتوای اصلی مثل هر کس راز های مورد علاقه, "Law & Order SVU" و "دفتر" آینده سال آینده.

به علاوه اخبار زنده را نشان می دهد و ورزش.

هنوز این سوال باقی می ماند پس از سالها آگهی رایگان جریان, خدمات, خواهد مردم قرار داده تا با تبلیغات دوباره ؟

کارشناسان می گویند ... ما در حال حاضر انجام. ما قرار داده تا با ثابت تبلیغات در رسانه های اجتماعی.

همچنین ما در میانه یک بحران شدید اقتصادی بنابراین اگر در نظر گرفتن یک حمام شکستن در طول تبلیغات به معنی هزینه کمتر پول زیادی از مردم می شود که با.

به عنوان طولانی به عنوان آن را نه بیش از حد بسیاری از آگهی های بازرگانی. پروفسور آرون شارما در دانشگاه میامی گفت: شرکت های بسیار آگاه هستند که محدودیتی برای چگونه بسیاری از تبلیغات بینندگان را تماشا خواهد کرد. "اکثر شرکت ها را به شما بگویم ما نمی خواهد بیش از 90 ثانیه تبلیغات در هر بلوک. آنها در حال تلاش برای کنترل مقدار زیادی از تبلیغات است."

برخی بدانم اگر این طلیعه چیزی بودن در یک دوره جدید از ad-پشتیبانی از جریان. HBO Max که در حال حاضر هزینه 15 دلار در ماه است گفت: از آن راه اندازی خواهد شد ارزان تر ad-پشتیبانی از لایه اوایل سال آینده.

تحلیلگر نیل Macker با مورنینگ گفت: او فکر می کند جریان ویدئو است برای شروع به دنبال یک خیلی بیشتر مانند پخش موسیقی. در نظر Spotify در, او گفت:. "آنها هنوز هم داشتن یک تن بیشتر کاربران در ad-پشتیبانی از طرف."

برخی از مردم را به صورت رایگان از گزینه های دیگر خواهد بود آماده به پرداخت به چشم پوشی از تبلیغات.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن