هنرهای نمایشی نوآوری در بار ناامید

شش ماه پیش یک بی پروا شب در شهر را شامل نمی شود یک شام در یک رستوران و یک Mozart symphony عملکرد. این COVID-19

توسط AKHBAREMAAAA در 13 تیر 1399

شش ماه پیش یک بی پروا شب در شهر را شامل نمی شود یک شام در یک رستوران و یک Mozart symphony عملکرد. این COVID-19 همه گیر و اجتماعی فاصله دستورالعمل را تغییر اقتصاد از ناهار خوری و اجراهای زنده به طور موقت و احتمالا برای همیشه لطفا برای.

برای سه ماه گذشته تقریبا تمام موسیقی زنده و تئاتر و رقص را به حالت تعلیق در نشان می دهد با توجه به اقامت در خانه سفارشات. عملکرد سالن های خالی به عنوان موسیقی کلاسیک مراجعان و تئاتر پناهگاه در محل. برخی از هنرهای نمایشی شرکت چرخد و به سیستم عامل های دیجیتال نه تنها خود را برای حفظ اهدا کنندگان و مراجعان اما همچنین اجازه می دهد تا هنرمندان به تولید و کار نوآورانه و کشف راه های جدید دیجیتال بیان. چگونه یک شرکت رویکردهای این چالش ها و حتی به اندازه سازمان می تواند تعیین اگر هنرهاي نمايشي مواجه است مانع کسری مالی و یا فرصتی برای در آغوش یک خیابان جدید برای رسیدن به مخاطبان است.

"ما نمی فیلادلفیا و نیویورک یا سانفرانسیسکو" گفت: Celia مان Baehr, رئيس جمهور و مدیر عامل تلفن همراه ارکستر سمفونیک در آلاباما. "اکثر ارکسترهای که ما اندازه هر سرویس ارکسترهای معنی است که ما لازم نیست که یک غول حقوق و دستمزد تمام وقت اعضای ارکستر به دلیل کافی وجود ندارد جمعیت در اینجا."

منطقه ای سمفونی مانند تلفن همراه و کوچکتر تئاتر شرکت می تواند تمرکز بر چگونه به کاهش در هزینه ها و حفظ مخاطبان خود را زیرا آنها کوچکتر اشتغال و کمتر از هزینه های نگهداری از بزرگتر های کنسرت.

بسیاری از کاربران در حال حاضر خریداری شده خود را در فصل بلیط برای 2020-2021 فصل است. در همان زمان به مشتریان ابراز ترس در مورد آینده به اجرای زنده مان Baehr گفت.

"بسیاری از مردم گفت:" من قصد دارم هنوز هم کمک می کند. اگر من می آمد من به شما قیمت بلیط من. من نمی خواهم پول من برگشت.'"

این فراهم می کند برخی از ثبات به شرکت' دفاتر اما نوازندگان در خصوص موقعیت دشوار. بسیاری از تلفن همراه ارکستر سمفونی نوازندگان تکیه بر آموزش خصوصی درس و یا مشاغل در کالج های محلی و یا مدارس به پرداخت صورتحساب خود را. آن را نامشخص زمانی که و یا اگر آن شغل خواهد آمد.

مانند ترین چیز در طول COVID-19 pandemic, عدم قطعیت چیزی است که صدمه زدن به هنرمندان بیشتر است. بسیاری از آنها در بیکاری اما آینده از آن منافع در خطر است. بسیاری از سازمان های ما به صحبت نگران بودند خود را اجرا نمی قادر خواهد بود به بازگشت چرا که آنها در حال حاضر زندگی می کنند نشان می دهد را نشان می دهد و حقه بازی و مشاغل متعدد به منظور زنده ماندن.

"آن ویرانگر است. این مدل اقتصادی به طور کامل از هم جدا افتاده برای ما در این لحظه گفت:" سوزی میڈک مدیر عامل برکلی مجموعه تئاتر در کالیفرنیا است. "مدیریت در طول این زمان است مانند رانندگی در یخ. شما فکر می کنید شما می توانید راه خود را خارج از آن اما واقعا همه شما می توانید انجام دهید این است برای رفتن با ترمز ماشین."

اجرای زنده تکیه بر هر دو فروش بلیط خصوصی و کمک به حفظ تولید را نشان می دهد. اقتصادی پیامدهای این بیماری همه گیر را مجبور گروه هنرهای نمایشی به ارزیابی مجدد چگونه آنها را آب و مالی طوفان.

افرادی که رفتن به تئاتر و یا گوش دادن به اپرا افراد با درآمد یکبار مصرف. در بحران اقتصادی کنونی ممکن است وجود دارد بسیار کمتر از این افراد برای حمایت از اجراهای زنده. که حتی نمی را به حساب کمک از سازمان ها و یا اهدا کنندگان خصوصی.

"هر کس در این کشور بود و نیاز به همان نوع پول است که ما نیاز به حفظ خود گفت:" میڈک. "ما در خط با هر کس دیگری هر غیر انتفاعی سراسر کشور که به شدت به پول نیاز قادر به وجود داشته باشد."

با متحده از دست دادن میلیون ها نفر در درآمد و مالیات بر فروش, درآمد, کمک از دولت در سطح نامشخص باقی مانده است. فدرال کمک نیز بعید است. کمک های مالی خواهد شد سخت تر است و هنگامی که دولت های محلی نیاز به اصلاح چربی, برنامه هنر می تواند از دست دادن بودجه است.

نوآوری کلیدی برای زنده ماندن طولانی مدت

مارس است که معمولا زمانی که بازیگران تئاتر در لوئیزویل, کنتاکی, میزبان Humana جشنواره است. یک سازمان با اشاره به آن به عنوان "Kentucky Derby برای تئاتر میباشد." در این سال شش جدید پخش شد و مجبور به انصراف خود را برای اولین بار و سه نفر دیگر را نشان می دهد قادر به تنها یک زن و شوهر قبل از اجرای این جشنواره متوقف شد.

بازیگران تئاتر است و اواسط اندازه شرکت با بودجه سالانه حدود 9 میلیون دلار است. پس از اقامت در خانه سفارش اعلام شد این شرکت معطوف به آنچه در آن خواستار "transmedia رویکرد" به تئاتر است.

Transmedia با استفاده از فن آوری های اورژانس و سیستم عامل های دیجیتال برای رسیدن به مخاطبان جدید در راه گفت: رابرت بری فلمینگ مدیر اجرایی و هنری. "ما رادیو پخش ما تصویری-ضبط و پخش و طیف وسیعی از ژانرهای کلاسیک کار می کنند که ممکن است حتی متحرک به کار است که شامل کنسرت-مانند موزیکال."

بازاندیشی چگونه هنرهای نمایشی می reimagine داستان سرایی است نه یک موضوع جدید. پیدا کردن راه هایی برای تعامل با مخاطبان در راه های جدید است که فقط تکامل از هنرهای نمایشی که آیا آن است که با استفاده از واقعیت تقویت برای تغییر محیط یا تعاملی عملکرد مانند "بیشتر خواب" در شهر نیویورک است.

مدیریت در طول این زمان است مانند رانندگی در یخ. شما فکر می کنید شما می توانید راه خود را خارج از آن اما واقعا همه شما می توانید انجام دهید این است برای رفتن با ترمز ماشین.

سوزی میڈک مدیر عامل برکلی مجموعه تئاتر

در کالیفرنیا, سان فرانسیسکو باله یکی از اولین و مهمترین گروه هنرهای نمایشی با توجه به نزدیک به دولت در پناهگاه در محل بخشنامه. این شرکت تا به حال فقط آغاز آن بهار اجرا از "رویای شب نیمه تابستان را."

مانند بسیاری از هنرهای دیگر شرکت ها آن را ارائه آرشیوی ضبط شده از عملکرد گذشته است که بینندگان می توانید آنلاین به صورت رایگان. اما باله نیاز به جبران برخی از چند سوراخ بودجه آن پیش بینی شده را در هنگام اجرای برنامه لغو شد.

نوازندگان شروع به ضبط خود را بر روی گوشی های, رقص, در خانه های خود. آنها با استفاده از زوم رابط برای ارتباط برقرار کردن با یکدیگر در جعبه های کوچک ما تبدیل به عادت کرده اند در طول کار جلسات.

"این بسیار زودگذر. آن را بسیار موقت است. آن را ندارد همان پایدار احساس که یک عملکرد است" گفت: Kelly Tweeddale, مدیر اجرایی, San Francisco Ballet.

باله تجربه با یک پروژه جدید که در آن چهار طراحان در حال ایجاد یک عملکرد ضبط شده با استفاده از رقصندگان در فضاهای مختلف. قالب جدید طول می کشد رقص کلاسیک از مرحله و به یک محیط جدید که در آن هنرمندان می تواند دستکاری چشم انداز از طریق ویدئو.

سوال این است: چگونه می توانید این نوآورانه اجرای کسب درآمد از محتوای آنها را در درآمد دوباره ؟

آینده از اجرای زنده در خطر است

"ما اشاره کرده ایم در طول زمان واقعا یک همبستگی قوی بین کسانی که در تعامل با هنر دیجیتالی و کسانی که در واقع به نوعی با پاهای خود رای و رفتن به رویدادهای زندگی می کنند" گفت: Sunil Iyengar, پژوهش و تجزیه و تحلیل مدیر موقوفه ملی برای هنر.

نگه داشتن این تعامل با مخاطبان مهم است که به بازسازی هنرهای نمایشی در بخش اجتماعی پس از فاصله دستورالعمل آرام هستند. رسیدن به مخاطبان جوان کلیدی برای ماندن اقتصادی حلال گفت: Iyengar.

بسیاری از این سازمان ها در تلاش بودند با حفظ بودجه خود را حتی قبل از همه گیر آورده اجراهای زنده را متوقف کند.

"هنر بخش نیست جداره و یک نوع خاص از برف ریزه. آنها به وضوح بخشی از جریان اصلی اقتصاد" گفت: Iyengar.

موقوفه ملی برای هنر قرار داده است با هم یک نکته ورق به کمک هنرهای نمایشی سازمان راه اندازی مجدد زنده نشان می دهد. در عین حال هنوز هم وجود دارد بسیاری از ناشناختهها.

Celia مان Baehr در تلفن همراه ارکستر سمفونیک است که هنوز هم منتظر راهنمایی مناسب با خیال راحت به برنامه اجراهای زنده با برنج و woodwind — ابزار هایی که نیاز به باد مقدار زیادی از هوا در داخل و خارج. او در عین حال برای دیدن هر گونه داده های علمی یا پروتکل های اجتماعی فاصله یک فلوت زن و ترومپت از یکدیگر و مخاطبان است.

"آن را مانند کار بر روی یک اره منبت کاری اره مویی پازل. شما لبه و شما کمی شروع در وسط. و سپس شما به خانه شما آمده و در روز بعد وجود دارد و یک قطعه جدید از اطلاعات است. کسی گرفته اره منبت کاری اره مویی پازل شکسته و تمام آن را دوباره از هم جدا. بنابراین شما باید بیش از شروع."

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن