فصلنامه بانک درآمد ممکن است بگویید بزرگتر داستان در مورد اقتصاد ایالات متحده در حال حاضر

درآمد نجومی برای شروع برای شرکت های بزرگ برای گزارش خود سود و زیان نوشتن آف و بقیه به صورت سه ماهه به پایان رس

توسط AKHBAREMAAAA در 23 تیر 1399

درآمد نجومی برای شروع برای شرکت های بزرگ برای گزارش خود سود و زیان نوشتن آف و بقیه به صورت سه ماهه به پایان رسید که در ماه ژوئن.

این هفته ما را کشت از گزارش های درآمدی شرکت های بزرگ و بانک ها شروع با جی پی مورگان چیس سیتی گروپ و ولز فارگو در روز سه شنبه و پس از گلدمن ساکس و بانک مرکزی آمریکا در هفته بعد.

چرا ما باید در مورد مراقبت از ترازنامه امریکا بزرگترین بانک ؟

"بانک درآمد به شما بگویم بیشتر در مورد اقتصاد کشور به عنوان یک کل" گفت: کارن Petrou در فدرال تجزیه و تحلیل مالی. "از آنجا که بانک تجارت با قرض به گرفتن پول از هر بخش: مصرف کننده خرده فروشی و شرکت های بزرگ است."

Petrou گفت: بانک ها در حال کنار گذاشتن سرمایه بیشتر برای پوشش ضرر و زیان در کسب و کار املاک و مستغلات و وام و همچنین کارت اعتباری و وام خودرو. بانک ها نیز درآمد کمتر از اعطای وام به دلیل نرخ بهره بسیار کم است.

اما کن لئون در CFRA تحقیقات گفت: بزرگترین بانک ها نیز قادر به ایجاد پول از بخش هایی از اقتصاد که پر رونق هستند: "بازار سرمایه حقوق صاحبان سهام و بدهی های تعهد و دارایی و یا مدیریت ثروت."

لئون گفت: کوچکتر منطقه ای و جامعه بانک ها بیشتر در معرض از بانک های بزرگ را به خطر مصرف کنندگان و کسب و کار defaulting در وام های خود را به عنوان همه گیر همچنان ادامه دارد.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن