ری Dalio می گوید ما نیاز به اصلاح سرمایه داری به آن را برای همه کار

در "بازار صبح گزارش" ما در حال درخواست از مردم با دیدگاه های گوناگون و آنچه که باید تغییر در یک پست-همه گیر اق

توسط AKHBAREMAAAA در 9 خرداد 1399

در "بازار صبح گزارش" ما در حال درخواست از مردم با دیدگاه های گوناگون و آنچه که باید تغییر در یک پست-همه گیر اقتصاد است.

در اینجا ما گفتگو با Felicia ونگ در چشم انداز فدرال شغل برنامه.


ری Dalio بنیانگذار بزرگترین صندوق های تامینی بریج همکاران می بیند سوابق برای این دوران است که اغلب به عنوان برچسب "بی سابقه" و او نگران است. نقاشی از سابقه او خواستار تغییر ساختاری. کلید او معتقد است اصلاح فعلی ما سیستم سرمایه داری در راه است که گسترش فرصت ها و دسترسی به منابع مانند آموزش و پرورش خوب.

"گاهی چه اتفاقی می افتد این است که افراد خاصی تبدیل شدن به غنی تر از سیستم آنها همچنین فرصت هایی را برای دریافت مزایای از قبیل آموزش فرزندان خود بهتر" Dalio گفت. "بنابراین در طول تاریخ وجود دارد نیاز به تنظیمات به این روند زیرا, اگر نه, سپس تاریخچه نشان داده است وجود دارد می تواند انقلاب در برابر آن است."

Dalio شده است به اشتراک گذاری افکار خود را در اصلاحات لازم مورد نیاز در طول COVID-19 در سری "تغییر نظم جهانی". او در گفتگو با "بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio در مورد آنچه باید انجام شود به مطمئن شوید که سرمایه داری با این نسخهها کار برای همه. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: بیایید راست به سه نیروها و هنگامی که شما سه نفر از آنها اتفاق می افتد در یک بار شما را بسیار نگران آن است که ما به زودی می تواند باز کردن. و ما حتی صحبت کردن بیماری همه گیر در اینجا. آنها چه هستند ؟

ری Dalio: خوب اول با بدهی پول و سیاست های پولی. هنگامی که شما یک مقدار زیادی از بدهی و به شما ضربه صفر نرخ بهره و بانک مرکزی سعی کنید برای تبدیل شدن به stimulative آنها کمتر موثر از آن است که اغلب باعث بسیاری از مشکلات است. بنابراین در حال حاضر ما شاهد یک وضعیت که در آن فدرال رزرو در حال رفتن به تولید حدود 8 تریلیون دلار ارزش پول ما یک وضعیت که در آن دولت فدرال در حال رفتن به دور است که پول و که یکی از این سه عامل است که من فکر می کنم بسیار مهم در تاریخ بسیار مهم است در حال حاضر.

Brancaccio: خوبه پس بزرگ قرمز چشمک زن نور شماره یک: این همه بدهی که ما شده ایم پوشش در روز در روز در برنامه است. یکی دیگر بزرگ قدرت رقابت برای نقش پادشاه جهان: چین در مقابل آمریکا و اروپا که یکی از. اما وجود دارد یک سوم یکی که واقعا نگرانی شما و نگرانی شما برای مدت زمان طولانی. این است که در مورد چه نابرابری ؟

Dalio: آره هنگامی که شما یک ترکیبی از بسیاری از بدهی و بی اثر سیاست های پولی و آنچه را که شما اشاره به آن بزرگ و شکاف ثروت و شما باید یک رکود اقتصادی وجود دارد بسیاری استدلال می کنند بیش از. و در حال حاضر ما برای اولین بار باید یک قدرت است که به چالش کشیدن قدرت موجود. و این تلاقی شرایط بسیار بسیار شبیه به سال 1930 تا 1945 دوره و بسیاری از بار است که قبل از آن.

Brancaccio: من که قرار بود به درخواست چقدر بد انجام کارهایی کنید که آن نیروهای سه خط ؟ اما شما فقط به آن پاسخ داد. شما معنی است که شما دریافت 1930 منجر به 1940s و جنگ جهانی دوم ؟

Dalio: آره تاریخچه لزوما مجبور به تکرار خود دارد اما در روابط علت و معلول. بنابراین اگر ما به nitty-ریگ دار, آنچه ما امروز می بینیم این است که ما می بینیم که بسیاری از این استدلال بیش از پول بیش از ثروت در یک زمان دارد که رکود اقتصادی در یک زمان وجود دارد مقدار زیادی از بدهی و یک زمان است که وجود دارد در حال افزایش قدرت است. زیادی وجود دارد به بحث در مورد. و در تاریخ که منجر به درگیری.

Brancaccio: آن منجر به درگیری آن را ندارد منجر به درگیری خواندن مطالعه خود را, اما می تواند. پس این است که, شما می دانید, بزرگ, ضخیم, علامت هشدار دهنده است که شما با قرار دادن. اما منظور من این واقعیت است که ما بدست به این نقطه نشان می دهد که چیزی اشتباه وجود دارد با این سیستم و در عین حال سرمایه داری چیزی است که خیلی خوب کار می کرد را برای شما شخصا. بنابراین وجود دارد هر چیزی اشتباه است با آن ؟

Dalio: من فکر می کنم سرمایهداری ثابت کرده خود را به موثر ترین تخصیص منابع سیستم در جهان است. اما در همان زمان مانند تمام سیستم های آن نیاز به اصلاح دارد. پس چه رویای آمریکایی چیست ؟ هنگامی که ما فکر می کنم از رویای آمریکایی من فکر می کنم این فرصت های برابر. و گاهی سود-ساخت سیستم فقط mechanistically ممکن است بهبود آن. گاهی اوقات آنچه که اتفاق می افتد این است که افراد خاصی تبدیل شدن به غنی تر از سیستم آنها همچنین فرصت هایی را برای دریافت مزایای از قبیل آموزش فرزندان خود را بهتر است. برای مثال بالای 40 درصد از جمعیت صرف به طور متوسط پنج بار به عنوان پول زیادی در آموزش و پرورش فرزندان خود به عنوان کسانی که در پایین 60% از جمعیت که طبیعی است — پدر و مادر می خواهید به مراقبت از کودکان خود را, و در صورتی که منابع آنها انجام دهد. اما وقتی که می کند که بزرگ وجود دارد اختلاف در کیفیت آموزش و پرورش. و آن را استمرار سیستم است که در آن وجود دارد کمتر و کمتر فرصت های برابر. بنابراین در طول تاریخ وجود دارد نیاز به تنظیمات به این روند چرا که اگر نه, سپس تاریخچه نشان داده است وجود دارد می تواند انقلاب در برابر آن است.

Brancaccio: این چیزی است که شما می گویید در اینجا. منظورم اینه که دلیل این که شما به یک مورد — اگر شما راست شما را به یک مورد به افراد قدرتمند که انجام داده اند را به خوبی در سیستم در حال حاضر به پیوستن به شما در اصلاح سیستم. آنها به نظر نمی رسد به در خلق و خوی در حال حاضر. شما در حال تلاش برای گفتن " Hey, نگاهی به ورطه. پرتگاه می تواند بسیار عمیق اگر ما نمی تواند این حق'?

"من فکر می کنم سرمایهداری ثابت کرده خود را به موثر ترین تخصیص منابع سیستم در جهان است. اما در همان زمان مانند تمام سیستم های آن نیاز به اصلاح دارد."

ری Dalio بنیانگذار بزرگترین صندوق های تامینی بریج همکاران

Dalio: آره. اول از همه, شما نمی توانید همیشه فرض را مسلم صلح و هماهنگی است که لازم است برای اجرای یک دموکراسی که در آن با هم و شما می توانید با یک انقلاب و شما می توانید از جنگ. و من فکر می کنم آن را تنها با نگرانی در مورد چنین چیزهایی و مطالعه تاریخ و متوجه می شوند که آنها می آیند و متوجه می شوند که چگونه وحشتناک آنها و متضاد است که با چگونه بودن در آن با هم است, من فکر می کنم این مهم است. من فکر می کنم که اگر آن را روشن بود که پای می تواند افزایش یافته و همچنین تقسیم به خوبی به طوری که بهره وری را می توان با گسترش آموزش و پرورش برای مثال و آوردن دیگران را به آن چیزهای دیگر خوب می آمد. و من فکر می کنم بسیاری از افرادی که موفق هستند که تجربه خود را. و من فکر می کنم که بسیاری از آنها می تواند به درک این فرصت را که دیگر مردم باید به منظور ایجاد ثروت خود را داشته باشند و از فرصت های خوب زندگی را در بسیاری جهات. بنابراین من فکر می کنم آنها می دانند که بهره وری و فرصت رفتن دست در دست با یک جامعه و یک نتیجه خوب برای کل و هزینه های داشتن که بسیار بزرگ است.

Brancaccio: دیگر روز ری من و شما صحبت شد. من در تلاش بود برای گول زدن شما را به انجام این مصاحبه و گفت: شما چیزی جالب است. آن را واقعا می شود برای پاسخ به این سوال که از چه نقطه ای از اقتصاد ؟ می گفت: چیزی که ما نیاز به یک سیستم است که کمک می کند تا ما زندگی مسالمت آمیز با یکدیگر که در آن بیشتر رشد می کرد. منظورم این است که مرتب کردن بر اساس که در آن شما می خواهید برای رفتن با این همه ؟

Dalio: آره, خوب, نیست, هدف ما به کار با هم مسالمت آمیز و رسیدن به عظمت با هم در یک گسترده ای از راه, مثل وجود داشته و در دهه 1960 هنگامی که شما در حال رفتن پس از برنامه های فضایی و مبارزه با فقر ؟ و یا آیا شما می خواهید به مبارزه با هر یک از دیگر ؟ و وجود پول کافی برای رفتن به اطراف اما در راه است که بیشتر مردم یک فرصت برای تحصیل و کار و این که ما با هم بکشید چون من ترس برای ما مبارزه با هر یک از دیگر در داخل کشور و من از ترس برای ما مبارزه با هر یک از دیگر در سطح بین المللی.

Brancaccio: همه حق است, پس بیایید به ما چگونه این حرکت رو به جلو به این دنیای جدید است. من یک ایده در اینجا: صحبت شما در مورد آموزش و پرورش برای کمک به این nettlesome موضوع آوردن فرصت های بیشتر برای مردم بیشتر است. اگر شما در حال رفتن به آموزش بیشتر مردم آن تمایل به حداقل اگر شما نگاهی به صفحه گسترده هزینه گزافی. منظورم این است $9,000 هر دانش آموز در هر سال در, اجازه دهید بگویم مریلند $7,000 یک سال در ویرجینیا و کالیفرنیا. آن را مقدار زیادی از پول. اما من به دنبال در برخی از خود را زودتر نوشتن. شما فکر می کنم که راه را برای نگاه ما به سرمایه گذاری در آموزش و پرورش ؟

Dalio: اگر ما بحث در مورد سرمایه گذاری در آموزش و پرورش است که یک سرمایه گذاری بزرگ ، من و همسرم درگیر در کانکتیکات سعی کنید برای کمک به کودکان محروم از طریق دبیرستان و به شغل. و ما همه در محاسبات این, و ما می تواند انجام دهد که با یک نسبتا چند هزار دلار به ازای هر دانش آموز است. و ما در حال انجام است که با ایالت کانکتیکات است. ما متعهد 100 میلیون دلار برای انجام این کار است. و هزینه داشتن آن دسته از دانش آموزان از طریق بسیار زیاد است. بیست و دو درصد از دانش آموزان دبیرستانی در کانکتیکات در حال رها و یا قطع شده است. رها به این معنی است که خود غایب رای بیشتر از 25% و آنها را شکست کلاس و قطع معنی آنها حتی حضور در مدرسه آنها نمی دانید جایی که آنها هستند. بیست و دو درصد است. هزینه آموزش است تقسیم عددی بر مضرب — حبس نرخ بسته به اینکه در کجا و چگونه است 35.000 دلار به $120,000 یک سال است. و آن را وحشتناک اقتصادی بار. پس از آن بسیار موثر و بسیار مقرون به صرفه به ارائه این نوع از فرصت به گذشته. نگاه همه خود را حیوان خانگی پروژه های. من فکر می کنم سوال واقعی در تصویر بزرگتر است که می تواند ما را مشخص کنید که چه رویای آمریکایی است ؟ می تواند به ما در اندازه گیری که چگونه به خوبی ما در حال دستیابی به آن است ؟ و آیا می توان در یک روش منسجم? چرا که اگر ما اینکار را پس از آن ما در حال رفتن به مبارزه با یکدیگر و تاریخ نشان داده است که که مبارزه با هر یک از دیگر صدمه دیده وری و مردم را کشته است. این انتخاب است که ما را به.

Brancaccio: پس من شنیده ام شما فقط به این می گویند: که هزینه آموزش به مردم است فوق العاده بالا و ما نمی اغلب عاملی است که به محاسبات ما?

Dalio: این خیلی احمقانه است. از آنجا که شما به دنبال در بازگشت سرمایه گذاری. شما دنبال آن هستید در بودجه است. در حال حاضر آنها در یک مدرسه بودجه و آنها فکر نمی کنم در مورد چه هزینه چه می گرداند. اگر شما برای اجرای کسب و کار است که راه آن را نمی خواهد کار. همه کسب و کار عملا افزایش سرمایه از آنجا که آنها می تواند تولید نتایج است که با ارزش است. بنابراین اگر شما درآمد بیشتر از کودکان از رفتن به مدرسه و موفقیت در مدرسه و شما کمتر هزینه برای جرم و جنایت و غیره آن را فوق العاده مفید سرمایه گذاری, اما آن را نیاز به سرمایه به منظور کار به عنوان یک بازگشت سرمایه گذاری. شما فقط می توانید می گویند که آن را نمی تواند کافی بودن بودجه است. این درست است امروز. برای مثال در شکاف دیجیتال ما در حال خرید و فروش در کانکتیکات با بچه ها که اصلا کامپیوتر و آنها اتصال ندارد. آنها نمی توانند یاد بگیرند. مدرسه آنلاین است. دولت نمی خواهد آن را فراهم. لازم بود برای من و همسرم که ما خریداری 60,000 کامپیوتر برای بچه های فقیر در سفارش به انجام آن است. آنها اتصال ندارد. نداشتن اتصال به امروز مانند نداشتن برق 50 سال پیش. وجود دارد برخی از اصول اولیه است. این است که هوشمند اقتصادی است یا احمق اقتصادی? به من احمق از لحاظ اقتصادی و همچنین ناعادلانه است.

Brancaccio: در حال حاضر من از خواب بیدار در یک خلق و خوی خوش بینانه صبح امروز برای برخی از دلیل من و شما می دانید می توانید ببینید که شما را از این تماس برای "نگاه به آنچه اتفاق می افتد اگر ما نمی رسم هم مردم از ایدئولوژی های مختلف برای کار بر روی این مسائل است." اما پس از آن شما در واشنگتن نگاه شما ببینید این همه قطبش. منظورم این است که چه چیزی به شما امید می دهد که مردم را در نهایت با هم ؟

Dalio: من امیدوار هستم که من فکر می کنم که بزرگترین چیزی است که آمریکایی ها و یا بیشترین کیفیت بشریت است و ظرفیت انطباق و اختراع. و من معتقدم که اگر آنها نگران این چیزها آنها لازم نیست که نگران باشید. من یک اصل: اگر شما نگران شما لازم نیست که نگران باشید. و اگر شما نگران نباشید شما بهتر است نگران باشید. چرا که اگر شما نگرانی شما مراقبت برای حفاظت از خود در برابر چیزهایی که شما در مورد نگران است. و بنابراین اگر یک پیام وجود دارد که من می خواهم برای انتقال [آن را] "بیایید نگرانی در مورد کسانی که همه چیز و اجازه دهید سعی کنید برای مقابله با آن در آینده راه, و در راه است که ماهر و آگاه است." بنابراین اگر شما در گرد هم آوردن افراد ماهر آگاهانه مردم هستند که آینده و پس از آن — I don't care — قفل آنها را در برخی از نقطه برای شش ماه و دریافت آنها را به کار آن را به عنوان دقیق چیستی که می تواند خیلی بهتر دلیل وجود دارد بسیاری از فرصت های که ارائه بازده سرمایه گذاری و اقتصاد و جامعه عادلانه تر.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن