اجاره بودجه امداد به سرعت غرق نیاز

در سراسر کشور, شهرها و ایالات متحده است که باید در تنظیم برنامه های کمک برای کمک به افرادی که در تلاش برای پرد

توسط AKHBAREMAAAA در 2 مرداد 1399

در سراسر کشور, شهرها و ایالات متحده است که باید در تنظیم برنامه های کمک برای کمک به افرادی که در تلاش برای پرداخت اجاره خود را به دلیل همه گیر بودن هولناک با برنامه های کاربردی. در بسیاری از مکان مقدار بودجه در دسترس است و به هیچ وجه نزدیک به اندازه کافی برای پاسخگویی به نیاز — حتی با سخت الزامات واجد شرایط بودن در جایی که ترک بسیاری از مردم خارج است.

لوئیزیانا در روز دوشنبه متوقف پذیرش برنامه های کاربردی برای آن نام تجاری جدید اجاره امداد برنامه فقط چهار روز پس از آن راه اندازی شد, چرا که آن را به بسیاری از درخواست های بیشتر از آن می تواند اداره کند. در لس آنجلس بیش از 220,000 مردم اعمال شده به شهر اجاره صندوق امداد اما وجود دارد فقط به اندازه کافی پول برای کمک به 50000 نفر. و در اسرع وقت نیویورک آغاز پذیرش برنامه های کاربردی برای آن اجاره صندوق امداد در هفته گذشته "در عرض چند دقیقه از آن باز شدن سایت پایین بود گفت:" Cea ویور مسکن عدالت برای همه است.

در نیویورک دولت 100 میلیون دلار اجاره صندوق امداد نیست حتی یک گزینه برای بسیاری از کسانی که به آن نیاز دارید با توجه به ویور.

"آن را برای کمک به مستند نشده خانواده ها آن را نمی خواهید برای کمک به افرادی که در کار نقد اقتصاد آن را برای کمک به افرادی که ساخت 100 ٪ از منطقه متوسط درآمد قبل از همه گیر و در حال ساخت هیچ چیز امروز," او گفت:. "در بسیاری از خانواده ها که نه تنها می تواند پوشش داده شود حتی اگر آنها در حال حاضر بیکار است."

واجد شرایط بودن برای اجاره امداد متفاوت از یک شهر به شهر و ایالت به ایالت بلکه در نیویورک و بسیاری از مکان های دیگر شما باید قادر به ثابت کند که شما کمتر به دلیل COVID. و بسیاری از افرادی که در حال دریافت نرخ بیکاری در حال ساخت در واقع بیشتر به دلیل اضافی 600 دلار در هفته دولت فدرال شده است ضمیمه بر روی منافع دولت.

"بر روی کاغذ به نظر می رسد مانند من در حال حاضر بیشتر گفت:" کت گریفین یک بازیگر در نیویورک سیتی که از کار از مارس. "به معنای واقعی کلمه هر هنرمند است که بیشتر در حال حاضر با افزایش بیکاری است."

که اضافی $600 یک هفته در گسترش بیکاری تنها دلیل گریفین شده است قادر به پرداخت اجاره چند ماه گذشته است. اما کسانی که چک را به توقف در پایان ماه ژوئیه. پس از آن اگر چه از آن خواهد شد خیلی دیر شده برای گریفین — و بسیاری دیگر — به درخواست برای اجاره امداد. برنامه های کاربردی برای صندوق بسته خواهد شد.

برای افرادی که به اندازه کافی خوش شانس برای دریافت اجاره امداد در نیویورک و جاهای دیگر وجوه را به طور کلی پوشش بخشی از اجاره بها را برای چند ماه.

"این چنین درهم آمیخته تلاش است که وجود خواهد داشت برخی از مردم است که کمک خواهد کرد اما بسیاری از مردم بی ارزش در معرض خطر اخراج و گفت:" پگی بیلی از مرکز بودجه و اولویت های سیاست.

"ساده ترین راه برای رسیدگی به این مشکل است که به ارائه اجاره کمک می شود که به طور مستقیم به خانواده ها و افراد از طریق بعدی فدرال بسته امداد," او توضیح داد.

خانه در حال حاضر به تصویب یک بسته امداد که شامل اجاره کمک و سنا در حال حاضر کار خود را در آن پیشنهاد. وجود دارد بعید است به توافق نهایی قانون قبل از ماه اوت است.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن