خرده فروشی آبجو فروش هستند اما این برش آن را برای بسیاری از صنایع کارخانه های لبنی

قبل از همه گیر خود را تعطیل indoor-outdoor taproom St. Elmo دم شرکت در جنوب Austin فروخته کاربران آبجو در شیر

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

قبل از همه گیر خود را تعطیل indoor-outdoor taproom St. Elmo دم شرکت در جنوب Austin فروخته کاربران آبجو در شیر با نامهایی مانند "کارل" و "هنجار!"

"ما به دنبال در یک تقسیم احتمالا بین 78 تا 85 درصد از فروش ما که از فرد در ترافیک. هنگامی که اجتماعی فاصله در محل است که 80 درصد فقط از نوع ناپدید" گفت: co-founder تیموتی بولاک.

خرده فروشی آبجو فروش هستند در سراسر کشور, اما آن کمک نمی کند St. Elmo. آن را نمی کند, خود را به فروش آبجو در فروشگاه های مواد غذایی. در حالی که taproom باقی مانده بسته St. Elmo در تلاش است چند چیز مختلف را در درآمد فروش growlers و چهار بسته از قوطی به طور مستقیم به مصرف کننده از آن taproom.

"این وسط رقص مدرسه بود که در آن همه فقط در کف رقص و نمی دانستند دقیقا چه باید بکنید" بولاک گفت.

St. Elmo نیز به تازگی کار خود را با یکی دیگر از صنایع دستی محلی آبجوسازی Austin Beerworks در یک نسخه محدود و مبهم و مه آلود IPA فقط برای قرنطینه. St. elmo's نسخه بود به نام "درجه پنج" (مانند بالا پنج اما بدون سیلی دست). و آستین Beerworks' آبجو بود به نام "بدون دست زدن به" (برای تمام کسانی که "Arrested Development" طرفداران).

مایکل گراهام یکی از صاحبان Austin Beerworks گفت: حدود 40 درصد از آبجوسازی درآمد حاصل از فروش تبس به کافه ها و رستوران ها. اما بر خلاف St. Elmo, Austinites می توانید Beerworks آبجو در فروشگاه های مواد غذایی در سراسر شهر.

"بیشتر مردم در حال خرید آبجو در فروشگاه های مواد غذایی و فروشگاه های راحتی اما نزدیک به اندازه کافی به را تشکیل می دهند که از دست حجم از کافه ها و رستوران ها" گراهام گفت.

اعداد نیز تمایل به مطلوب تر به کارخانه های لبنی در هنگام فروش پیش نویس آبجو.

"یکی از چیزهایی که من فکر می کنم مردم آگاه نیست فقط چگونه به طور چشمگیری متفاوت حذفی,' حاشیه هستند زمانی که آنها در حال فروش به کافه ها و رستوران ها در مقابل زمانی که آنها در حال فروش بسته بندی آبجو" گفت: Michael Uhrich اقتصاددان ارشد در نوشیدنی الکلی مشاوره هفتمین نقطه تحلیلی و مشاوره.

گراهام و دیگر Beerworks صاحبان صحبت در مورد کاهش قیمت آن آبجو به حرکت حجم بیشتر. اما بازی قیمت بازی را می توان خائنانه است.

"شما ممکن است جذب مشتریان جدید اما آن دسته از مشتریان که در حال خرید شما نه فقط به دلیل قدرت نام تجاری خود را و یا آبجو و همچنین به دلیل قیمت و بنابراین چه اتفاقی می افتد اگر کسی دیگری در می آید در قیمت پایین تر گفت:" بارت واتسون اقتصاددان ارشد در تخمیر انجمن.

که ارزش بازار نیست واقعا یک هنر و صنعت تخمیر wheelhouse بازار یا نه. و کوچک ترین کارخانه های لبنی نمی تواند در رقابت با AB Inbev یا MillerCoors در قیمت می باشد.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب