خرده فروشان نیاز مشتریان به پوشیدن ماسک. که باید در اجرای آن ؟

حتی هر چند که شواهد فراوان وجود دارد که با پوشیدن ماسک های صورت را کند می کند کردن گسترش coronavirus وجود دارد

توسط AKHBAREMAAAA در 7 مرداد 1399

حتی هر چند که شواهد فراوان وجود دارد که با پوشیدن ماسک های صورت را کند می کند کردن گسترش coronavirus وجود دارد یک زیر مجموعه از افرادی که حاضر به پوشیدن ماسک — حتی زمانی که آن را اجباری است.

زمانی که برخی از مسافران در خطوط هوایی دلتا پرواز از دیترویت به آتلانتا هفته گذشته حاضر به ماسک های هواپیما برگشت به فرودگاه دیترویت مترو. که یک گزینه برای خرده فروشان که در حال حاضر مشتریان نیاز به پوشیدن ماسک. بنابراین آنچه را که قرار است انجام دهید ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک.

هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند چرخش خارج از کنترل.

"آن را به سادگی بیش از حد به درخواست خط مقدم خرده فروشی کارگر است که در حال حاضر نگران سلامت خود را در طول این بحران و هنوز هم نشان دادن برای کار به همچنین دخالت در چیزی است که می تواند تشدید کاملا به سرعت گفت:" جوئل Bines, یک مدیر عامل در AlixPartners.

بنابراین بسیاری از خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم.

کریگ رولی ارشد مشتری شریک برای Korn کشتی گفت که شبیه به راه فروشگاه های رسیدگی افتاد. آنها به کارگران می گویند چیزهایی مانند "آیا من برای نگه داشتن کسانی که دمپایی برای شما در ثبت نام؟"

"اما اگر فرد اجرا می شود درب اکثر فروشندگان بگویید کارمند نمی تعقیب دزد" رولی گفت. "آن را امن برای شما و آن را امن برای مردم در اطراف شما است."

رولی گفت: حتی اگر خرده فروشان نمی اجرای قوانین فقط داشتن آنها خواهد شد بیشتر مردم به پوشیدن ماسک. آن را در کار او. او با استفاده نکنید به ماسک تا زمانی که او به سوپر مارکت رفت.

"گاهی اوقات من می خواهم بگویم" من قصد دارم برای یک قرص نان. من در داخل و خارج. من نمی خواهد به هر علت مشکلات,', " او گفت:. "اما در حال حاضر من نمی. من 100% از زمان پوشیدن ماسک من به فروشگاه."

ایالات مواد غذایی و تجاری بین المللی کارگران اتحادیه خواستار فروشگاه ها برای به اجرا درآوردن ماسک قوانین با پلیس محلی و یا آموزش نیروهای امنیتی است. اما در میشیگان یک مرد به ضرب گلوله کشته و یک خانواده دلار گارد امنیتی برای گفتن یک عضو خانواده به پوشیدن ماسک.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب