صابون موجب صرفه جویی در زندگی های بی شماری در هر سال است. در اینجا چگونه آن را اختراع

این COVID-19 بحران تاکيد صحیح شستن دست ها و بازار صابون و ضد عفونی کننده رشد 262% با توجه به تحقیقات و بازار.

توسط AKHBAREMAAAA در 6 خرداد 1399

این COVID-19 بحران تاکيد صحیح شستن دست ها و بازار صابون و ضد عفونی کننده رشد 262% با توجه به تحقیقات و بازار.

هیچ پزشکی محصول ذخیره بیشتر زندگی انسان از صابون و در عین حال مخترع صابون به احتمال زیاد تا به حال هیچ ایده ای در مورد زندگی خود را-صرفه جویی بالقوه با توجه به کودی Cassidy, نویسنده کتاب جدید "که خوردند اولین صدف? این افراد فوق العاده ای که پشت بزرگترین اولین ها در تاریخ است."

صابون ایجاد شد 4500 سال پیش در بین النهرین باستان.

"شواهد برای اولین بار است که صابون ساخته شده بود می آید تا در رابطه با پشم ساخت که اصلی صادرات این شهرستانها در بین النهرین باستان" کسیدی گفت. "هزاران نفر از مردم درگیر شدند در برداشت گوسفند و بافندگی پشم و بسیاری از بافندگان بودند."

کسیدی تماس صابون را مخترع Nini پس از سومری الهه پزشکی Ninisina.

"Nini مشغول به کار در نساجی-کارخانه فرآوری پشم و او ساخته شده صابون به عنوان یک راه برای حذف لانولین از پشم اجازه داده است که آنها را به رنگ آن را" کسیدی گفت. در آن زمان مردم خود را ایجاد برای تمیز کردن پشم و موارد مانند صفحات. اما آن را مورد استفاده برای تمیز کردن مردم کسیدی گفت و قطعا نه دست.

به این دلیل که خطرناک باکتری ها و ویروس ها که صابون از بین می برد نامرئی Nini تا به حال هیچ ایده چه چیزی او تا به حال اختراع شده است.

"صابون ممکن است به نظر می رسد بسیار ساده است اما ممکن است نشان دهنده بیشترین پزشکی کشف تا کنون" کسیدی گفت. "تعدادی از زندگی آن ذخیره شده است, غیر قابل شمارش و [سازمان بهداشت جهانی] می گوید: افزایش مصرف صابون می تواند صرفه جویی بیش از یک میلیون نفر در هر سال است."

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب