برخی از کسب و کار در حال حاضر یک راه ساده تر برای درخواست PPP بخشش وام

کسب و کار در سراسر کشور در روند درخواست برای بخشش بیش از 500 میلیارد دلار ارزش چک های برنامه حفاظت از وام های

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

کسب و کار در سراسر کشور در روند درخواست برای بخشش بیش از 500 میلیارد دلار ارزش چک های برنامه حفاظت از وام های ساخته شده تا کنون است. این هفته به اداره کسب و کار کوچک در مشورت با وزارت خزانه داری منتشر شده که یک نرم افزار کارآمد فرم به معنای قطع کردن نوار قرمز در اطراف بخشش روند.

آمرزش روند به نظر می رسید مانند آن می تواند بسیار درگیر در ابتدا گفت: ناتاشا کرازبی که صاحب یک دارایی غیر منقول شرکت در ویرجینیا. بنابراین زمانی که خزانه را سه صفحه "EZ" فرم بیرون آمد این هفته کرازبی امیدوار بود.

"آن را مانند یک تعداد انگشت شماری از پرسش ها در اینجا — هفت خط هشت خطوط" کرازبی گفت. "این قطعا به نظر می رسد بسیار آسان تر است."

SBA وام گفت: می توانید با استفاده از فرم کوتاه اگر آنها خود اشتغالی و یا اگر کسب و کار خود را نمی کاهش کارکنان دستمزد بیش از 25 درصد.

مت Hetrick از شرکت حسابداری هماهنگی گروه گفت: چنین کسب و کار به احتمال زیاد به دریافت وام های خود را به طور کامل ببخشند.

"هر کسی که با استفاده از EZ است گفت: هی گوش من صرف برخی از پول و هیچ چیز وجود دارد که من آن را باعث کاهش در چه مقدار از پول شما در حال رفتن به ببخش" Hetrick گفت.

اما EZ نرم افزار نیست آدرس نگرانی های بسیاری از کسب و کارهای کوچک گفت: جکی Laundon اجرا می شود که بهداشت عمومی مشاوره. او مطمئن نیست که آیا او می تواند با استفاده از فرم اگر او خود را صرف وام در بیمه حق بیمه و یا برخی از آب و برق.

"من در وب سایت ها و وبلاگ حسابداری هر روز دیگر در تلاش برای کشف کردن آنچه که من دقیقا برای رفتن به واجد شرایط برای" او گفت:.

و حتی برای ارسال هر گونه PPP درخواست وام از طریق بانک های خود را. Laundon گفت: وام دهنده را آغاز کرده پذیرش برنامه های کاربردی.

"چه آنها را بر روی وب سایت خود را که آنها در حال کار داخلی به روند SBA ارشاد به طوری که آن را در نهایت آن را آسان تر برای همه متقاضیان را برای درخواست بخشش" Laundon گفت. او می خواهد به اعمال می شود به عنوان به زودی به عنوان او می تواند او افزود: بنابراین او نمی باید به نگرانی در مورد وام دیگر.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن