صفحه اصلی صفحه اصلی وام ساخت و ساز کار

آیا شما نیاز به یک خانه ساخت و ساز وام ؟ اگر شما می خواهید برای ساخت خانه های جدید از ابتدا, شما به احتمال زی

توسط AKHBAREMAAAA در 17 تیر 1399

آیا شما نیاز به یک خانه ساخت و ساز وام ؟

اگر شما می خواهید برای ساخت خانه های جدید از ابتدا, شما به احتمال زیاد رفتن به نیاز به یک وام ساخت و ساز.

این است که یک وام کوتاه مدت است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد به سرمایه گذاری زمین و مواد و نیروی کار در کوتاه مدت هزینه های مربوط به ساخت یک خانه.

وام ساخت و ساز آمده در چند گونه های مختلف. برخی مجبور به پرداخت یک بار در خانه ساخته شده است و برخی می تواند تبدیل به یک وام مسکن است که شما پرداخت بیش از زمان.

نوع مناسب از وام ساخت و ساز برای شما خواهد شد بستگی به بودجه شما خود را ساخت جدول زمانی و چگونه شما قصد استفاده از خانه پس از آن ساخته شده است.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (Jul 7th 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


صفحه اصلی وام ساخت و ساز توضیح داده شده

اگر شما برنامه ریزی برای ساخت خانه رویایی خود را به جای خرید یک خانه موجود شما نیاز به یک وام ساخت مگر اینکه شما پول نقد. وام ساخت و ساز به شما اجازه تامین مالی مواد و نیروی کار برای ساخت یک خانه از ابتدا — به عنوان مخالف به یک وام مسکن سنتی وام است که تنها برای تکمیل خانه.

ساخت و ساز وام کوتاه مدت وام -- به طور معمول 12 تا 18 ماه — که آشنایی وجوه استفاده می شود برای مواد و نیروی کار مورد نیاز برای ساخت محل اقامت.

پول از این وام نیز می تواند مورد استفاده قرار گیرد به خرید بسیاری که در آن خانه ساخته خواهد شد (و یا شما می توانید یک جداگانه "بسیاری وام" برای این منظور).

نرخ بهره در وام ساخت متغیر است (بدین معنی که می توانید در طول مدت وام). اما آنها به طور معمول حدود یک درصد بالاتر از نرخ وام مسکن.

چگونه وام ساخت و ساز کار

با وام ساخت و ساز, شما به طور معمول نمی دریافت کامل مبلغ وام در صف مقابل. در عوض, شما دریافت وام در اقساط به پرداخت برای کار ساخت و ساز در مراحل.

مایکل Gevurtz مدیر عامل شرکت Bluebird شرکت توضیح می دهد که چگونه این کار می کند:

"شما ایجاد یک بودجه برآورد شده برای کل پروژه. سپس شما را حداقل پیش پرداخت مورد نیاز توسط وام دهنده" او می گوید.

به عنوان پروژه ساخت و ساز و پیشرفت شما قادر خواهید بود به منظور جلب پایین در وام پول در فاز برای پوشش هزینه های مرتبط است. هر "قرعه کشی" می پردازد سازنده که برای تکمیل مرحله از ساخت و ساز.

"به طور معمول کار به اتمام است و سپس شما را به یک وام درخواست برداشت می گوید:" Gevurtz.

"وام دهنده می فرستد یک بازرس برای بررسی کار و تصویب صورت درخواست. سپس بخشی از این وام را می توان سیمی و یا انتقال به حساب بانکی شما است."

ساخت انواع وام

وجود دارد سه نوع اصلی از وام ساخت و ساز:

  1. ساخت و ساز-به-وام دائمی امور مالی هزینه های ساخت و ساز و همچنین خانه به پایان رسید. آن را تبدیل از اولیه قابل تنظیم نرخ وام ساخت و ساز به یک نرخ ثابت دائمی وام هنگامی که کار کامل است
  2. ساخت و ساز-وام فقط یک کوتاه مدت قابل تنظیم نرخ وام مورد استفاده قرار گیرد تنها برای تکمیل ساختمان خانه خود را. هنگامی رخ می دهد که این وام یا نیاز به پرداخت می شود به طور کامل و یا refinanced به یک وام وام مسکن
  3. صاحب سازنده وام برای مالکان که همچنین می خواهم به عنوان پیمانکار عمومی برای پروژه خود را. "این وام می تواند کمتر از گران قیمت و ارائه نرخ های پایین تر از دو گزینه دیگر. اما وام دهندگان اغلب آنها را به عنوان یک خطر بسیار بالا به طوری که آنها ممکن است سخت تر برای به دست آوردن می گوید:" Gevurtz. شما به طور کلی باید به یک پیمانکار حرفه ای برای به دست آوردن یکی

به عنوان یک وام مسکن شما می خواهید برای کشف تمام گزینه های تامین مالی و مقایسه ارائه می دهد از چند وام دهندگان مختلف.

نوع مناسب از وام ساخت و ساز برای شما خواهد شد بستگی دارد در خود منابع مالی خود را در جدول زمانی که شما می توانید ارائه بهترین نرخ بهره برای وضعیت شما.

مراحل دریافت وام ساخت و ساز

می توان آن را سخت تر به واجد شرایط برای وام ساخت و ساز از یک وام مسکن سنتی است.

"آن را به شما بستگی دارد قدرت مالی به عنوان قرض خود را طرح و مشخصات برای پروژه شما انجام پروژه با بودجه و آنچه که شما برنامه ریزی برای انجام با خانه هنگامی که آن را به پایان رسید," توضیح می دهد که رابرت جدوگاه از M1 سرمایه Corp.

هر وام دهنده خود را فرایند نرم افزار و مورد نیاز است. ولی در کل شما باید به ارائه اطلاعات دقیق در مورد شما:

  • درآمد
  • کارفرما
  • اعتباری (نمرات معمولا باید بالاتر از 720)
  • پرداخت (شما به احتمال زیاد نیاز به حداقل 10%)
  • سازنده/پیمانکار عمومی
  • بودجه ساخت و ساز

در برخی از نقطه شما نیاز به ملک ارزیابی و بازرسی بیش از حد.

پس از تایید وام وام خواهد شد در نهایت نزدیک از طریق یک عنوان شرکت به عنوان یک وام مسکن وام خواهد بود.

به جای گرفتن یک مبلغ یکجا پرداخت در بسته خود را در وجوه قرض گرفته شده خارج هستند و بنا به درخواست در هر مرحله از ساخت و ساز پروژه.

"شما باید انتخاب کنید یک ساخت و ساز وام دهنده وام بر اساس تجربه خود را در تامین مالی ساخت و ساز. در اطراف مغازه با دقت" نشان می دهد جدوگاه.

او اخطار می دهد که پیدا کردن و واجد شرایط برای وام ساخت و ساز است که به ویژه روی حیله و تزویر این روزها با توجه به زمان رکود اقتصادی است. به همین دلیل او توصیه می کند به دنبال یک تجربه و بروکر معتبر برای کمک به شما مقایسه گزینه های.

وام ساخت و ساز در مقابل وام نوسازی

ساخت صندوق های وام می تواند مورد استفاده قرار گیرد به پرداخت برای زمین تامین نیروی کار و سایر هزینه های مربوط به ساخت یک خانه. اما اگر شما می خواهید برای خرید یک دلال بالا به جای ؟

در این مورد شما می خواهید به دنبال یک "ناتوانی وام" به جای یک وام ساخت و ساز. بودجه از یک بازسازی یا نوسازی وام می تواند پوشش هزینه های درگیر با تعمیر و یا بازسازی یک خانه موجود است.

یکی از محبوب نوسازی وام FHA 203k ناتوانی وام.

"این [وام] به شما اجازه می دهد به قرض گرفتن بودجه برای خرید خانه و همچنین پرداخت هزینه مورد نظر و یا نیاز به تعمیر یا بازسازی می گوید:" پل Welden مدیر 203k پیمانکار برنامه های صدور گواهینامه.

"FHA 203k وام نمی توان مورد استفاده برای ساخت و ساز جدید. و آنها تنها می تواند در یک موجود به چهار واحد خواص است که انجام شده است برای حداقل یک سال."

Welden می افزاید که FHA 203k وام نیاز به یک حداقل از 3.5 درصد پایین (که کاملا کمی کمتر از 10-20 ٪ مورد نیاز برای وام ساخت و ساز).

همچنین نرخ بهره می تواند تا یک درصد بالاتر برای FHA 203k وام نوسازی از سنتی FHA وام مسکن وام.

بررسی خود را وام نوسازی واجد شرایط (Jul 7th 2020)

وام ساخت و ساز پرسش و پاسخ

هنوز هم سوالی دارید ؟ در اینجا برخی از پاسخ سریع ارائه شده توسط Gevurtz به سوالات متداول در مورد وام ساخت و ساز.

می توانم یک وام ساخت و ساز بدون پول پایین ؟

شما می توانید دریافت وام ساخت و ساز با هیچ چیز پایین. وام گیرنده باید به صورت نقدی و یا حقوق صاحبان سهام در دسترس برای یک وام ساخت و ساز.

چه الزامات مورد نیاز برای ساخت و ساز وام ؟

در علاوه بر این به یک برنامه ریزی دقیق و واجد شرایط تایید گیرنده یکی هم نیاز به پول برای پرداخت و اثبات توانایی بازپرداخت وام.

مانند با یک وام مسکن سنتی اثبات خود را "توانایی بازپرداخت" را در قالب گزارش های اعتباری بانک, اظهارات W2s و دیگر اسناد و مدارک تایید است که شما به اندازه کافی ثابت درآمد به بازپرداخت وام.

است آن را آسان تر برای به دست آوردن یک وام ساخت و ساز از یک وام مسکن ؟

با توجه به ریسک های مرتبط با ساخت و ساز-وام آنها بیشتر دشوار است برای گرفتن یک وام مسکن.

آیا شما پرداخت وام ساخت و ساز در حالی که ساختمان ؟

هنگامی که با استفاده از وام ساخت و ساز وجود دارد بهره صندوق ذخیره ساخته شده به کل مبلغ قرض گرفته شده استفاده شده است که برای پرداخت بهره در طول ساخت.

چه پرداخت در ساخت و ساز وام ؟

حداقل 10 درصد پیش پرداخت به طور معمول توصیه می شود برای یک وام ساخت و ساز هر چند 20 درصد است که اغلب ، preferrable برای وام دهندگان.

کدام بانک بهتر است برای ساخت و ساز وام ؟

وام دهندگان خصوصی و بانک های منطقه ای اغلب برای وام ساخت و ساز. آنها مناسب برای گرفتن یک خطر بزرگتر و قادر به ارائه راه حل های نوآورانه.

آنچه که متوسط ساخت و ساز وام نرخ بهره?

در زمان نوشتن این Gevurtz می گوید:"با توجه به وام دهنده, 4.5%" معمولی است نرخ بهره برای وام ساخت و ساز. که حدود یک درصد بالاتر از معمولی نرخ وام مسکن وام در طی همان دوره زمانی.

آنچه که یک نمره خوب اعتباری برای دریافت وام ساخت و ساز?

شما ممکن است نیاز به یک نمره های اعتباری بالاتر برای به دست آوردن یک وام ساخت و ساز از به دست آوردن بسیاری از وام های رهنی. نمره FICO 720 یا بالاتر توصیه می شود.

چه توصیه می شود بدهی به نسبت درآمد برای ساخت و ساز وام ؟

ایده آل بدهی به نسبت درآمد برای یک وام ساخت و ساز می تواند متفاوت باشد اما هرگز نباید بیش از 45 درصد است.

آن را ارزان تر به خرید و یا ساخت یک خانه ؟

معمولا آن است که ارزان تر برای ساخت نسبت به خرید یک خانه. این است زیرا شما می توانید چیزی دقیقا به مشخصات خود را و خواسته ها به طور معمول تحت هزینه از آنچه شما را پرداخت برای خرید یک خانه موجود است.

که گفت:, آن را سخت تر به واجد شرایط برای وام ساخت و ساز از یک وام مسکن. برای بسیاری از مردم آن را به سادگی واقع بینانه تر به خرید یک خانه موجود — به ویژه برای خریداران بار اول صفحه اصلی.

آنچه امروز نرخ وام مسکن?

نرخ بهره نزدیک به تمام زمان پایین برای وام مسکن و همچنین انواع دیگر تامین مالی مانند وام ساخت و ساز. اما مثل همیشه نرخ متفاوت توسط فرد است. پس از چند نقل قول کنید که قرض دهنده می تواند به شما ارائه بهترین معامله.

بررسی نرخ جدید (Jul 7th 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب