تابستان متفاوت به نظر می رسد برای نوازندگان این سال

شیکاگو نوازنده ست Shulman شده است از کار از ماه مارس زمانی که مدرسه او می آموزد درس موسیقی در تعطیل و فرفره کا

توسط AKHBAREMAAAA در 13 تیر 1399

شیکاگو نوازنده ست Shulman شده است از کار از ماه مارس زمانی که مدرسه او می آموزد درس موسیقی در تعطیل و فرفره کار به پایان رسید.

"بیکاری [بیمه] واقعا کار خیلی خوب" Shulman گفت. "من شده است با تماس با آنها و تلاش برای کشف چیزی اما به نظر نمی آید خیلی خوب است."

از ماه مارس Shulman شده است آموزش درس موسیقی آنلاین. در حال حاضر او در حدود 20 دانش آموزان است. "آموزش نگه داشتن است من زنده است," او گفت:. "من همیشه می تواند استفاده بیشتر دانش آموزان فقط به نگه داشتن ماشین من پرداخت و وام های دانشجویی رفتن که من به تعویق افتاده است. این خوب است که شما می توانید انجام این کار, اما من واقعا می خواهم به کسانی که همه چیز پرداخت می شود و لازم نیست که امد و شد زیاد زندگی من برای 20 سال آینده."

به عنوان ما به ماه جولای Shulman تابستان است که به دنبال کمی متفاوت از معمول است. او گفت که او به طور معمول نقش سه تا پنج گیگابایت یک هفته بیشتر از آن نیست اتفاق می افتد در این سال به دلیل coronavirus. او و گروه او به تازگی در لس آنجلس در ویسکی برو.

"این یک بازی بسیار معروف محل ارائه شده و آنها ما را به انجام یک livestream وجود دارد" Shulman گفت. "ما نشان می دهد ما یک باند ادای احترام و, معمولا وجود دارد یک جمعیت کل بخشی که واقعا نمی تواند اتفاق می افتد. بنابراین شما فقط نوع باید وانمود کنیم که شما در مقابل مردم است. شما از لحاظ فنی هستند اما شما نه. آن را فوق العاده و عجیب و غریب است."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب