معامله گران بازگشت به کف بازار بورس برای اولین بار از اواخر ماه مارس

پس از یک دوره از پناه در خانه به سرعت گسترش COVID-19 برخی از بورس نیویورک معامله گران بازگشت به زمین شنبه. وجو

توسط AKHBAREMAAAA در 6 خرداد 1399

پس از یک دوره از پناه در خانه به سرعت گسترش COVID-19 برخی از بورس نیویورک معامله گران بازگشت به زمین شنبه. وجود دارد جدید بهداشت و قوانین ایمنی در محل: ماسک صورت اجتماعی فاصله و بدون دست دادن در میان آنها.

طبقه تجاری است که برای اولین بار از اواخر ماه مارس هنگامی که آن را به حالت تعلیق در آمد. کارگزاران خواهد بود با استقبال پلکسی گلاس موانع برای کمک به حفظ فاصله از یکدیگر و آنها باید به دمای چک پس از ورود به ساختمان.

معامله گران نیز خواست تا برای جلوگیری از حمل و نقل عمومی برای رسیدن به و از کار. نیز وجود دارد هیچ غذا خوردن در طبقه تجاری بنابراین ماسک باقی بماند.

کارگزاران باید به امضای چشم پوشی محدود کردن بورس مسئولیت اگر آنها با آلوده رمان coronavirus در حالی که در این کار است.

همه طبقه کارگزاران در حال بازگشت امروز تنها حدود 25 درصد. هر کس دیگری را به ادامه کار از راه دور.


در این سن از اتوماسیون, چرا هنوز هم مردم در بازار بورس نیویورک طبقه در تمام ؟ ما در زمان یک نگاه دقیق تر در ویدیو زیر.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن