ایالات متحده انتقاد از سازمان تجارت جهانی برای بزرگ تفاوت در تعرفه ها

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer شکایت به قانونگذاران در کاپیتول هیل شنبه که سازمان تجارت جهانی اجا

توسط AKHBAREMAAAA در 29 خرداد 1399

نماینده تجاری ایالات متحده رابرت Lighthizer شکایت به قانونگذاران در کاپیتول هیل شنبه که سازمان تجارت جهانی اجازه می دهد تا عضو آن کشور را به اتهام های مختلف تعرفه نرخ خود را به شرکای تجاری.

هر کشور در سازمان تجارت جهانی را حداکثر میانگین تعرفه آنها می توانند اعمال خود به شرکای تجاری و از آنها به طرز چشمگیری متفاوت است.

"متوسط تعرفه برای برزیل است که 31 درصد در حالی که برای ایالات متحده به طور متوسط در حدود 3.5%" گفت: تیموتی Kehoe, استاد اقتصاد در دانشگاه مینه سوتا است.

فقط به این دلیل که کشورها می تواند شارژ حداکثر تعرفه معنا نیست که آنها انجام می دهند. برزیل میانگین واقعی نرخ تعرفه است که 13 درصد از راه های زیر خود را حداکثر تا 31 درصد. هنوز هم که صدا دیوانه بر آن است که قوانین اجازه دهید برخی از کشورها مالیات چاشنی از شرکای تجاری.

"اما آن چه بوده است مذاکره گفت:" راشل بروستر استاد حقوق در دانشگاه دوک است. "متحده امضا برای این است."

بیش از چند دهه به عنوان کشور اول وارد سازمان تجارت جهانی — یا توافق حتی قبل از تجارت جهانی وجود داشته است — آنها در حال آمدن از مکان های مختلف است. برخی از آنها خیلی بیشتر بسته اقتصاد با تعرفه بالا, دیگران کمتر. هر ورود به سازمان تجارت جهانی درگیر مذاکره برای پایین آوردن تعرفه ها.

"هنگامی که ما صحبت در مورد چین با داشتن 10% محدود نرخ تعرفه این همان چیزی است که چین مذاکره و چه اعضای سازمان تجارت جهانی پذیرفته شده — از جمله ایالات متحده" بروستر گفت.

در حال حاضر همه چیز تغییر. اقتصاد چین رشد کرده است بیش از 900% از سال 2001 به عنوان مثال. آن را معقول و منطقی به مخالفت با تعرفه های فعلی عدم تعادل. سوال این است که چه چیزی شما را در مورد آن انجام دهد.

"روابط متقابل — من قطع تعرفه های ما در اینجا اما در عوض شما باید برای کاهش تعرفه وجود دارد" گفت: چاد Bown ارشد همکار با موسسه پترسون.

که یکی از گزینه است. گزینه دیگر این است که تهدید.

"مغلوب ساختن پیشی جستن دولت رویکرد تا کنون است واقع شده است شما خود را کاهش, تعرفه, و اگر شما نمی خواهیم افزایش تعرفه های ما در برابر شما'" Bown گفت.

نتایج تا کنون شده است یک کیسه مخلوط.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن