موسیقی وارنر را IPO تقویت جریان

روزی روزگاری در سال 2011 به طور دقیق ضبط صنعت به نظر می رسید در حال مرگ است. سی دی فروش تانک و دزدی دریایی آنل

توسط AKHBAREMAAAA در 8 خرداد 1399

روزی روزگاری در سال 2011 به طور دقیق ضبط صنعت به نظر می رسید در حال مرگ است. سی دی فروش تانک و دزدی دریایی آنلاین شایع شد. این روز ها در حال آواز خواندن لحن های مختلف: سه شنبه عرضه اولیه عمومی ارزش موسیقی وارنر تا $13.3 میلیارد دلار است. پس چه اتفاقی افتاد ؟

جریان. پروفسور جورج هوارد از کالج موسیقی برکلی می گوید جریان ساخته شده است که موسیقی بیشتر قابل پیش بینی کسب و کار. "مردم در حال پرداخت هزینه ماهانه در حالی که قبل از پخش آن شد بسیار سخت تر برای پیش بینی, چرا که مردم می پرداخت ad hoc. این امر می تواند " من رفتن به یک رکورد ذخیره و یا من پرداخت برای دانلود.' در حال حاضر وجود دارد نظم."

در حالی که نوازندگان به مدت طولانی در مورد شکایت سکه از خدمات مانند Spotify و یا سیب موزیک صنعت ضبط شده است دیدن دو رقمی جریان رشد هر سال به چهار سال گذشته است.

وارنر است که هنرمندان مانند Lizzo در فهرست خود را اعلام کرد که در آخرین سال مالی آن را دیدم جریان رشد 22.8 درصد.

هنوز همه گیر است آمار صنعت موسیقی سخت است. COVID-19 تعطیل کرده است و موسیقی زنده است. علامت مولیگان یک موسیقی تحلیلگر در MIDiA تحقیقات می گوید: جریان کاهش یافته است زیرا مردم نمی رفت و آمد. "در حدود 15 ٪ از سرگرمی زمان قفل شده بود تا با رفت و آمد و این که در حال حاضر آزاد شده است تا برای مردم است."

زمان کمتری را در ترافیک گیر کرده به معنی کمتر موسیقی. موسیقی وارنر اعلام کرده بود آن را به عمومی در ماه فوریه متوقف شد اما ارائه با توجه به این آمار از آن زمان از این بیماری همه گیر. پس چرا به حال ؟

پیتر Vahle یک تحلیلگر با eMarketer گفت که در دراز مدت "ما فکر می کنیم که مردم به روال عادی مردم به بازگشت به کار پس از آن مردم خواهد شد و شروع به گوش دادن به محتوای صوتی گوش دادن به رادیو دوباره."

و رفتن به کنسرت. او نمی توانم بگویم دقیقا زمانی که, اما در برخی از نقطه, موسیقی دوباره شروع خواهد شد.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن