واشنگتن NFL تیم حذف ردسکینز نام و آرم

واشنگتن NFL تیم فوتبال رسما حذف نام آن را با استفاده از 1930s به عنوان به خوبی به عنوان آرم خود را. آن را دیگر

توسط AKHBAREMAAAA در 23 تیر 1399

واشنگتن NFL تیم فوتبال رسما حذف نام آن را با استفاده از 1930s به عنوان به خوبی به عنوان آرم خود را. آن را دیگر نمی خواهد به عنوان شناخته شده "واشنگتن ردسکینز" و یا استفاده از تصویر یک بومی آمریکایی سر در آن نام تجاری است.

این تیم تحت فشار بوده است به تغییر نام برای یک مدت زمان طولانی به دلیل آن را یک نژادی لکه دار کردن. این تیم صاحب دن اشنايدر گفت: بارها و بارها که او هرگز آن را تغییر دهید.

اما به تازگی با گفتگو ما با داشتن این کشور در اطراف نژاد پرستی و بی عدالتی یک گروه از سرمایه گذاران و سهامداران با ارسال نامه ای به این تیم حامیان و کسانی که حامیان مالی تحت فشار قرار دادن تیم — مهمترین فدرال اکسپرس است که می پردازد درباره $8 میلیون در سال به نام خود در این ورزشگاه که در آن تیم بازی می کند. این تهدید به خروج از آن حمایت مقابله مگر در مواردی وجود دارد یک تغییر نام.

همچنین خرده فروشان مانند آمازون خارج شده و گفت که هدف آنها جلوگیری از فروش این تیم کالا. بنابراین وجود یک مالی ضروری به آن را تغییر دهید.

نام جدید هنوز اعلام نشده.

اما تظاهرات علیه نژادپرستی ساختاری که موجب این تغییر و دیگران آن را دوست دارم به درخواست خیلی بیشتر از تغییر نام. Black Lives Matter برای مثال قرار دادن یک دستور کار قانونگذاری در هفته گذشته که تغییر مسیر کمک های مالی از پلیس و زندان در میان سایر تغییرات ساختاری برای مقابله با نژادپرستی نظاممند.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن