چرا برخی از millennials هستند هزینه های بیشتر در طول همه گیر

برخی از وای که کار از خانه هستند رو به افزایش هزینه های طول COVID-19 pandemic, بر اساس یک نظرسنجی جدید از Cred

توسط AKHBAREMAAAA در 27 خرداد 1399

برخی از وای که کار از خانه هستند رو به افزایش هزینه های طول COVID-19 pandemic, بر اساس یک نظرسنجی جدید از CreditCards.com.

وای که در حال حاضر در صفحه اصلی به دلیل بحران در حال گذراندن $208 بیشتر در هر ماه در حالی که Gen-Xers هزینه $2 کمتر و جمعیتی در حال گذراندن 24 دلار کمتر است.

"دسته با دسته, بزرگترین افزایش برای همه نسل ها بود و مواد غذایی است که باعث می شود حس. آن را یک ضرورت گفت:" تد Rossman یک تحلیلگر در صنعت CreditCards.com.

وای به پایان رسید تا هزینه های $193 بیشتر در مورد مواد غذایی در حالی که Gen-Xers صرف $195 بیشتر و متولدین صرف 133 دلار بیشتر است.

نسل وای و Gen X-ers هستند "نسل که به احتمال زیاد به بچه ها با آنها زندگی می کنند در خانه. بنابراین من فکر می کنم که احتمالا چه رانندگی بیشتر از این که" Rossman گفت.

در حالی که وای اغلب به اشتباه فشرده با کسانی که در نوجوانی مطالعه تعریف شده وای به افراد در سنین 24 تا 39. "وجود دارد خیلی افتضاح وای که خانواده در حال رشد است و من فکر می کنم که مقاطعه به هزینه های خود را" Rossman اضافه شده است.

سارا کاستیلو 31 ساله ساکن واتسون ویل کالیفرنیا زندگی می کند که با پدر و مادر و پسر گفت که او و مادر او به طور معمول تقسیم خود را به خرید مواد غذایی وظایف متناوب این هفته که آنها بیرون بروید. Castillo به پایان می رسد تا با پرداخت 200 دلار بیشتر از یک هفته از او معمولا در حالی که مادر او به پایان می رسد تا با پرداخت 150 دلار بیشتر از یک هفته از معمول است.

"پسر من عملکرد بالا به اوتیسم. بنابراین او بسیار حساس به مواد غذایی بافت و دوست دارد آنچه او" Castillo گفت. "او رفتن را از طریق مواد غذایی خود را خیلی سریع تر. من خودم هم نیاز به مواد غذایی بیشتر و یا فقط به طور کامل جوراب زنانه ساقه بلند به طور کلی."

اما مناطق دیگر که در آن او را نجات داد که شامل فعالیت های تفریحی مانند گرفتن پسر او را به آکواریوم.

در حالی که این گزارش فراهم می کند یک تصویر لحظهای از این گروه های مختلف' عادات هزینه آن را به حساب کسانی که گذاشته شده یا furloughed از شغل خود. از آنجا که COVID-19 بحران شروع شده بیش از 44 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری.

آنا B. 36 ساله ساکن سان آنتونیو بود furloughed و در نهایت از کار خود را. با چهار بچه هایی که در خانه در حال حاضر به دلیل تعطیلی مدارس و او را به صرف کمتر در هزینه های حمل و نقل مانند گاز و هزینه های مربوط به کار مانند تمیز کردن و خشک. اما او او را دیده صورتحساب مواد غذایی افزایش کمی.

"این یک کمی سخت داشتن همه در اطراف تمام وقت. یکی از بچه ها تلاش کرده است با اضطراب بسیار کمی" آنا B. گفت. "و عدم معمول بوده و یک مبارزه واقعی است نه, در حال حاضر ما به مدرسه برود. در حال حاضر ما انجام این فعالیت است."

این نظرسنجی همچنین نشان داد که Gen-Xers صرف $161 بیشتر در آب و برق از آنها معمولا در حالی که وای صرف $132 بیشتر و متولدین 50 دلار بیشتر است. همه گروه ها به صرف پول کمتر از آنها معمولا در گاز و حمل و نقل عمومی همراه با رستوران و takeout اما وای کاهش حداقل در این دسته بندی ها. آنها صرف $3 کمتر از یک ماه در رستوران ها و بایگانی اطلاعات نسبت به Gen-Xers که صرف $53 کمتر و جمعیتی که صرف 30 دلار کمتر است.

"شما نمی توانید واقعا ناهار خوردن در اکثر نقاط, اما آنها قطعا هنوز هم هزینه قابل توجهی بیشتر از سایر نسل ها در takeout مواد غذایی" Rossman گفت.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب