که PPP وام ؟ مغلوب ساختن پیشی جستن دولت انتشار داده است.

چک حفاظت از برنامه وام — بخشایش اگر کارگران ماندن در payman — قرار بود برای صرفه جویی در کوچک و متوسط کسب و کا

توسط AKHBAREMAAAA در 17 تیر 1399

چک حفاظت از برنامه وام — بخشایش اگر کارگران ماندن در payman — قرار بود برای صرفه جویی در کوچک و متوسط کسب و کار و همراه با آنها شغل.

با توجه به تازگی منتشر شده داده که وام به ارزش 150.000 دلار یا بیشتر این برنامه کار کرده: پول بود اطراف به طور گسترده ای به همه چیز از مراقبت های بهداشتی شرکت ها برای ساخت و ساز, ساخت و سازمان های مذهبی.

اما این وام نیز رفت و به برخی از شرکت های که یک بار دیگر باعث سوال در مورد کسانی که واقعا نیاز به کمک دولت.

بازار را Nova Safo جزئیات. در زیر یک ویرایش متن صحبت خود را با بازار را صبری بن-Achour.

صبری بن-Achour: به طوری که وام های که ممکن است مردم به بالا بردن سوال در مورد این صبح ؟

نوا Safo: احتمالا بالاترین مشخصات نام Kanye West. لباس های او شرکت کردم میلیون ها نفر در PPP وام. ما نمی دانیم که مقدار دقیق آن را به عنوان طبقه بندی بین 2 میلیون و 5 میلیون دلار. دلیل ما در حال یادگیری در مورد این شرکت این است که وزارت خزانه داری و مدیریت کسب و کار کوچک تحت فشار منتشر شد داده که بزرگترین وام.

در میان دریافت کنندگان ذکر شده: گران خصوصی مدارس بزرگ رستوران های زنجیره ای, لابی, و شرکت های سرمایه گذاری و شیوه های, از جمله یکی که به نمایندگی از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برخی از megachurches کردم میلیون ها دلار.

کمتر از 15 درصد از دریافت کنندگان درخواست وام به ارزش بیش از $150,000 اما این گروه اختصاص اکثریت قریب به اتفاق از پول بود که پراکنده توسط اداره کسب و کار کوچک.

بن-Achour: من به یاد داشته باشید چند هفته پیش ما صحبت کردن در مورد برخی از بزرگ رستوران های زنجیره ای مصرف PPP وام هستند بنابراین این آیات تعجب ؟

Safo: آنها تایید برخی از انتقادات در مورد PPP برنامه که پول جریان به کسب و کارهای بزرگتر از شاید کنگره در نظر گرفته شده.

مسئله این است که این برنامه قرار بود برای شرکت هایی که نمی باید گزینه های دیگر برای بالا بردن سرعت پول نقد به ادامه پرداخت کارکنان و ماندن در کسب و کار.

ما در صحبت با سارا Crozier از خیابان اصلی داد که یک گروه مدافع برای کسب و کار کوچک:

"برای دیدن که خوبی banked کسب و کار بهترین نمایندگی در گرفتن این پول و در نهایت شاید به آن نیاز نیست تا آنجا که دیگر کسب و کار به ویژه در صنایع خدماتی — من می توانید ببینید که در آن است که خشم محقق شده است."

Crozier به ما گفت که چه گروه او در حال حاضر می خواهد برای کنگره به هدف کمک برای مثال از لحاظ جغرافیایی برای کسب و کارهای کوچک در عفونت نقاط داغ که در آن کمک ممکن است بیشتر مورد نیاز است.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن