خواهد telehealth ادامه پس از همه گیر عبور می کند ؟

گنج دره پوست نسبتا جدید درمانگاه در Boise, Idaho. اما آن را تنها ظرف چند ماه گذشته است که این درمانگاه آغاز شد

توسط AKHBAREMAAAA در 10 مرداد 1399

گنج دره پوست نسبتا جدید درمانگاه در Boise, Idaho. اما آن را تنها ظرف چند ماه گذشته است که این درمانگاه آغاز شده دیدن بیماران بیش از یک صفحه نمایش.

"Telehealth چیزی بود که ما رو به زمانی که COVID همه گیر واقعا شروع به ضربه زدن به منطقه" گفت: متخصص پوست داستین Portela.

Portela گفت که حرفه خود نیاز به مقدار زیادی از فرد در امتحانات اما telehealth کار کرده برای زیر با بیماران.

"ما دریافتیم که ما واقعا می تواند در نگه داشتن بیماران از درمانگاه زمانی که آنها نمی باید در اینجا به ارائه اطمینان که آنها باید سریع نگرانی," او گفت:.

تا کنون Portela گفت: 15 تا 20 درصد از کلینیک بیماران از آن استفاده کرده اند.

و آنها به تنهایی نیست. Telehealth به بالندگی برای همه چیز از درمان های فیزیکی به مشاوره در طول همه گیر و حتی در مناطق روستایی کشورهای مانند آیداهو.

"ما انجام داده ایم از 10 سال از پزشکی از راه دور پذیرش در سه ماه گفت:" دیو Jeppesen مدیر آیداهو وزارت بهداشت و رفاه.

که تمایلات تکرار توسط ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور اما Jeppesen گفت تقریبا 4000 درصد افزایش در telehealth ادعا می کند فقط با پزشکی بیماران در دولت خود را.

"مارس, مارس و مه سال 2019 در سراسر همه از مدیکید ما تا به حال حدود 3000 telehealth بازدیدهایی که صورت گرفت. و برای همان مدت زمان در اینجا از 2020 ... ما تا به حال 117,500 telehealth ادعا می کند" او گفت:.

اجازه می دهد که گسترش فدرال و دولت های ایالتی به طور موقت نورد ده ها تن از قوانین و مقررات در اطراف مدیکر و مدیکید نسخه دسترسی و امنیت است. برای مثال آنها اجازه telehealth ارائه می شود بیش از غیر HIPAA سازگار با سیستم عامل های مانند زوم. اما در حال حاضر که بسیاری از مردم استفاده از پزشکی از راه دور قانونگذاران نمی خواهید به بازگشت به راه قبل از آن بود.

در آیداهو رژیم صهیونیستی است. براد کمی در حال حاضر یک فرمان اجرایی را امضا می سازد که خود را دولت telehealth تغییرات دائمی است.

"در این مرحله باید کمک به حفظ سلامت این مراقبت پیشرفت های طولانی پس از COVID-19" او گفت: اعلام تصمیم خود در اواخر ماه گذشته.

بیش از 300 سازمان های نوشته شده به کنگره اصرار آن را به تغییرات دائمی و بیش از حد.

تنسی جمهوری خواه ایالت لامار الکساندر خواست احتیاط در اطراف حریم خصوصی و امنیت در اخیر سنا در جلسه کمیته اما او یکی از بسیاری از قانونگذاران در هر دو طرف راهرو که توافق رسیدند که آنها باید برخی از تغییرات.

"و ما باید این کار را انجام در حالی که تجارب هنوز هم تازه در ذهن همه را," او گفت:, و اشاره کرد که ما به احتمال زیاد یکی دیگر از چهره همه گیر پایین جاده.

وجود دارد به خصوص پشتیبانی قوی برای مدیکر در ادامه به پوشش بیشتر خدمات پزشکی از راه دور و پوشش مردم در مناطق بیشتر. اما برای پزشکی از راه دور به ادامه در این سطح در آینده شرکت های بیمه خصوصی باید در هیئت مدیره بیش از حد.

"آن را فراهم می کند گزینه های بزرگ و فرصت های بزرگ برای مردم است. اما آن را نیز افزایش می دهد تعدادی از سوالات در مورد کیفیت مراقبت در مورد, دسترسی, در مورد اتصال" گفت: جان Worley با عبور از آیداهو.

از لحاظ تاریخی, شرکت های بیمه خصوصی نیست بازپرداخت برای طیف وسیعی از خدمات پزشکی از راه دور است که می تواند بیش از ارائه ویدئو و یا تلفن. مانند ارائه مشاوره برای بیماران با شرایط مزمن و یا کمک به کسانی که با سلامت رفتاری اختلالات مانند اعتیاد است.

اما صلیب آبی آیداهو است که پوشش این نوع خدمات در حال حاضر به دلیل بیماری همه گیر. آن را حفظ telehealth پوشش تا پایان سال و به احتمال زیاد فراتر از آن.

"ما ادامه خواهد داد به ارائه این خدمات به آینده و ارائه دسترسی" Worley گفت.

در حال حاضر بسیاری از شرکت های بیمه پرداخت همان مقدار به صورت تصویری بازدیدکننده داشته است به عنوان برای بازدیدکننده داشته است اما شرکت های بیمه خواهد شد به احتمال زیاد داد که و در نظر گرفتن پرداخت کمتر است. چقدر کسانی که بیمه پرداخت خواهد شد به احتمال زیاد تعیین اینکه آیا آن را می توان به طور گسترده ای به تصویب رسید و مورد استفاده قرار گیرد.

و برای برخی بیماران وجود دارد هنوز هم موانع فراتر از بیمه و مقررات مانند دسترسی به اینترنت در همه.

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن