بهداشت دوره: باید بارها و بارها دستمال بهداشتی خود را عوض کنید!

ناگفته پیداست که در طی دوره ها ، شما باید نظافت و بهداشت را حفظ کنید. نه تنها بر سلامتی شما تأثیر می گذارد ، بلکه حفظ بهداشت مناسب همچنین برای جلوگیری از بیماری های خاص مانند UTI ها یا عفونت های مخمر از اهمیت بسیاری برخوردار است. از این رو ، نگهداری اصلی و مهم نیازمند تغییر مکرر پد در طی چرخه قاعدگی است.

02/6 چگونه اغلب باید یک پد را تغییر دهید؟

چگونه می توانید یک صفحه شخصی را تغییر دهید؟ به گفته کارشناسان بهداشت ، شما باید دستمال بهداشتی خود را یک بار در چهار ساعت عوض کنید. اگر از تامپون استفاده می کنید ، آنها باید دو ساعت یک بار تغییر کنند. اما این ساعت ها قابل تعمیم نیست زیرا بستگی به کیفیت دستمال بهداشتی و نیازهای فردی شما نیز دارد. برخی از خانمها ممکن است جریان سبک تری داشته باشند و برخی ممکن است خونریزی سنگین را تجربه کنند. از این رو ، آن را مطابق نیاز خود تغییر دهید.

03/6 چه چیز دیگری را باید در خاطر داشت؟

نوار بهداشتی و پد روزانه

چه چیزهایی باید در MIND نگه داشته شود؟ در واقع ، شما باید آن را مطابق نیاز خود تغییر دهید اما مطمئن شوید که از یک دستمال بهداشتی برای مدت طولانی استفاده نمی کنید. این امر به این دلیل است که هنگامی که خون قاعدگی از بدن خارج شد ، با ارگانیسم های ذاتی بدن آلوده می شود. نه تنها در روزهای سنگین ، بلکه حتی هنگامی که شما یک جریان خون سبک را تجربه می کنید ، با خیس شدن پد ، خون آلوده می شود. از این رو ، ارگانیسم ها در شرایط مرطوب و گرم تکثیر می شوند و این می تواند منجر به عفونت های واژن ، عفونت ادراری و بثورات پوستی شود.

04/6 آن را مرتباً تغییر دهید

تغییر آن به صورت متناوب: ممکن است مواردی را تجربه کنید که جریان خون کمتری داشته باشید. اما به این معنی نیست که نیازی به تغییر سرویس بهداشتی شما نیست. شما باید پد خود را در فواصل منظم تغییر دهید زیرا این امر به ماندن بهداشتی کمک می کند.

05/6 انتخاب یک روش بهداشتی در یک زمان

یک بار روش بهداشتی را انتخاب کنید: در روزهای سنگین ، زنان تمایل دارند از دو دستمال بهداشتی ، پد و یک تکه پارچه و بعضی اوقات ، تامپون هایی با لنت های بهداشتی استفاده کنند. اگرچه این ممکن است در طی یک جریان سنگین کمک کند اما گزینه سالم نیست. دو روش بهداشتی مقدار بیشتری خون را جذب می کند و بعید به نظر می رسد که در یک بازه منظم لنت ها را تغییر دهید. این ممکن است منجر به عفونت و بثورات واژن شود و اگر از تامپون استفاده می کنید ، حتی می توانید مستعد ابتلا به TSS (سندرم شوک سمی) باشید.

06/6 روش ایده آل

راه IDEAL: در طول چرخه قاعدگی ، به طور مرتب پد را تغییر دهید و بیش از 3 یا 4 ساعت از استفاده از یک پد خودداری کنید. به طور صحیح از پد بهداشتی استفاده نکنید زیرا ممکن است به عنوان یک گیاه پرورش باکتریها و عفونتها تبدیل شود. هر بار تعویض سرویس بهداشتی یا استفاده از توالت دست خود را بشویید. اگر یک ورم ​​پد یا عفونت پیدا کردید ، به دنبال مراقبت پزشکی باشید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>