سال پرکاری برای حسابداران مالیاتی حتی با یک جولای 15 آخرین مهلت تشکیل پرونده

چهارشنبه آخرین مهلت برای افراد و شرکت ها مالیات خود را به فایل. IRS تمدید مهلت به دلیل COVID-19. اما کسانی که

توسط AKHBAREMAAAA در 25 تیر 1399

چهارشنبه آخرین مهلت برای افراد و شرکت ها مالیات خود را به فایل. IRS تمدید مهلت به دلیل COVID-19. اما کسانی که اضافه از سه ماه نگه داشته اند حسابداران و برنامه ریزان مالی بسیار شلوغ است.

تمدید مالیاتی مهلت آمد و به عنوان یک تسکین بزرگ برای حسابدار Lorilyn ویلسون.

او گفت: آن را به پهنای باند بیشتر به تمرکز بر روی مسائل دیگر مانند کمک به مشتریان برای درخواست چک حفاظت از برنامه وام.

"قادر بودن به ما بگویید که کسب و کار مشتریان که ما نیز مالیات خود را به صورت" هی, نگاه, ما فقط در حال رفتن به تمرکز بر روی این PPP مسائل و ما نگرانی خود را در مورد مسائل مالیاتی در سال,'" ویلسون گفت:.

و بسیاری از مردم شده اند بیشتر در رابطه با سلامت خود و یا شغل خود را به جای تمام مدارک مالیاتی آنها را به مرتب کردن بر اساس.

"ما تا به حال به انجام بیشتر handholding, حق و واقعا به آنها کمک کند تمرکز و راه رفتن آنها را از طریق آنچه که لازم است انجام شود برای اظهارنامه مالیاتی" گفت: Phil McCollum مالیاتی شریک در شرکت حسابداری هنری+هورن.

فصل مالیات به مراتب بیش از, بیش از حد. حسابدار برایان Streig گفت: او صرف دو هفته گذشته آماده سازی الحاقات که با توجه on Oct. 15.

"که شروع به احساس کمی شوم," Streig گفت.

در آن زمان Streig و سایر حسابداران می گویند آنها باید خیلی بیشتر در صفحات خود را — مانند کمک به مشتریان اعمال می شود برای PPP بخشش وام.

چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. برای بسیاری از بیکاری پرداخت شده است تاسیسات, اما یکی است که در مورد پایان اگر هیچ چیز تغییر. بحث بر سر اینکه آیا یا نه برای تمدید این مزایا همچنان در میان قانونگذاران.

با افزایش تعداد COVID-19 موارد عبارتند از رستوران ها و کافه ها بستن کمر پایین ؟

آخرین شغل گزارش نشان می دهد که 4.8 میلیون آمریکایی رفت و برگشت به کار در ماه ژوئن. بیش از 30 درصد از این کار سود بودند از کافه ها و رستوران ها. اما این صنایع دچار مشکل هستند دوباره. برای مثال به دلیل افزایش شدید در COVID-19 مورد در تگزاس رژیم صهیونیستی است. گرگ ابوت جمهوری خواه افزایش محدودیت در رستوران ظرفیت ها و بسته میله های زندان. آن را ایجاد یک لجستیکی کابوس.

که کسب و کار چک کردم برنامه حفاظت از وام ؟

این شماره ها در — حداقل در بخشی. دولت فدرال منتشر کرده است اسامی شرکت هایی که دریافت وام از $150,000 یا بیشتر از طریق چک حفاظت از برنامه.

برخی از شرکت ها مردم شگفت زده شدم وام شامل Kanye West مد خط Yeezy TGI جمعه و P. F. chang's. شرکت شما ممکن است به رسمیت نمی شناسد و به خصوص برخی از کسب و کارهای کوچک قادر به استخدام به کارکنان و یا بخشی از بازگشایی با تشکر از وام.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن