اخراج تشکیل پرونده می تواند منجر به فقر فزاینده

ما در حال نزدیک شدن به پایان ماه و برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری ب

توسط AKHBAREMAAAA در 4 مرداد 1399

ما در حال نزدیک شدن به پایان ماه و برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است.

با توجه به موسسه شهری و تحلیل از اداره آمار حدود 20 درصد از مستاجرها نیست خود را پرداخت کامل اجاره در ماه ژوئن است که کارشناسان هشدار دهنده از یک "سونامی اخراج." و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال.

مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره.

"ما به صحبت با مدیران املاک در تعدادی از کشورهای که به ما گفته اند point blank که آنها اجاره نمی به کسی که ثبت شده است در برابر اخراج گفت:" پیتر هپبورن از دانشگاه پرینستون اخراج آزمایشگاه. "و آن را حتی مهم نیست که آیا آنها در واقع اخراج فقط اینکه که اخراج روند آغاز شده بود."

یک مشکل این است که بسیاری از صاحبخانه ها روی صفحه نمایش آینده نگر مستاجرها با استفاده از مجموعه داده های سازمان قرار داده است که اخراج تشکیل پرونده در دادگاه مستاجر را ضبط حتی در صورتی که پرونده هرگز منجر به اخراج. با توجه به در دولت شما در زندگی یک بار آن را در سابقه خود آن را دور.

"هنگامی که شما یک اخراج تشکیل پرونده در کارولینای جنوبی که مدنی تشکیل پرونده ثبت دائمی باقی می ماند گفت:" نیکول Paluzzi یک مسکن وکیل با چارلستون Pro Bono خدمات حقوقی در کارولینای جنوبی دولت با بالاترین اخراج نرخ در کشور است.

دایان Yentel از ملی مسکن اقشار کم درآمد ائتلاف گفت: ننگ از اخراج در رکورد به معنی مستاجران "تا پایان معمولا نیاز به اجاره در کمتر مطلوب محله زیرا کسانی که صاحبخانه است که آنها را. بنابراین این فزاینده را به فقر است که می تواند اتفاق می افتد از فقط یک اخراج پر کردن است."

طرفداران در حال هشدار است که میلیون ها آمریکایی های بیشتری که توان پرداخت اجاره بها می تواند خود را در مارپیچ که به زودی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de