یکی دیگر از قوی سه ماهه انتظار برای آمازون در میان همه گیر

آمازون گزارش درآمد سه ماهه دوم پنج شنبه پس از بازار بسته می شود. سه ماهه اول قوی بود یکی برای e-commerce, جریا

توسط AKHBAREMAAAA در 9 مرداد 1399

آمازون گزارش درآمد سه ماهه دوم پنج شنبه پس از بازار بسته می شود. سه ماهه اول قوی بود یکی برای e-commerce, جریان ویدئو و ابر-خدمات فناوری کرگدن. و آمازون کسب و کار به احتمال زیاد در تقویت بهار با COVID-19 همه گیر سازندگان: بسیاری از آجر و ملات کسب و کار و نگه داشتن بسیاری از مردم پناه در محل و سفارش مسائل را از صفحه اصلی.

آمازون بسته شدن در 40% U. s. e-commerce بازار است. و با آمریکایی ها ماندم, به, آمازون را به هم پیوسته کسب و کار اینترنتی در حال شلیک در تمام سیلندر گفت: سهام تحلیلگر تن Amobi در CFRA پژوهش است.

"جریان ویدئو, e-commerce و همچنین محاسبات ابری — آموزش و نیروی کار از راه دور — واقعا کمک آمازون فوق العاده برای تحکیم آن سود" Amobi گفت.

Amobi پیش بینی قوی درآمد و رشد سود — حتی اگر آمازون سوخته است از طریق چندین میلیارد دلار استخدام کارگران جدید beefing تا کارمند PPE و تست برای COVID-19.

اما آمازون را به چالش برگزاری به مشتریان جدید سعید نیک سپر یک تحلیلگر در پل سوم. وی با اشاره به شرکت تحویل مواد غذایی کسب و کار آمازون ،

"من کنجکاو برای دیدن اگر آن فقط یک بار خریداران و آنها رفت و برگشت به خرید مواد غذایی خود راه سنتی — فقط رفتن به یک آجر و ملات فروشگاه — و یا اگر اینها دراز مدت آمازون تازه مشتریان" سپر گفت.

سپر اشاره می کند که آمازون می کند که غول, عمیق, سوراخ تکنولوژی زرنگ و دانا رقبا برای خریداران آنلاین از جمله خارج شده است.

رقابت نیز در ذهن قانونگذاران زمانی که مدیر عامل شرکت آمازون جف بزوس و دیگر تکنولوژی execs شهادت قبل از کنگره ضد تراست شنوایی چهارشنبه.

دن جرثقیل در دانشگاه میشیگان دانشکده حقوق گفت: این موضوع بستگی به این که آیا مصرف کنندگان واقعی انتخاب و یا در صورت انحصار.

"هنگامی که ما می پرسند که آمازون رقبای اگر ما فقط به فکر آمازون به عنوان یک خرده فروش وجود دارد بسیاری از کسانی که در خارج وجود دارد" جرثقیل گفت. "اما هنگامی که ما فکر می کنم در مورد آمازون به عنوان یک پلت فرم تجارت الکترونیک وجود دارد ممکن است که بسیاری از خارج وجود دارد که واقعا می تواند انجام آنچه آمازون امروز کند."

یک سوال مهم با توجه به جرثقیل: چقدر کنترل می کند این شرکت اعمال بیش از فروشندگان شخص ثالث که ممکن است باید به آمازون به ماندن در کسب و کار ؟

آن را هنوز هم این سوال در ذهن همه را: چه آخرین اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

همانطور که در حال حاضر کسانی که 600 دلار در هفته پرداخت متوقف خواهد شد در پایان ماه ژوئیه. خانه دموکرات ها می خواهند به گسترش پرداخت. جمهوری خواهان مجلس سنا پیشنهاد به بیکاران 70% اخیر حقوق و دستمزد در ماه اکتبر زمانی که دولت نرخ بیکاری در دفاتر را در زمان حال به پیکربندی مجدد سیستم های کامپیوتری خود را به انجام این محاسبات است. تا آن بیکاری کارگران خواهد فقط یکی دیگر از $200.

چه آخرین اخراج?

برای میلیون ها نفر از آمریکایی ها همه چیز به دنبال تیره و تار. نرخ بیکاری بالا و همه گیر اخراج moratoriums شده اند و در کشورهای در سراسر کشور است. و به عنوان بسیاری از مردم در حال حاضر می دانیم اخراج چیزی است که می امد و شد زیاد زندگی یک فرد را برای سال. مثلا گرفتن اخراج می توانید آن را سخت به اجاره دوباره. و که می تواند منجر به فقر فزاینده.

که خرده فروشان نیاز است که مردم ماسک در هنگام خرید ؟ و چگونه آنها اجرای این قوانین است ؟

Walmart, Target, لاو, CVS, Home Depot, Costco — همه آنها سیاست هایی که می گویند خریداران ملزم به پوشیدن ماسک. هنگامی که یک کارمند در برابر یک مشتری که حاضر به تعامل می تواند از کنترل خارج شود بنابراین بسیاری از این خرده فروشان در حال گفتن کارگران خود را به اجرای این حکم. اما فقط داشتن آنها خواهد شد در واقع بیشتر مردم به پوشیدن ماسک.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتری در مزایای بیکاری و COVID-19 اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن