تبدیل شدن به یک صاحب کسب و کار کوچک در طول یک بیماری همه گیر

بازگشت در سال 2003 ارین گومز در پاسخ به یک منطقه خلیج سان فرانسیسکو روزنامه آگهی برای یک منشی کار در مستقل خود

توسط AKHBAREMAAAA در 26 تیر 1399

بازگشت در سال 2003 ارین گومز در پاسخ به یک منطقه خلیج سان فرانسیسکو روزنامه آگهی برای یک منشی کار در مستقل خودکار تعمیر فروشگاه. اگر چه او هیچ تجربه یا دانش زیادی در مورد صنعت خودرو او کار گرفت و شروع به یادگیری در مورد آن.

"من واقعا در آن خوب" Gomes گفت.

پس از چند سال کار با مشتریان و تبلیغات چند از جمله برخی از زمان کار در یک BMW نمایندگی Gomes رفت و برگشت به مستقل خودکار تعمیر فروشگاه و مدیریت آن است.

ارین گومز با همسر و دخترش. (حسن نیت ارائه میدهد عکس ارین Gomes)

به عنوان خانواده او رشد گومز و شوهرش این ایده از باز شدن خود به خود خودرو فروشگاه. در ماه ژانویه صاحبان فروشگاه خودرو او موفق ارائه شده به آنها را به فروش محل.

"ما امضا همه چیز ما گنجانیده شد و در اوایل فوریه, ما می خواستیم به آمار زمین در حال اجرا و فقط رفتن" Gomes گفت.

همه چیز تنظیم شد آنها را به باز کردن درهای خود را در 1 مارس به عنوان Bavarium Autoworks.

"ما می دانستیم که COVID وجود دارد اما ما نمی دانم تا چه حد از آن" Gomes گفت. "و دو هفته بعد من از تماشای اخبار در فروشگاه فرماندار به ما می گوید که در حال حاضر وجود دارد یک پناهگاه در محل [سفارش]."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل. اجازه دهید ما می دانیم که چگونه اقتصاد خود را انجام شده است با استفاده از فرم زیر و داستان خود را ممکن است برجسته در آینده نسخه ای از "من اقتصاد است."

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن