خرید یک خانه در طول coronavirus: چگونه یک تماس فروش آثار

خرید یک خانه در طول coronavirus هنوز هم ممکن است اگر شما برنامه ریزی برای خرید یک خانه در این سال شما ممکن است

توسط AKHBAREMAAAA در 22 اردیبهشت 1399

خرید یک خانه در طول coronavirus هنوز هم ممکن است

اگر شما برنامه ریزی برای خرید یک خانه در این سال شما ممکن است از خود بپرسید: آیا هنوز زمان خوبی برای خرید است ؟ حتی ممکن است ؟

مطمئن باشید که صنعت املاک و مستغلات است و نه تعطیل. آن را هنوز هم کاملا امکان پذیر است برای پیدا کردن تور امور مالی و بستن در خانه تقریبا در هر نقطه در کشور است.

در واقع خرید یک خانه در طول coronavirus را می توان یک حرکت هوشمند.

فکر می کنم در مورد آن وجود دارد: کمتر خریداران به رقابت با نرخ وام مسکن باقی می ماند در نزدیکی پایین ترین سطح خود ،

اما شما نیاز به آماده برای بیشتر مراقب باشید و لمسی رایگان روند. این ممکن است شامل بیشتر تکیه بر فن آوری و اجتماعی فاصله.

بررسی خرید از خانه خود را واجد شرایط (May 11th, 2020)

در این مقاله (جست و خیز به...)


خانه شکار در طول COVID-19

بسیاری از تغییرات در حال حاضر در اثر است که می تواند در واقع خرید یک خانه راحت تر و امن تر و سریعتر برای بسیاری از. برای دیگران این تغییرات می تواند بیشتر به چالش کشیدن و یا خسته کننده است.

"در حال حاضر هنجار جدید بیشتر از یک نیمه بدون تماس پردازش" توضیح می دهد که اریک Fontanot رئیس جمهور در Patten عنوان شرکت.

"اجتماعی فاصله و اقامت در خانه سفارشات مجبور صنعت املاک و مستغلات به اتخاذ اقدامات چه آنها می تواند همچنان به انجام کسب و کار در حالی که حفظ امنیت مشتریان و کارکنان در خط مقدم."

شما ممکن است قادر به راه رفتن را از طریق یک خانه برای یک نمایش خصوصی یا خانه باز. این بستگی اجتماعی فاصله قوانین در یک جامعه است.

برای شروع, شما ممکن است قادر به راه رفتن را از طریق یک خانه برای یک نمایش خصوصی یا خانه باز.

این بستگی اجتماعی فاصله قوانین در یک جامعه است. اگر اجازه برخی از عوامل و فروشندگان به شما اجازه شما و دیگر فرد از نظر جسمی تور یک خانه برای فروش — ارائه شما با پوشیدن دستکش و ماسک و حفظ اجتماعی فاصله.

در موارد دیگر شما می توانید یک تور مجازی از اموال.

"این شامل مشاهده آنلاین عکس و فیلم از صفحه اصلی از جمله 360 درجه نمایش ها. تور مجازی نیز ممکن است شامل یک طرح طبقه تعاملی است که با استفاده از فلش و گرافیک به شما آموزش در مورد صفحه اصلی ویژگی های می گوید:" کریستوفر سالیوان یک وکیل املاک و مستغلات در دالاس.

گرفتن یک وام مسکن آنلاین

پیدا کردن و درخواست برای وام مسکن ساده است در طول همه گیر حتی اگر بسیاری از آجر و ملات و بانک ها تعطیل هستند. شما به راحتی می توانید به فروشگاه برای وام دهندگان و اعمال و واجد شرایط برای وام آنلاین.

در واقع وجود دارد بسیاری از شرکت های وام مسکن است که تخصصی در end-to-end دیجیتال وام مسکن حتی قبل از آن لازم شد.

>> مرتبط: بهترین وام دهندگان وام مسکن آنلاین

بسیاری از دیجیتال دهندگان می توانید اطلاعات مالی خود را آنلاین به طور مستقیم از منبع. و برخی از شما اجازه e-ثبت اسناد به طوری که هیچ جسمی امضا لازم است.

در این راه حاضر وام مسکن امن تر و اغلب سریع تر به از "سنتی" وام مسکن.

مجازی بازرسی و ارزیابی

صفحه اصلی بازرسی و ارزیابی به طور کلی نیاز به اتفاق می افتد در فرد است. پس از همه بازرسان نیاز به در واقع بازرسی خانه برای مسائل و اولین وبزرگترین به طور معمول نیاز به مراجعه به یک خانه در فرد برای سنجش ارزش آن است.

اما وجود دارد راه حل به این فرآیند امن تر برای همه طرف های درگیر.

بسیاری از اموال بازرسی در حال انجام هستند تقریبا. بنابراین به جای همراه یک بازرس به شما داده می شود یک گزارش تصویری از آنچه که آنها بازرسی و کشف.

وقتی که می آید به ارزیابی "بسیاری از appraisers می تواند بازرسی اموال از طریق درایو توسط" یادداشت Fontanot. به عبارت دیگر آنها تعیین ارزش مورد نظر خود را بدون خروج از اتومبیل خود را و یا از راه دور و بدون نیاز به وارد کردن اموال.

در یک نمونه بسته شما می رسند در دفتر یک عنوان شرکت یا وکیل. وجود دارد شما معمولا دست نشانه یک پشته از اسناد بسیار مهم لرزش دست و راه رفتن با کلید به اموال. اما امروزه همه چیز متفاوت است.

"بسته شدن در حال حاضر اغلب ترکیبی از انواع. امروز خریداران ثبت نام در قرارداد از طریق امضای الکترونیکی در فاصله امن از حرفه ای درگیر" Fontanot می گوید.

برای مثال طبخ & James وکیل کارا کوک به تازگی انجام شده closings "در جلو مردم ایوان در گاراژ خود را و حتی در استخر و یا تنیس از محل سکونت پیچیده است. ما همچنین می تواند ارائه اسناد و مدارک خود را به محل مورد نظر و تنظیم تماس تصویری برای تماشای شما ثبت نام."

"امروز خریداران ثبت نام در قرارداد از طریق امضای الکترونیکی در فاصله امن از حرفه ای درگیر است." –اریک Fontanot رئيس جمهور, Patten عنوان شرکت

درایو یا منظقه بسته شدن و محبوب هستند بیش از حد.

"در یک نمونه منظقه معامله فروشنده و خریدار وکلای بررسی وام و بستن اسناد و مدارک. خریداران و عوامل خود را نشان می دهد در اتومبیل های جداگانه ای می گوید:" سالیوان.

"احزاب در حال ملاقات خارج توسط یک شرکت عنوان نزدیک که پیاده همه از طریق اسناد و مدارک و به دست آوردن امضا لازم است."

فیزیکی امضا و گواهی محضری و رسمی

همچنین بسیاری از بسته شدن امروز شامل کنترل از راه دور آنلاین گواهی محضری و رسمی (RON). این را قادر می سازد یک دفتر اسناد رسمی عمومی برای تکمیل الکترونیکی notarizations از یک مکان از راه دور با کمک صوتی و تصویری و تکنولوژی. یک دوربین اجازه می دهد تا شما و دفتر اسناد رسمی به رعایت مورد نیاز خریدهای/مهر.

"در کشورهای که در آن ران مجاز نمی باشد هنوز هم وجود دارد راه هایی برای حفظ این روند دیجیتال می گوید:" حداکثر Simkoff, موسس و مدیر عامل متحده عنوان شده است.

"ما می توانید در خارج از کشور, محضر (notaries) که انجام معاملات در ران پلت فرم. وام اعطا ویژه وکالت امتیازات برای ما به عنوان شرکت با استفاده از ران. این به ما اجازه می دهد به ثبت نام توجه داشته باشید در قرض است نام آن را اسکن و ارسال آن به دفتر ضبط شهرستان."

Fontanot اشاره می کند که بسیاری از وام دهندگان هنوز هم نیاز جسمی امضا و notarizations در برخی از اسناد و مدارک. این اجازه می دهد تا آنها را به فروش وام در بازار ثانویه است.

اما اگر شما نیاز به دست-ثبت هر گونه اسناد و مدارک طرفین درگیر اطمینان خواهد داد که شما را محافظت می شود و همه از ماسک و دستکش و حفظ اجتماعی فاصله.

چالش های خرید یک خانه در طول COVID-19

همه سخت در تلاش است تا شما را امن نگه دارید. و خانه ها هنوز هم در بازار است. اما شما می توانید انتظار می رود برخی از چالش به عنوان یک خریدار خانه امروز.

برای اولین بار وجود دارد ممکن است بسیاری از سهام مسکن به از را انتخاب کنید. یک مطالعه نشان می دهد که 55 درصد از فروشندگان صفحه اصلی تاخیر در روند حداقل یک زن و شوهر از ماه.

دوم آن ممکن است احساس مخاطره آمیز در نظر گرفتن یک تور مجازی و انتخاب یک خانه بدون سود از نزدیک بازرسی بدنی.

همچنین, آن ممکن است مشکل تر برای به دست آوردن تامین مالی در حال حاضر اگر شما خود اشتغالی با هدف برای یک ادم تنومند و بدقواره وام و یا نمره های اعتباری پایین تر. چرا که وام دهندگان وام مسکن خود را تنگ تر استانداردهای وام در صورت عدم اطمینان اقتصادی در طول COVID-19.

"همیشه وجود دارد خطر با تصویب فرآیندهای جدید," هشدار Fontanot.

"درایو های ارزیابی می تواند تغییر ارزیاب نظر از ارزش اموال خود را. مجازی بازرسی می تواند در دست یک نقص است که ممکن است مهم باشد. و ران بسته را مثبت شناسایی سخت تر برای تایید."

پتانسیل قدرت پردازش از خرید یک خانه در حال حاضر

در عین حال مزایای خرید در حال حاضر ممکن است بیشتر از خطرات و چالش های درگیر.

"نرخ وام مسکن باقی می ماند enticingly کم بیشتر دادن به شما قدرت خرید می گوید:" سالیوان. "قیمت خانه ممکن است به کاهش بیش از حد به شما اجازه می دهد برای به دست آوردن یک خانه بزرگتر."

در حقیقت قیمت مسکن به تازگی در بالاترین نقطه آن در سه سال است.

"نرخ وام مسکن باقی می ماند enticingly کم بیشتر دادن به شما قدرت خرید." –کریستوفر, Sullivan, وکیل املاک و مستغلات

همانطور که گفته شد می تواند وجود داشته باشد کمتر خریدار رقابت در برخی از بازارها نیز هست.

علاوه بر این, "این, دیجیتال, تماس پروسه می تواند به کاهش خطر ابتلا به این دلیل آنها را به عنصر انسانی از خطا معامله می گوید:" سوزان Hollander, یک دانشگاه بین المللی فلوریدا املاک و مستغلات دانشکده.

"وجود دارد به احتمال زیاد نمی تواند در آخرین لحظه استدلال در جدول بسته بین خریدار و فروشنده و کارگزار یا وکیل. چرا که آنها نمی تواند نشستن در جدول بسته شدن با هم."

باید به شما خرید یک خانه در حال حاضر ؟

البته تصمیم به خرید یک خانه در حال حاضر بستگی به وضعیت منحصر به فرد خود. آن را تنها حس می کند اگر شما اعتماد اشتغال و امنیت مالی.

اما برای کسانی که انجام دهید ؟ در حال حاضر می تواند منحصر به فرد زمان خوبی برای خرید خانه است.

"شما باید این فرصت را به استفاده از نرخ پایین و خوب تامین مالی گزینه های" Fontanot می گوید.

"در حال حاضر ما شاهد این بازار به نفع خریداران است. بنابراین کسانی که به دنبال خرید ممکن است بخواهید به در نظر گرفتن این که یک زمان منحصر به فرد به فروشگاه."

بررسی نرخ جدید (May 11th, 2020)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن