چساپیک انرژی ورشکستگی را افزایش می دهد سوال جدید در مورد نفت و گاز شکست, رها چاه

یکی از بالاترین-پرواز شرکت های این کشور fracking رونق دهه گذشته است که در حال حاضر ورشکسته شده است. گاز پیشگا

توسط AKHBAREMAAAA در 11 تیر 1399

یکی از بالاترین-پرواز شرکت های این کشور fracking رونق دهه گذشته است که در حال حاضر ورشکسته شده است.

گاز پیشگام چساپیک انرژی تاسیس در معرض خطر wildcatter که برخی به عنوان یک انرژی پیامبر به ارزش $37 میلیارد دلار در اوج آن است. در حال حاضر مبارزه با قیمت های پایین و کوهی از بدهی چساپیک است که delisted از بازار بورس نیویورک و به دنبال سازماندهی مجدد تحت فصل 11 ورشکستگی در ایالات متحده کد.

این شکست خواهد بود که در بخش نفت و گاز در این رکود انرژی تحلیلگران پیش بینی رانندگی ترس است که ورشکستگی شرکت های حفاری می تواند خود را رها چاه و ترک مالیات دهندگان برگزاری کیسه. در حال حاضر شرکت نفت و گاز رها شده در حدود 3 میلیون حلقه چاه در کشور, سازمان حفاظت محیط زیست تخمین می زند.

"من قطعا دیده می شود هیدروکربن بیرون آمدن از حباب به فیلم نفت گفت:" ماری Kang رها شده به خوبی محقق و استادیار دانشکده مهندسی عمران در دانشگاه مک گیل در مونترال. برای متوقف کردن چاه قدیمی از نشت نفت به منابع آب و آلودگی هوا مهم به سیمان کلید بخش زیرزمینی و یا مناطق.

"در مناطق کم عمق, شما ممکن است آب های زیرزمینی" کانگ گفت: "و در مناطق عمیق تر شما ممکن است جیب های مختلف از نفت و گاز است."

با برآورد آن می تواند هزینه تا یک میلیون دلار به یک پلاگین هست. متحده دستور است که شرکت ها در کنار ذخایر مالی برای پاکسازی محیط زیست, اما بیشتر نیاز به پول بسیار کمتری از آن است. بنابراین مالیات دهندگان تا پایان در قلاب برای به اصطلاح یتیم چاه و تعداد آنها می تواند به رشد به عنوان رکود اقتصادی درآمد حاصل.

"هر کس صحبت کردم به کسی که آگاه در مورد وضعیت انتظار لیست به رشد قابل ملاحظه ای در ماه های آینده و سال" گفت: Daniel Raimi انرژی مقررات محقق در این تحقیق گروه منابع برای آینده است. "و هر کس انتظار دارد که موجود بودجه دولت نمی خواهد کافی است."

یک پیشنهاد رفتن در اطراف در حال حاضر: برای توزیع پول فدرال برای تمیز کردن رها چاه ایجاد پاکسازی محیط زیست شغل در این فرآیند است.

"ایده کمک به آواره نفت و گاز کارگران بازگشت به کار و ارائه نفع محیط زیست به دولت در ذهن من است که استفاده زیادی از پول" گفت: Kenneth Wagner, اوکلاهما, وزیر انرژی و محیط زیست است.

آب بندی هر رها خوبی در این کشور می تواند هزینه تا $435 میلیارد دلار با توجه به یک دولت فدرال دفتر پاسخگویی برآورد.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن