مراقبت از کودکان هزینه می تواند یک مسئله مهم در انتخابات ریاست جمهوری

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری اعلام کرد قصد سرمایه گذاری $775

توسط AKHBAREMAAAA در 1 مرداد 1399

معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن ، presumptive دموکراتیک نامزد برای ریاست جمهوری اعلام کرد قصد سرمایه گذاری $775 میلیارد بیش از 10 سال در مراقبت از کودک و سالمند و مراقبت.

در سال 2017, تحت مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از مراقبت از کودک اعتبار مالیاتی دو برابر شد تا آنجا که $2,000 در کودک است.

همه گیر آورده مراقبت از کودک در مسائل مربوط به امداد به عنوان پدر و مادر که باید به کار مبارزه برای پیدا کردن کمک.

Meghan الکسیس به یک تصمیم گیری دشوار در چند هفته آینده: چه چیزی برای انجام با او 5 ساله است. او یک مادر و یک معلم مدرسه در ایندیانا و منطقه بازگشایی. دختر او نیست. و میانگین هزینه مراقبت از کودک خردسال در دولت است که بیش از 1000 $در ماه است.

Meghan الکسیس و دخترش. (حسن نیت ارائه میدهد Meghan الکسیس)

"شما می دانید, آن را مانند 50 دلار در روز برای چهار هفته," او گفت:. "این است که در بودجه است. این چیزی است که من برای برنامه ریزی."

برای بسیاری از آمریکایی ها, مراقبت از کودک, سیستم همواره بار مالی. و بود که قبل از همه گیر شایع ناشی از بیکاری مدارس رفت و از راه دور و مهدکودکها تعطیل.

"برخی از خانواده ها به خصوص مادران تنها می تواند به صرف 30 درصد از درآمد خود را در مراقبت از کودک" گفت: C. نیکول ماسون, رئيس جمهور و مدیر عامل موسسه زنان تحقیقات سیاست.

این می تواند یکی از عمده مسائل آینده ریاست جمهوری. اما تا آن زمان هیچ پاسخ آسان وجود دارد برای مردمی مثل الکسیس.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im