طناب برش, گزینه های در حال نزدیک شدن به کابل تلویزیون قیمت

هزینه سیم برش است. این هفته یوتیوب تلویزیون گوگل را زنده جایگزین کابل — یش در یکی دیگر از $15 به صورتحساب ماها

توسط AKHBAREMAAAA در 14 تیر 1399

هزینه سیم برش است. این هفته یوتیوب تلویزیون گوگل را زنده جایگزین کابل — یش در یکی دیگر از $15 به صورتحساب ماهانه برای یک مجموع از $65.

آن را در حال حاضر تقریبا دو برابر آنچه در آن هزینه زمانی که آن را برای اولین بار راه اندازی شد چند سال پیش. یکی دیگر از تلویزیون مجازی خدمات FuboTV است که افزایش قیمت بیش از حد — با 10 دلار در ماه نیز به $65.

بینندگان خواهد بود بیشتر به تماشای. یوتیوب و Fubo را صدور مجوز معاملات با کانال برای به اشتراک گذاشتن خود را نشان می دهد. به عنوان مثال یوتیوب به تازگی خریداری و پخش حقوق کمدی مرکزی از ویاکام CBS.

اما ویاکام CBS به فروش می رسد این به عنوان بخشی از یک بسته نرم افزاری. شما می خواهید Comedy Central? شما باید به خرید اسمیتسونیان کانال و برترین تلویزیون.

"زمانی که یوتیوب می خواهد به گسترش پوشش خود را و سپس آنها را برای رفتن به این تولید محتوا که به فروش چیزهایی که در بسته نرم افزاری و بنابراین هزینه های خود را بالا برود" گفت: P. K. Kannan که تحقیقات بازاریابی دیجیتال در دانشگاه مریلند است.

و یوتیوب را به عنوان هزینه های بالا انجام بیننده را.

"ما در حال انتظار برای آنها را به طور مداوم افزایش قیمت ها برای آینده قابل پیش بینی" گفت: Eric Haggstrom یک پیش بینی تحلیلگر در eMarketer. "تا حد زیادی به خاطر آنها بوده است و قیمت زیر هزینه را امتحان کنید و جذب مشترکان به دور از سنتی کابل و تلویزیون های ماهواره ای."

جالب اینجاست یوتیوب تلویزیون با آن مواجه است مشکل مشابه کابل TV این صنعت را مختل کند. چه آغاز شده به عنوان باریک ارزان بسته در حال حاضر بزرگتر و گران تر — اگر چه ارزان تر از بسیاری از کابل. آیا مردم حاضر به پرداخت هزینه بیشتر برای کانال های اضافی ممکن است آنها را نمی خواهید ؟

Haggstrom گفت: در پایان روز آن را پایین می آید به زندگی ورزشی.

"من فکر می کنم در حال حاضر ما در یک بیت از یک نقطه به سادگی از آنجا که هیچ ورزشی در تلویزیون," او گفت:. "و این خدمات واقعا خود از ویژگی های کلیدی است که آنها را از دسترسی به زندگی ورزشی."

تا زمانی که زنده ورزشی دوباره Haggerstrom گفت: مردم به احتمال زیاد نمی خواهد پرداخت اضافی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن