COVID-19 در معرض گوشت ایالات متحده آمریکا عرضه وابستگی در چند گیاهان بزرگ

وندی از تازه همبرگر در برخی از نقاط. Costco و کروگر (که آن هم Ralphs, مواد غذایی, 4, کمتر, Fred Meyer و بسیاری

توسط AKHBAREMAAAA در 17 اردیبهشت 1399

وندی از تازه همبرگر در برخی از نقاط. Costco و کروگر (که آن هم Ralphs, مواد غذایی, 4, کمتر, Fred Meyer و بسیاری دیگر) در حال محدود کردن مقدار از گوشت خوک و گوشت گاو مشتریان می توانید خرید. گوشت پردازنده از جمله Smithfield هورمل و تایسون شده اند مجبور به تعطیل کردن گیاهان در میان شیوع ویروس.

با COVID-19 نقش بزرگ تولید گوشت در حال تغییر است در زنجیره تامین.

ما باید مقدار زیادی از گاو و خوک, اما وجود دارد نگه دارید تا کشتار و سلاخی آنها را با گیاهان تعطیل می گوید: University of California, Davis, کشاورزی, اقتصاد دن Sumner.

"ما در حال پردازش 20% یا 30% گوشت کمتر از ما انجام داده اند یک سال پیش" سامنر گفت.

بیست سال پیش وجود دارد بیشتر پردازنده های کوچکتر. صنعت تحکیم قطع این تعداد بیش از نیمی از. این مشکل می گوید: سارا Sorscher در مرکز علم در جهت منافع عمومی.

"COVID-19 شروع به گسترش در میان کارگران تعداد بسیار زیادی از مردم می شود بسیار به سرعت" Sorscher گفت. "و خاموش کردن فقط یک یا دو تا از بزرگترین گیاهان به راحتی می توانید از 10 درصد از گوشت عرضه یک شب."

اما سامنر می گوید: صنعت تحکیم نکرده گوشت منابع بیشتر در معرض این ویروس.

"وجود دارد هیچ دلیلی برای فکر می کنم که آن را بیشتر به احتمال زیاد به ضربه یک کارخانه بزرگ در خارج از Sioux Falls از 20 یا 30 گیاهان کوچک دور اطراف, Sioux Falls," او گفت:.

او همچنین می گوید: ذخایر گوشت منجمد بالاتر از متوسط برای این زمان از سال است.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب