پرداخت صورتحساب هنگامی که شما بوده ام از کار

برای بسیاری از بیش از 30 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست در شش هفته گذشته فردا استرس زا به دلیل تاریخ: اج

توسط AKHBAREMAAAA در 12 اردیبهشت 1399

برای بسیاری از بیش از 30 میلیون آمریکایی که شغل خود را از دست در شش هفته گذشته فردا استرس زا به دلیل تاریخ: اجاره بعد. ما با سه نفر صحبت می کنیم به ماه گذشته زمانی که آنها ناگهان از کار به شنیدن چگونه زندگی مالی خود را در ماه آوریل است.

مارس Oliver

مارس الیور از Boseman, مونتانا به تازگی فارغ التحصیل شده و با مدرک کارشناسی ارشد در رشته بیوشیمی و فرود کار رویایی خود را. او آزمایشگاه تعطیل قبل از او مجموعه برای شروع کار.

الیور در زمینه بیکاری اما گفته شد او نمی واجد شرایط با توجه به خطا مذهبی. اما الیور دریافت رسمی پیشنهاد کار از آنجا که آزمایشگاه بازگشایی.

"من باید یک ماه دیگر صبر کنید تا زمانی که من برای اولین بار چک" الیور گفت. "اما ما احساس اعتماد به نفس ما قادر خواهید بود به صورت حساب ها و کارت های اعتباری پرداخت در زمان."

ست Schulman

ست Schulman یک نوازنده در شیکاگو تدریس خصوصی درس در یک مدرسه محلی و انجام در تعطیلات آخر هفته. او شده است قادر به آموزش دانش آموزان خود را از اواسط ماه مارس زمانی که مدرسه بسته شده و اجراهای زنده را متوقف کرده اند بیش از حد. مانند ماریا بریللس او اعمال شده برای بیمه بیکاری بیش از یک ماه پیش. با این حال او شده است قادر به دریافت هر گونه مزایای نشده است.

"من به اندازه کافی خوب صاحبخانه به من اجازه پرداخت حدود نیمی از من اجاره" Schulman گفت. "اما احساس خیلی احساساتی نیاز به نوشتن واقعا تماس بگیرید و یا ایمیل آنها را و مانند 'هی چیزهایی که واقعا خورد. شما می توانید مرا استخوان?' "

Schulman به تازگی شنیده ام از او که در آن او می تواند شروع به مجازی درس با دانش آموزان خود را که کمک خواهد کرد که او را به پایان می رسد دیدار.

ماریا بریللس

ماریا بریللس با این نسخهها کار به عنوان یک سرور و barista در بروکلین رستوران که بسته در اواسط ماه مارس با توجه به شیوع کروناویروس. او تقریبا بلافاصله شروع به جمع آوری بیمه بیکاری همراه با اضافی $600 که اضافه شد به دلیل این بحران است.

"این در واقع به من داده کامل هفتگی دستمزد" بریللس گفت. "من احساس می کنم اعتماد به نفس است که تا زمانی که من بیکاری من می تواند پرداخت به مسائل است."

چه خبر است با قیمت نفت ؟

در ماه آوریل قیمت نفت خام آمریکا کاهش یافت و به قلمرو منفی برای اولین بار. اساسا این بدان معناست که تولید کنندگان پرداخت خریداران به تامین کردن دست خود را. اما آن را سخت برای مصرف کنندگان به استفاده از هر گونه کاهش قیمت زمانی که مستندات در محل هستند و وجود دارد هیچ جایی برای رفتن.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب