دندانپزشکان احساس درد مالی پس از بازگشایی

جیمز سفید از گذشتن از شهر میشیگان قرار بود برای رفتن برای پر کردن و تمیز کردن در مارس 26. به دلیل COVID-19 و ا

توسط AKHBAREMAAAA در 11 تیر 1399

جیمز سفید از گذشتن از شهر میشیگان قرار بود برای رفتن برای پر کردن و تمیز کردن در مارس 26. به دلیل COVID-19 و اقامت در خانه, سفارشات, است که اتفاق نمی افتد. بنابراین وقتی میشیگان بازگشایی شد او ساخته شده یک انتصاب جدید.

"آنها گفت: اگر من انصراف در این یکی این خواهد بود تا از سقوط قبل از من می تواند در," او گفت:. بنابراین او تصمیم گرفت برای رفتن وجود اضطراب خود. "هر چیزی که نگاه درست به من اگر آن را به نظر نمی آید امن است. من فقط رفتن به راه رفتن. لغو شده است."

او به دنبال پاکیزگی, ماسک, دمای آزمون ، اما با COVID-19 گیر برخی از دندانپزشکان می رویم بیشتر از آن.

"تصفیه کننده هوا و عطسه پاسداران" لیست سالی خودرا برای امتحان اماده یک پریودنتیست در واشنگتن "من در روند گرفتن واشر و خشک کن نصب شده در دفتر من به طوری که کارکنان می توانند خود را شستشو اسکراب لباس هر روز."

خودرا برای امتحان اماده به حال به جستجو از بیش از $20,000 ارزش تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان خود ،

در ضمن او با دیدن حدود نیمی از بیماران او استفاده می شود برای دیدن. دندانپزشکان در حال حاضر متناوب قرار ملاقات غربالگری بیماران و به آنها هیدروژن پراکسید بار شستشو قبل از آنها حتی در صندلی.

پس از بيماران خارج شدن از صندلی و هوا در بررسی اتاق پر است از ذرات آئروسل که بیرون آمدن از دهان خود را در طول مراحل — ذرات است که می تواند دیگران را آلوده اگر بیمار بیمار است.

"پس از مرتب کردن بر اساس مانند یک کشاورز که اجازه می دهد تا یک میدان رفتن آیش برای یک فصل ما اجازه رفتن به اتاق ما بیکار باقی می ماند که ما هرگز به انجام این کار, شما می دانید, برای تبادل هوا اتفاق می افتد و برای ذرات معلق در هوا به حل و فصل کردن" گفت: Shatz, یک پریودنتیست در آتلانتا و جورجیا در حومه شهر.

و هر یک از این بازدیدکننده داشته است بیمار هزینه شده است دندانپزشکان پول بیشتر. به جای 50 درصد فولاد ماسک در حال حاضر این 10 دلار N95 ماسک به علاوه یک تازه مو کلاه و لباس شب بیش از مالش های.

"ناگهان من در آینده شما در, شما می دانید نیمی از یک لباس فضایی با یک چهره سپر" گفت: دندانپزشک اطفال جف Kahl در کلرادو اسپرینگز کلرادو.

آخرین بار دندانپزشکی بود طرح میتوانست به این ترتیب بود و در اوایل '80s با HIV.

"ما استخراج دندان و انجام همه نوع از درمان های دندانپزشکی با دستکش" به یاد می آورد هیبلا ولی ویرجینیا دندانپزشک کرک Norbo از سال های اولیه خود را. "در اغلب موارد بدون ماسک."

این تغییرات در حال حاضر پس از دندانپزشکان صرف چند ماه با دیدن هر گونه بيماران است. اما لثه سالی توان گفت: او از دیدن مقدار زیادی از اسکناس.

"ما اجاره رفتن ما آب و برق, ادامه, شما می دانید, ما, تلفن اینترنتی ما همه آن چیزهایی است. بیمه."

به عنوان یک صاحب کسب و کار کوچک او یک چک حفاظت از برنامه وام از دولت فدرال اما او گفت: آن را به اندازه کافی برای پوشش تمام هزینه های.

و اگر او به تعطیل عمل او را دوباره توان گفت که او ممکن است آن روز.

"در این نقطه در زندگی حرفه ای من که در آن من آن را سخت خواهد بود برای من به واقع می گویند بله من قصد دارم به عقب می آیند. به عنوان من به صحبت برخی از همسالان من برخی از آنها گفت: شما می دانید چه, اگر ما تعطیل دوباره من واقعا فقط میخوام فروش من تمرین و انجام شود. بسیاری از آن است."

اما در حال حاضر عمل او باز است و او گفت: مقدار زیادی از بیماران در حال ساخت قرار ملاقات.

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow گفت: پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im