با وجود این همه گیر تجارت جنگ است که هنوز هم در

این COVID-19 همه گیر است توقیف بسیاری از اقتصاد جهانی تا کنون این سال, اما یک چیز آن را متوقف نمی: آمریکا-چین

توسط AKHBAREMAAAA در 13 خرداد 1399

این COVID-19 همه گیر است توقیف بسیاری از اقتصاد جهانی تا کنون این سال, اما یک چیز آن را متوقف نمی: آمریکا-چین تجارت جنگ است. تعرفه های میلیاردها دلار از چین واردات ماند در اثر و بیشتر مذاکرات تجاری شدند متوقف شد به عنوان جهان جنگیدند شیوع.

گرچن Blough و آداب و رسوم و کارگزار (حسن نیت ارائه میدهد عکس از Blough)

در حال حاضر گزارش های جدید می گویند دولت چین دستور توقف واردات از ایالات متحده, کشاورزی, است که آمریکا و چین توافق کردند که به عنوان بخشی از "فاز یک" معامله تجارت در ژانویه.

امروز ما می شنویم از گرچن Blough یک کارگزار گمرکی برای تدارکات به علاوه در Erie, پنسیلوانیا است. او به ما می گوید که چگونه شرکت های سازگار اقتصادی و عدم اطمینان از coronavirus همه گیر پس از نزدیک به دو سال از مرور تجارت جنگ است.

"ما واردکنندگان هنوز پرداخت های اضافی که 301 تعرفه های 232 فولاد و آلومینیوم تعرفه ها و پنل خورشیدی تعرفه" Blough گفت. "اما وجود داشته اند بسیاری از استثنائات اعطا شده در چند ماه گذشته به ویژه با تجهیزات حفاظت فردی."

با کلیک بر روی پخش کننده های صوتی در بالا به شنیدن داستان کامل.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im