آیا PPP وام خار مشاغل بهبود ؟

زمانی که سفت جورج دریافت چک حفاظت از برنامه وام برای ورمونت رستوران او اجرا می شود, او می دانست که او نمی توان

توسط AKHBAREMAAAA در 17 خرداد 1399

زمانی که سفت جورج دریافت چک حفاظت از برنامه وام برای ورمونت رستوران او اجرا می شود, او می دانست که او نمی تواند به استطاعت پرداخت آن را به عقب. بنابراین او به سرعت برای دیدار با وام بخشش مورد نیاز است.

"ما قرار داده و همه ما وقت مردم بود که furloughed به عقب بر ما حقوق و دستمزد," او گفت:.

این ممکن است مشاغل فدرال گزارش منتشر شده روز شنبه برای اولین بار است در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که منعکس گیری مثل این با توجه به اقتصاددان موبایل Tedeschi در Evercore ISI.

"حتی اگر این مراقبت در قانون تصویب شد که در اواخر ماه مارس آن را در زمان زمان برای دریافت این برنامه ها تنظیم و دریافت پول از درب," او گفت:.

وزارت کار می کند مشخص نیست که آیا PPP وام به دلیل شغل افزایش یافته است اما Tedeschi وجود دارد گفت: سرنخ.

اوقات فراغت و کسب و کار مهمان نوازی دیدم بیشترین سود کار خود را و است که بخش تکیه به شدت در PPP وام.

"این می تواند باشد که در رستوران بودند که سخت ترین ضربه را قبل از استفاده از وام های آن دقیقا به عنوان در نظر گرفته شده است که برای حفظ کارکنان به آنها پرداخت" Tedeschi, گفت:, و اضافه کرد که عوامل دیگر می تواند propping تا سود کار خود را به عنوان مصرف کنندگان هزینه های بیشتر به عنوان کسب و کار بازگشایی شده است.

اقتصاددان دانشگاه هاروارد جیسون فورمن گفت که در حالت ایده آل PPP وام نباید تنها دلیل کسب و کار در حال استخدام افراد. این برنامه نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای.

"و به زودی به عنوان PPP منقضی آنها از دست دادن شغل," او گفت:.

فورمن اضافه شده است که برای کار به آخرین دستاوردهای, کسب و کار نیاز مصرف کننده تقاضا برای بازگشت به اقتصاد بازگشایی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن