مدعیان به احتمال زیاد undercount افرادی که کار نمی کند با توجه به COVID-19

نرخ بیکاری بوده است افزایش در سراسر کشور از COVID-19 مستند آغاز شده است. مجموع در حال اجرا در حال حاضر در صدر

توسط AKHBAREMAAAA در 18 اردیبهشت 1399

نرخ بیکاری بوده است افزایش در سراسر کشور از COVID-19 مستند آغاز شده است. مجموع در حال اجرا در حال حاضر در صدر 30 میلیون و بیشتر ادعا خواهد بود به گزارش روز شنبه.

وجود دارد دلیلی برای باور بسیاری از مردم کار نمی کند به دلیل همه گیر و نیست در این زمان بیکاری ادعا اعداد یا نه.

لین Cooper, 47, زندگی در مینیاپولیس و تا به حال یک کار خوب در خدمات مالی است. او در سمت چپ آن برای یک کار بهتر است که قرار بود برای شروع در اواخر ماه مارس, اما نمی, به دلیل همه گیر shutdown.

"من در یک برزخ به همین دلیل من نمی واجد شرایط برای بیکاری" کوپر گفت. او حتی سعی به اعمال می شود چرا که او ترک داوطلبانه و فکر نمی کند که او را واجد شرایط که بدان معنی است که او هیچ درآمد.

"این آسان نیست — آن را فوق العاده استرس زا" او گفت:.

و کوپر به تنهایی نیست. ما در بر داشت در بازار ما-ادیسون تحقیقات نظرسنجی که نزدیک به نیمی از کسانی که از کار نمی اعمال می شود برای بیکاری. بسیاری از دیگران تلاش کرده اند و شکست خورده است. الیز گولد اقتصاددان ارشد در موسسه سیاست اقتصادی گفت: برای هر 100 نفر است که با موفقیت فایل "37 اضافی تلاش کارگران برای اعمال می شود اما نمی تواند از طریق رابط کاربر سیستم را ادعا می کنند."

گولد برآورد 10 میلیون به 15 میلیون بیشتر کارگران می تواند مزایای بیکاری اگر آنها اعمال می شود و مورد تایید قرار گرفت.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است takeout مواد غذایی سالم در طول COVID-19?

جواب کوتاه بله است. شما می توانید به خواندن این پاسخ طولانی و تمام هشدارهای اینجا.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب