رو یک ماه دیگر از هزینه ها در coronavirus اقتصاد

شروع ماه ژوئن نشانه دور جدیدی از پرداخت اجباری برای چیزهایی مانند اجاره صورتحساب کارت اعتباری و وام خودرو. ما

توسط AKHBAREMAAAA در 14 خرداد 1399

شروع ماه ژوئن نشانه دور جدیدی از پرداخت اجباری برای چیزهایی مانند اجاره صورتحساب کارت اعتباری و وام خودرو. ما را در بررسی با دو نفر که صحبت می کنیم در آغاز آوریل و مه در مورد چگونه اقتصادی خود را در زندگی تغییر داده اند در ماه گذشته است.

مارس Oliver

الیور راه اندازی شد برای شروع یک کار در یک محیط زیست شرکت مشاوره در Boseman, مونتانا, زمانی که بحران رسید. او پیشنهاد شد به دلیل تاخیر coronavirus اما او شروع به کار در ماه مه و در حال حاضر در حال حرکت به تمام وقت.

"این قطعا یک تفریحگاه های" الیور گفت. "حتی دو ماه پیش من احساس بسیار محزون و نا امید کننده است. من فکر کردم که مطمئنا من می خواهم به ماندن بیکار برای بقیه سال."

حتی با وضعیت اشتغال الیور هنوز محتاط بودن با او صرف کنید.

ماریا بریللس

بریللس یک پیشخدمت زن و barista در بروکلین نیویورک شده است از کار از اواسط ماه مارس که در رستوران بسته است. آن را پس از بازگشایی برای takeout اما او نبوده است به نام بازگشت به کار.

"من احساس می کنم در آغاز همه گیر من خاص است که ما می خواهم به بازگشت به کار در اواسط ماه مه و اوایل ماه ژوئن" بریللس گفت. "در حال حاضر آن را کمتر احساس خاصی است که شغل جاوا وجود دارد در حال انتظار برای ما است."

بریللس شده و به دنبال مشاغل دیگر اما یافت نشد بسیاری از مکان های استخدام. او گفت: بیمه بیکاری کمک به او احساس پایدار در حال حاضر.

"اضافی $600 [در هر روز] است که دولت اختصاص داده شده به افرادی که شغل خود را از دست به کروناویروس بسیار مفید است," او گفت:. "اما من فکر می کنم به عنوان ماه ژوئن نوبت به ماه جولای است که می شود زمانی که من شروع به احساس کمی بیشتر اضطراب, وقتی که صندوق اضطراری اجرا می شود."

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب