اف بی آی می گوید داده های جدید پلیس در استفاده از زور در حال آمدن است در این تابستان

کمتر از نیمی از مأموران اجرای قانون در سراسر کشور در حال ارسال اطلاعات به پایگاه داده طراحی شده است برای پیگیر

توسط AKHBAREMAAAA در 12 خرداد 1399

کمتر از نیمی از مأموران اجرای قانون در سراسر کشور در حال ارسال اطلاعات به پایگاه داده طراحی شده است برای پیگیری زمانی که آنها با استفاده از نیروی کشنده و یا به طور جدی آسیب کسی. در حالی که بیش از 6,700 دولت محلی و محاکمه آژانس های کمک به ملی استفاده-از-نیروی جمع آوری داده های اف بی آی گفت: از 29 مه را پوشش می دهد که بیش از 40 درصد از "ملت سوگند یاد مأموران اجرای قانون است."

پایگاه داده نسبتا جدید است شکل گرفته و در پی متعدد با مشخصات بالا پلیس قتل عمدتا سیاه و سفید کرد. از آن شروع به پذیرش ارسالی از سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور Jan. 1, 2019 به طور خاص با تمرکز بر حوادث که در آن یک افسر یا کشته شدن کسی باعث "آسیب جدی بدن متصل به استفاده از زور" یا "تخلیه اسلحه گرم و یا در جهت یک فرد است." اما شرکت در این برنامه توسط سازمان های اجرای قانون داوطلبانه است.

هنگامی که برنامه راه اندازی شد اف بی آی گفت: این اطلاعات در پایگاه داده خواهد بود برای عموم حداقل دو بار در سال. یک سخنگوی FBI گفت: برای اولین بار انتشار داده است که در آینده در این تابستان منتشر خواهد شد در این سازمان جرم و جنایت دیتا اکسپلورر.

در سراسر کشور داده ها در استفاده از زور توسط سازمان های اجرای قانون شده است دشوار است برای پیگیری و جمع آوری اطلاعات در سراسر پایگاه داده های مختلف و همیشه در همان فرمت.

"وجود دارد برخی از گروه ها که هنوز در حال کار بر روی قلم و کاغذ" گفت: Ed Chung, معاون رئیس جمهور برای عدالت کیفری اصلاحات در مرکز آمریکا.

بسیاری از این مطلب لیست جامع آمده از سازمان های خبری مانند واشنگتن پست. محلی و رسانه های خبری که بسیاری از آنها تعطیل و یا کاهش نیروی انسانی به ویژه در COVID-19 همه گیر به طور سنتی نقش مهمی در پیگیری شد.

Frank Edwards, دستیار استاد در دانشگاه راتگرز مدرسه عدالت کیفری گفت: حتی ناقص داده است که یک گام رو به جلو است.

"من گمان می کنم این شماره از داده ها هنگامی که در نهایت منتشر شد هنوز هم نمی توان به طور کامل و جامع به صورت کامل جمعیت سازمان های پلیس گفت:" یک ایمیل "اما ما به احتمال زیاد هنوز هم نیاز به تکیه بر روی اطلاعات غیر رسمی (media-بر اساس اطلاعات مجموعه) و یا بهداشت عمومی داده های (معاینات پزشکی گزارش) برای کامل تر فقره مرگ و میر."

جمع آوری داده ها مانند این آبشار به آژانس های اجرای قانون محلی که ترجمه را به ساعت کارکنان و هزینه های آن گروه ها.

"طول می کشد تا مقدار قابل توجهی از بودجه نه تنها برای پرسنل هم به ورودی و جمع آوری این اطلاعات اما متحده محلات ادارات و سازمان های به روز رسانی سیستم های خود را به مطمئن شوید که آنها قابلیت های فن آوری به منظور ورودی این" چانگ گفت.

"بار ساعت در هر حادثه در حال تخمین زده می شود 0.63 از یک ساعت برای اتمام حدود 38 دقیقه در هر حادثه."

– اف بی آی اطلاع در دفتر ثبت فدرال (5/4/2020)

دولت فدرال نگه می دارد آهنگ از این مجموعه داده ها کار با محاسبه "بار ساعت" آنها درخواست اجرای قانون است. در مورد ملی استفاده از نیروی جمع آوری داده های اف بی آی مشخص در آن طول می کشد حدود 38 دقیقه در هر حادثه و تا حدود 30000 ساعت در سال برای همه حوادث در سراسر کشور.

این اعداد شدند اخیر نظارتی تشکیل پرونده توسط FBI که همچنین به درخواست, اظهار نظر عمومی در گسترش این برنامه است. به طور خاص این سازمان خواست برای نظر در مورد اینکه آیا برآوردی از تقاضا "ساعت" است که واقع بینانه برای سازمان های محلی و اینکه آیا FBI باید جمع آوری این اطلاعات در همه. نظرات عمومی در جولای 6.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im