فدرال رزرو برنامه وام اهداف اواسط اندازه کسب و کار

چک برنامه حفاظت از وام ها با هدف کمک به این کشور کوچکترین کسب و کار آن را از طریق همه گیر. این هفته فدرال رزرو

توسط AKHBAREMAAAA در 15 خرداد 1399

چک برنامه حفاظت از وام ها با هدف کمک به این کشور کوچکترین کسب و کار آن را از طریق همه گیر. این هفته فدرال رزرو خواهد شد نورد از دیگر برنامه وام با هدف کسب و کارهای بزرگتر به نام خیابان اصلی برنامه اعطای وام.

هنگامی که شما نگاه در جزئیات برنامه کارن Petrou شریک مدیریت در مالی فدرال تجزیه و تحلیل ترافیک گفت: شاید نام کمی گمراه کننده است.

"این فقط" خیابان اصلی برنامه اگر خیابان اصلی در شهر خود را به نظر می رسد بسیاری مانند پارک خیابان," او گفت:.

کسب و کار با عنوان بسیاری از کارکنان 15000 ممکن است اعمال شوند. وام اندازه محدوده از $500,000 به $25 میلیون. Petrou گفت که بسیار برای یک شرکت مانند جنرال موتورز اما از آن است که برای کسب و کارهای کوچک.

"کوچک فروشنده ها, کافه ها, رستوران ها, آرایشگری, اتومبیل, تعمیرگاه — بسیاری از آنها هرگز یک نیم میلیون دلار درآمد سالانه اجازه دهید به تنهایی می تواند پرداخت وام که" Petrou گفت.

این برنامه به احتمال زیاد به درخواست تجدید نظر به تخصصی تولید کنندگان مانند شرکت های نرم افزاری و متوسط کسب و کار با توجه به مت Hetrick, اجرا می شود که این شرکت حسابداری هماهنگی گروه.

او گفت: برای برخی از این شرکت ها قرض گرفتن پول ممکن است حس را در دراز مدت.

"چه هزینه از دست دادن همه که استعداد و یا بستن این چیزی که پایین در مقابل هزینه استقراض پول از طریق یک انتظار از دست دادن دوره؟" Hetrick گفت.

شرکت های کوچکتر ممکن است قادر به درخواست برای این وام اما آنها بهره مند شوند گفت: جرمی قو در حسابداری و مشاوره شرکت CohnReznick.

"اجازه دهید فقط می گویند که شما در یک فروشگاه مواد غذایی محلی. که در حال تامین کنندگان خود را? به طور معمول, آنها در حال رفتن به متوسط و بزرگترین اندازه کسب و کار" سوان گفت.

فدرال ریزرو شارژ بیشتر بهره از PPP برنامه و این وام نمی تواند بخشیده شود. کسب و کار مجبور به پرداخت آنها را در چهار سال.

ناتان Rogge, رئيس جمهور و مدیر عامل این بانک از جنوب کالیفرنیا گفت که زمان به اندازه کافی برای بسیاری از مشتریان خود را.

"این مشتریان هستند که به وضوح در فشار. آنها نمی دانند که در آن همه چیز در حال رفتن" Rogge گفت. "زمانی که شما به آنها وام با چنین کوتاه استهلاک آن را واقعا سخت به راحتی با آن است."

کنگره اختصاص حدود 700 میلیارد دلار برای چک Protection Program اما تغذیه صندلی جروم پاول گفت: اساسا نمی تواند محدود به این یکی. خزانه داری و فدرال رزرو می توانید به سادگی را بیشتر وجوه در دسترس است.

از آنجا که پول نمی خواهد اجرا Rogge گفت: بسیاری از کسب و کار در حال برگزاری.

"کسب و کار و بانک ها در یک موقعیت 'بیایید صبر کنید و ببینید که دقیقا چگونه این کار می کند. من فقط احساس می کنم که ضرورت به یک برنامه در روز است که از آن باز می شود تا'" Rogge گفت.

در عین حال او شده است کمک به مشتریان اعمال می شود به دیگر فدرال و دولت برنامه های وام با بازپرداخت طولانی تر ویندوز.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب