خواهد مسئولیت چشم پوشی از کسب و کار از COVID-19 دعاوی دارد ؟

شما می توانید در حال حاضر برای غذا خوردن بیرون بروید به بازار بروید حتی رفتن به ورزشگاه در بسیاری از کشورهای.

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

شما می توانید در حال حاضر برای غذا خوردن بیرون بروید به بازار بروید حتی رفتن به ورزشگاه در بسیاری از کشورهای.

اما چه اتفاقی می افتد اگر شما انجام دهد و شما COVID-19? می تواند از شما شکایت باشگاه اگر شما فکر می کنم شما آن را کردم وجود دارد ؟

که سوال این است که بالای ذهن بسیاری از صاحبان کسب و کار به عنوان آنها بازگشایی شده است.

"کسب و کار به طور معمول به ما می گوید که آنها واقعا نگران تهدید به شکایت کرد" گفت: Neil Bradley رئیس مسئول سیاست ایالات متحده در اتاق بازرگانی است. "به خصوص اگر آنها در حال انجام همه چیز آنها می توانید از فکر می کنم برای انجام مناسب برای حفاظت از کارکنان خود و مشتریان خود را."

یک تعداد انگشت شماری از کشورها از جمله یوتا کارولینای شمالی و اوکلاهما قرار داده اند برخی از مسئولیت حمایت در محل برای کسب و کار و جمهوری خواهان در حال هل دادن به صورت گسترده در سراسر کشور با مسئولیت سپر در آینده coronavirus امداد بسته است.

در عین حال کسب و کار در حال تلاش برای کشف کردن که چگونه به بهترین محافظت از خود از پتانسیل های حقوقی — سازماندهی متوسط چک نیاز مردم به پر کردن فرم و مدارک آنها ندارد COVID-19 علائم و حتی درخواست مشتریان به نشانه مسئولیت چشم پوشی قبل از آنها در درب راه رفتن.

لوقا Ritchie یک وکیل با موی سفید در دنور, کلرادو, تشویق کسب و کارهای او با این نسخهها کار با استفاده از مسئولیت چشم پوشی. در بخشی به دلیل همیشه در حال تغییر درهم آمیخته از دستورالعمل های ایمنی آنها باید سعی کنید به دنبال دستورالعمل CDC, دولت, دستورالعمل, شهرستان, دستورالعمل همه از آن ممکن است متفاوت باشد.

"این آسان نیست برای یک کسب و کار را به مطمئن شوید که آنها به دنبال بهترین شیوه های" ریچی گفت. "و پس از یک COVID-19 انتشار و یا چشم پوشی است برای رفتن به یک ابزار اضافی که کمک خواهد کرد که شما و محافظت از آن را کمک به حفاظت از این شرکت است."

او شروع به دیدن آنها تا موسیقی پاپ در انواع مکان های از رستوران ها به دفاتر پزشکان به ورزشگاه. حتی خود ماساژ درمانگر مورد نیاز او را به امضای یکی به تازگی هنگامی که او رفت و آنلاین به کتاب قرار ملاقات.

"من تحت تاثیر قرار گرفته بود که من درمانگر داده بود و آن را به اندازه کافی فکر را شامل است که" او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین نیز نیاز به کسی برای رفتن به رئیس جمهور تجمع در Tulsa, Oklahoma در روز شنبه به توافق برسند و نه به شکایت انتخاباتی اگر آنها به این ویروس هستند.

"با کلیک کردن بر روی ثبت نام در زیر, شما در حال تصدیق کرد که ذاتی خطر قرار گرفتن در معرض COVID-19 وجود دارد و در هر محل عمومی که در آن مردم در حال حاضر" فرم ثبت نام می گوید. "با حضور در این تجمع شما و هر مهمان به طور داوطلبانه فرض تمام خطرات مربوط به قرار گرفتن در معرض COVID-19."

آیا چنین چشم پوشی خواهد شد و در واقع محافظت از کسب و کار از دعاوی یا نه یک سوال باز است. قوانین متفاوت دولت به دولت.

در کلرادو Ritchie گفت: "ما یک سابقه طولانی در اجرا مسئولیت پوشی که ناشی از تفریحی میباشد. این که آیا آن را رد و بدل جایی که شما در حال پریدن از روی اسب به سوار دنباله و یا گرفتن بر روی یک قایق در رودخانه آرکانزاس یا البته معروف ترین اسکی است. برای همه کسانی که فعالیت های شما رها کردن بچه های خود را در مدرسه اسکی و شما در حال امضای یک مسئولیت چشم پوشی از طرف آنها. و در کلرادو کسانی که در حال اجرا."

در کشورهای دیگر مانند کالیفرنیا "آنها به طور کلی نه واقعا اجرا" گفت: Coby ترنر یک وکیل در Seyfarth شاو LLP. "این بدان معنا نیست که شرکت ها نمی با استفاده از آنها وجود دارد واقعا یک آسیب در آن, اما آن را نمی خواهید به انجام این کار بسیار اگر آن را در نهایت به چالش کشیده و در اکثر موارد."

داشتن یک مشتری ثبت مسئولیت چشم پوشی ممکن است بیشتر از یک عامل بازدارنده از هر چیز دیگری و یک یادآوری از خطر در ارتباط با رفتن به یک رستوران و یا یک سالن و یا یک فروشگاه در سن COVID-19.

اگر کسی علائم چشم پوشی بیمار می شود و سپس چالش های آن در دادگاه وکلای مدافع می گویند بسیاری ممکن است به آنچه که آنها انجام می دهند در کسب و کار — که آیا آنها نیاز به وجود داشته باشد یا نه.

"من لزوما فکر می کنم وجود دارد رفتن به یک تن از همدردی اگر شما تصمیم می گیرید به عنوان مثال رفتن به یک پارک و شما قرارداد COVID," ترنر گفت. "من نمی دانم که یک قاضی یا هیئت منصفه در حال رفتن به یک تن از همدردی شما در آن شرایط. اما آن نبوده است آزمایش نشده است."

همچنین تست نشده است که آیا مسئولیت کلی چشم پوشی مانند شما می خواهم در پشت یک بلیط به دیزنی لند و یا یک بازی بیس بال محافظت خواهد کرد یک شرکت در مورد شیوع کروناویروس.

Ritchie انتظار همه این پرسش ها به پایان خواهد رسید تا در دادگاه در نهایت.

"من فکر می کنم وجود خواهد داشت یک موج دادخواهی در همه این جبهه برخورد با COVID-19" او گفت:. "و از صاحب کسب و کار چشم انداز, شما می خواهید می شود قادر به می گویند که شما در حال محتاطانه که شما ورزش همه اخطار می دهد. و این راهی است که شما انجام دهید که شما را گام اضافی."

در نهایت بهترین راه برای کسب و کار برای محافظت از خود با توجه به ترنر است که با انجام همه چیز آنها می توانید به نگه داشتن کارکنان خود و مشتریان سالم — نیاز به ماسک صورت اجرای, اجتماعی, فاصله, مطابق با اصول بهداشتی اغلب و برقراری ارتباط آشکارا در مورد هر دو آنها اقدامات احتیاطی و مداوم خطر است.

برای بسیاری از صاحبان کسب و کار است که اطمینان داده می شود که چگونه بسیاری از رقابت های بهداشتی و دستورالعمل های ایمنی در خارج وجود دارد در حال حاضر و این واقعیت است که تا زمانی که یک واکسن وجود دارد هیچ راهی ادم برای جلوگیری از گسترش ویروس. به همین دلیل اتاق بازرگانی است فشار برای برخی از نوع گسترده در سراسر کشور مسئولیت حفاظت از کسب و کار است که انجام بهترین خود را مطابق با استانداردهای ایمنی.

"این یک وضعیت بی سابقه ای. هیچ راهکار برای این" برادلی گفت. "آنها به سادگی می خواهید به اعتماد به نفس است که اگر آنها به دنبال راهنمایی از مقامات بهداشت عمومی اگر آنها را معنی دار مثبت گام برای حفاظت از سلامت کارکنان خود و مشتریان خود را که یک سال از در حال حاضر آنها در حال رفتن به دوم حدس زده توسط یک وکیل که می گوید:" شما باید انجام داده اند و حتی بیشتر.'"

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب