برای برخی از pawnshops تاسیسات به خصوص در طول یک بحران اقتصادی

در خارج یک EZPawn حق رای در جنوب Austin, Texas, David گومز کاغذ برداشته تلویزیون از تنه و جای آن را در داخل فر

توسط AKHBAREMAAAA در 26 اردیبهشت 1399

در خارج یک EZPawn حق رای در جنوب Austin, Texas, David گومز کاغذ برداشته تلویزیون از تنه و جای آن را در داخل فروشگاه. 24 ساله بود furloughed از کار خود را در تیتو ودکا رسومات و مورد نیاز برخی از پول نقد برای کمک به پرداخت برای مادر او دارو.

"در واقع ما نیاز به یک صد دلار است و من نمی پول, بنابراین من آمد و آورد تلویزیون" گومز گفت.

گزینه های دیگر برای گومز شده اند payday در وام دهنده, اما او می بیند تماس با فروشگاه به عنوان یک گزینه بهتر است.

"من ترجیح می دهند که چیزی از دست داده که در آن من می توانم آن را سخت تر کنید و آن را دوباره به جای رفتن به یک وام از محل و جمع بدهی های تماس با من, تماس با من, تماس با خانواده من," او گفت:.

گومز گفت: اعتبار خوب نیست به اندازه کافی برای تضمین وام بانکی, بنابراین او نمی امتحان کنید.

اردن Birnholtz COO از PawnGuru راه اندازی مستقر در آن آربور میشیگان وجود دارد گفت: بسیاری از مردم در ایالات متحده درست مثل گومز.

"بیش از 30 میلیون آمریکایی در حال underbanked. آنها اصلا قابل اعتماد دسترسی به همان موسسات مالی که بقیه کشور می کند," او گفت:. "و برای کسانی pawnshops در حال یک منبع ضروری."

ضروری بله. اما یک وام از یک موسسه رهنی نیز می تواند واقعا گران است. آنها گاهی اوقات شارژ سالانه نرخ بهره در بیش از 200%.

با ده ها میلیون نفر از مردم برای پر کردن بیکاری پس از وقوع COVID-19 pawnshops دیده متوسط چشم انداز مثبت در کسب و کار تبدیل شدن به ضروری برای برخی از جوامع است.

این است چگونه فضای کار می کند (و ما گومز به عنوان مثال ما):

که تلویزیون او به ارمغان آورد ؟ EZPawn به او قرض صد دلار برای آن است.

اگر گومز نمی تواند نگه دارید تا با بهره بالا پرداخت برای دریافت تلویزیون پشت مغازه نگه داشتن آن خواهد شد و فروش آن. آن را به نام یک وثیقه وام.

جیمز کرافورد صاحب میراث جواهر و وام در شوگرلند تگزاس, خارج از هوستون و گفت: روده واکنش به احتمال زیاد است که داشتن یک رهنی در جهانی همه گیر خواهد بود "بزرگترین چیز در جهان است." اما او گفت: بسیاری از مردمی که ممکن است از ریختن به pawnshops در حال حاضر در حال شناور توسط کسانی $1,200 چک از فدرال.

"ما در حال دیدن مردم که از یک بحران قریب الوقوع خود به نقد" کرافورد گفت.

اما او اشاره کرد که دولت پول را برای اجرای بسیار سریع است.

آن را برای دیوید گومز در EZPawn فروشگاه در جنوب Austin. اما او با اعتماد به نفس او می توانید تلویزیون خود را به عقب.

"من قبل از این انجام داده بنابراین من می دانم که من همه چیز من است. من فروش نیست هیچ چیز من pawned آن را," او گفت:.

او فقط امیدوار او تنها به یک استراحت دو هفته از کار خود در کارخانه یا محل تقطیر بنابراین او نمی باید دوباره به رهنی در حالی که برای.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن