'بیش از حد طولانی اقتصاددانان dodged موضوع نژاد پرستی و تبعیض'

بیش از چند هفته گذشته شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در میان اقتصاددانان در مورد نژاد و نژاد پرستی. در این م

توسط AKHBAREMAAAA در 30 خرداد 1399

بیش از چند هفته گذشته شده است وجود دارد بسیاری از صحبت در میان اقتصاددانان در مورد نژاد و نژاد پرستی. در این ماه های اقتصادی آمریکا Association منتشر شده بیانیه ای که خوانده شده در بخش "ما می دانیم که ما فقط شروع به درک نژادپرستی و تاثیر آن بر حرفه ما و ما نظم و انضباط" است; در بانک فدرال شیکاگو قطع روابط با یک استاد اقتصاد بیش از نظرات او در مورد سیاه زندگی مهم جنبش و ویلیام Spriggs, یک استاد اقتصاد در دانشگاه هاوارد و اقتصاددان ارشد در AFL-CIO, نوشت, نامه ای سرگشاده درخواست همکار خود را اقتصاددانان به نظر برخی از راه های است که اقتصاد خود را نژادپرست است. بنابراین ما او را به نام ،

در زیر یک ویرایش متن Spriggs' گفتگو با بازار میزبان کای Ryssdal.

کای Ryssdal: این پر بسته بندی شده سه-یا-خیلی-صفحه نامه و به جای من synopsize آن چه شما می خواهید را به شما هم میهنان اقتصاددانان?

ویلیام Spriggs: برای بیش از حد طولانی اقتصاددانان dodged موضوع نژاد پرستی و تبعیض است. ما ساخته شده است در غریزه است که تبعیض وجود ندارد. و اقتصاددانان نمی خواهید به اعتراف تاریخ مسابقه در تاسیس اقتصاد مدرن در آغاز قرن 20th. و ضمنی در مدل های ما به پایان می رسد تا یک فرض است که به نحوی دیگر و یا در برخی از راه و یا مد آفریقایی آمریکایی ها پایین تر هستند. در حال حاضر به مودب اقتصاددان کمبود مدل به طور معمول این است که "بد مدرسه بد, محله های مسکونی و تبعیض نژادی است." اینها همه چیزهای بد. فشار به مطمئن شوید که هیچ آژانس که هیچ کس وجود دارد که در واقع تبعیض آمیز در این مدل هر چند فقط باعث می شود چشمان خود را رول.

ویلیام Spriggs استاد در دانشگاه هاوارد و اقتصاددان ارشد در AFL-CIO. (حسن نیت ارائه میدهد عکس AFL-CIO)

Ryssdal: و واضح است که چشم خود را نورد شده به صورت کاملا کمی چون شما بسیار واضح و روشن در مورد آنچه شما می گویید در این مقاله با فرانک زبان. کمک به درک تفاوت بین راه یک دانشمند علوم سیاسی, شاید, و یا یک جامعه شناس views مسابقه علمی خود پیگیری مقابل یک اقتصاددان در ذهن خود را.

Spriggs: دانشمندان علوم سیاسی و جامعه شناسان نمی معاف کاملا, اما آنها یک صفحه نمایش بزرگتر از ادبیات که در آن آنها را قبول که مسابقه است اجتماعی ساخت و آنها قبول است که کسی نوشت قوانینی که ایجاد مسابقه در ایالات متحده و قوانین نوشته شده بود با قصد تبعیض قائل شود. در جامعه شناسی یا علوم سیاسی, جلسه, شما نمی خواهد به تنهایی اگر شما گفت: "قانون حق رای بود و تبعیض آمیز قصد. و آن را به انکار رای گیری برای آمریکایی های آفریقایی تبار. در جامعه شناسی آنها خواهد پذیرفت که هدف از "جدا اما برابر" بود به چیزی بد است. در اقتصاد? Nah. به دلیل آن را به طوری که شما بر این باورند که کسی که عمل با عناد به نوشتن مسکونی تفکیک پیمان و شهرستانها رو تفکیک شده اما وقتی که من رفتن به یک مصاحبه شغلی و کسی دیگر می آید که می گوید: من قصد دارم به شما ارزیابی عینی? و شما صبر کنید که آیا این فرد آمده است ؟ به طوری که نا امیدی. اقتصاددانان نمی خواهم این کلمه "تبعیض است." ما فقط نمی.

Ryssdal: یک اقتصاددان را در این مشکل این است که شما فقط توضیح داده و می گویند چه ؟ آن را به برخی از خارجی متغیر ؟

Spriggs: بله. وجود دارد یک چیز خنده دار ما است که ما آماری تبعیض جایی که من در نگاه یک فرد سیاه و سفید و من می گویم خوب, شما می دانید, به طور معمول, مردم سیاه و سفید ندارد و به همان اندازه آموزش و پرورش به عنوان سفید پوستان و سیاه مردان شانس بیشتری داشتن زندانی بنابراین حتی اگر من به دنبال در رزومه خود, من فکر می کنم این مرد دروغ ممکن است من فکر می کنم وجود کمی نویز در اینجا در مورد آموزش و پرورش خود را, بنابراین من نمیخواهم او را استخدام. خوب اقتصاددانان در نظر بگیرید که به تصمیم گیری آگاهانه. من واقعا تبعیض آمیز و واقعا کسی که با برخی از مرتب کردن بر اساس نژادپرستانه animus. من فقط به حال یک مشاهده است.

Ryssdal: شما شده است یک اقتصاددان یک استاد Spriggs و شما بوده ام به یک مرد سیاه و سفید تمام زندگی خود را.

Spriggs: راست.

Ryssdal: هنگامی که آن را سحر بر شما که خود را حرفه ای انتخاب شده بود و این راه ؟

Spriggs: اول اقتصاد کلاس من در زمان. و این که چرا آن را بسیار دشوار است برای تنوع بخشیدن به این حرفه است. از آنجا که شما نشستن در بسیاری از کلاس های جیغ و شما در حال تلاش برای کشف کردن می تواند من را نادیده گرفت به طوری که من می توانید از ابزار و انجام آنچه که من فکر می کنم خوب است اقتصاد? من فکر می کنم این یکی از دلایل بزرگ چرا فقط آن را سخت برای دریافت, سیاه, Ph. D. s در اقتصاد در مقایسه با, می گویند, جامعه شناسی و یا نسبت به, می گویند, علوم سیاسی.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن