هستند که شغل آینده ، که ممکن است هرگز بازگشت ؟

یک تصویر لحظهای از این که در استخدام شرکت به علاوه یک هشدار در مورد اشتغال پیش بینی در ناشناخته COVID-19 بازیا

توسط AKHBAREMAAAA در 28 خرداد 1399

یک تصویر لحظهای از این که در استخدام شرکت به علاوه یک هشدار در مورد اشتغال پیش بینی در ناشناخته COVID-19 بازیابی.

امریکا بازار کار اضافه شده 2.5 میلیون شغل جدید در ماه مه به عنوان اقتصاد شروع به از خواب بیدار از آنچه یک اقتصاددان به نام "پزشکی ناشی از کما." شغل های جدید خوشه در مردم رو به شرکت هایی که شروع به استخدام دوباره کارگران آنها می furloughed بنابراین در بسیاری از واقعیت نیست ، ما در حال صحبت کردن در مورد مکان هایی مانند کافه ها و رستوران ها سالن های پزشکی دفاتر و نمایندگی خودرو.

نقطه یک روند ؟ بله, آن بخش خدمات, قلب, مدرن, اقتصاد آمریکا و کانون های اخیر شغل زلزله. یک رکورد 20.5 میلیون شغل تبخیر در برخی از ضرر و زیان در آینده تعجب آور مناطق مانند پرستاری ، ما در یک منحصر به فرد رکود باعث شد نه با یک رکود مسکن یا سقوط بازار اما یک ویروس با غیر قابل پیش بینی ، مطمئن شوید که ما داده ها را از سال 1918 flu pandemic, اما آن را محدود ابزار برای طرح ریزی شغل در e-ورزشی و یا استارباکس. برای مطمئن شود, شغل های در حال رشد در حال حاضر در نقاط کلیدی برجسته در زیر اما مراقب باشید از پیش بینی بیش از حد است. به عنوان یک کارشناس اقتصادی هشدار می دهد ما نمی تکیه بر کارشناسان اقتصادی. "پیشرو در شاخص اقتصادی است که ویروس" انرژی محقق سارا Ladislaw گفت: ما هفته پیش.

اول, برندگان

روپوش آشپزخانه کارکنان. بیشتر از ما جرأت را به خوردن یا گرفتن takeout — سوخت رسانی 1.2 میلیون شغل جدید در ماه گذشته در اوقات فراغت و مهمان نوازی بخش (کار گروه). دستاوردهای بزرگ رخ داده در خدمات مواد غذایی نوشیدن نقاط و خدمات خشکشویی.

در این دندانپزشک در مطب پزشک. شروع به نخ. این بخش از خواب بیدار شد در زمانی که کارفرمایان اضافه شده 312,000 موقعیت به عنوان جزئی دوباره دهانه مجاز برای دندان شستشو و physicals.

پیمانکار ساخت و ساز و موقعیت رشد 325,000 است. حمایت دولت لگد در را برای شرکت ها و محدودیت های ساختمان و سست. به طور کلی ساخت و ساز در موقعیت رشد داشته اما در مناطق خاصی از قدرت شامل پیمانکاران متخصص: لوله کش ها و نقاشان و برق.

خرده فروشی موقعیت های که کردم whacked با 2.3 میلیون ضرر و زیان در آوریل شروع بالقوه باز گشت به لحن 368,000 شغل. کجا ؟ در فروشگاه های لباس, ماشین, نمایندگی و کلی فروشگاه کالا.

منبع: وزارت کار اداره آمار نیروی کار

سالن آرایشگاه. فهرست فرصت های شغلی در زیبایی و سلامتی رده دوباره در کار-لیست کرگدن واقع است. بنابراین مواد غذایی دبستان و رانندگی ارسال مطلب.

خرید آنلاین رسانه ها ارسال شده 176 درصد بیشتر کار جدید listings از ماه ژانویه/فوریه به طور متوسط از تحلیلگران شرکت Emsi یافت. که به معنی 8,000 بیشتر لیست جدید. خرید از کوچ ممکن است قفل شده است و برای بیشتر و بیشتر آمریکایی ها.

بازاریابی تلفن همراه. SenText راه حل های که انفجار تبلیغات از طریق اس ام اس از طرف مشتریان مانند مترو آسمان منطقه ترامپلاین پارک هارلی دیویدسون و سخت افزار آس, حال اکثر لینک های جدید Monster.com's لیست 100 شرکت استخدام این هفته است. در اینجا سایت بالا-10 استخدام شرکت ها در حال حاضر:

منبع: Monster.com

بازماندگان

سخت افزار و شبکه: در طول کار سقوط زمانی که فقط در مورد هر صنعت ریخته مشاغل, استخدام با توجه به ارتباط با افزایش قابل توجه 2.3% به صورت نیمه هادی سازندگان ارائه دهندگان خدمات اینترنت بی سیم, شرکت ها و سازندگان شبکه های دنده.

کوچک biz شغل. استخدام رای برای کسب و کارهای کوچک علامت تا 0.4% در ماه مه LinkedIn گفت و اشاره کرد که کسب و کارهای کوچک ریخته کارگران برای اولین بار در رکود و در حال حاضر ممکن است دوره نقاهت هر چه زودتر. در مقابل شرکت های بزرگتر با بیش از 10 ، 000 کارگران تقویت پشت 39.6%.

چند شهرستانها. LinkedIn در بر داشت آزمایشی پرتاب ریباند در کسب و کار استخدام در میامی-Fort Lauderdale, دالاس چهارم ارزش دنور و شیکاگو.

دول عقبمانده

توریستی شغل. جای تعجب نیست در اینجا. آیا شما با رفتن در هر نقطه ؟ مهمان نوازی و گردشگری لیست در واقع کاهش یافت 61 درصد نسبت به سال گذشته است. "این شغل سخت خواهد بود که برای دیدن تقاضا چیدن با تمام محدودیت های ما" در واقع اقتصاددان و مدیر تحقیقات نیک پناهگاه به ما گفت.

This image has an empty alt attribute; its file name is nTD9P8eO21BgPo7AscjnvbAAFlCuZqWVAEmeHY38ggFj8T96FInQ-eH6mA811kpy7lZc7JtXbedseCfPXXPILTZ_zf4sae8flRs_RuFtXI6TkLrcP7mAF4doFia0Awb3gIrUnf57
کاهش در لیست کار در مقایسه با سال گذشته (منبع: در واقع)

هنر و سرگرمی, لیست کار در واقع نیز کاهش یافت و بیش از نیمی از, بیش از سال گذشته آن را به عنوان ممکن است ماه یا بیشتر برای آمریکایی ها به بازدید از موزه ها و زنده را نشان می دهد دوباره.

مراقبت از کودک "است که هنوز هم بسیار افسرده" پناهگاه گفت و اشاره کرد که این یک bellwether برای تمام دیگر بخش های کار. "مراقبت از کودک است که یک صنعت است که پشتیبانی از سایر صنایع است. اگر وجود دارد هیچ مراقبت از کودک برای کارگران مردمی را بسیار سخت تر از زمان بازگشت به کار است."

پرستاری ملحق نشده گسترده تر مراقبت های بهداشتی مشاغل دوباره بجای اول برگشتن. در اطراف 37,000 شغل پرستاری تبخیر در زمانی که غیر COVID-19 روش های کاهش و مبارزه بیمارستان قطع بودجه خود را. "یکی از چیزهایی که واقعا ترسناک در مورد این رکود این است که شغل ما فکر به عنوان" امن "شده اند امن" بازار کار اقتصاددان مارتا Gimbel اشمیت آتی گفت: بازار است. "به عنوان مثال آموزش و پرورش و خدمات بهداشتی و درمانی است که یک بخش ما فکر می کنم به عنوان امن در رکود. در طول رکود بزرگ وجود دارد نه یک ماه از کار منفی رشد است."

"شغل ما فکر به عنوان" امن " شده اند امن است."

مارتا Gimbel اشمیت آتی

پله به عقب

طولانی و دردناک شغل راه پیش روست. این مهم است به خاطر داشته باشید که استخدام فقط شروع به صعود از یک دهانه. از فوریه تا مارس, آمریکایی ها از دست عظیم 22 میلیون شغل در ماه مه ما رو 2.5 میلیون بازگشت. تعدادی از لیست های کار در خارج وجود دارد در حال حاضر محدودتر در مقایسه با سال 2019 و 2018.

مردم از بازگشت به شغل اصلی داستان است. چهار پنجم از بهبود ممکن است بهره مند از کارگران که می شده است به عنوان طبقه بندی شده به طور موقت گذاشته با توجه به کرنل کار اقتصاددان اریکا Groshen سابق کمیسر اداره آمار نیروی کار. به عبارت دیگر کارفرمایان بزرگ و به سادگی آوردن کارگران به عقب. "این می رود همراه با قرار دادن اقتصاد در پزشکی ناشی از کما" Groshen گفت. "ما فقط می خواستم به آن را قرار داده به خواب برای مدتی."

دولت پول سوخت رسانی استخدام. بسیاری از کارفرمایان خود را دیدم دولت چک برنامه حفاظت از وام از طریق آمده و بیشتر از این پول استفاده می شود به کارگران پرداخت. برای بسیاری از شرکت های "من فکر نمی کنم آنها در حال دیدن یک رونق در تقاضا در حال حاضر" Gimbel اشمیت آتی گفت. "به نظر می رسد خیلی بیشتر احتمال دارد خود را PPP وام از طریق آمد."

بله اما...

چهار در 10 شغل ممکن است هرگز بازگشت, با توجه به مطالعه از دانشگاه شیکاگو است. یک واقعیت از همه رکود است که کسب و کار موفق, بنابراین furloughs و موقت اخراج می تواند دائمی شود. "چگونه من می خواهم تصور این است که وجود دارد برخی از کسب و کار می گویند مستقل کوچک و رستوران ها است که به عنوان بیماری همه گیر در می رود و در دیگر به نظر می رسد مناسب کسب و کار" نویسنده مطالعه سرب و مالی اقتصاددان خوزه ماریا Barrero گفت. "آنها ممکن است در نهایت بسته شدن حتی اگر آنها فکر می کردند چند هفته پیش آنها ممکن است به یاد بیاورید همه کارکنان است."

بسیاری از رستوران ها با شکست مواجه خواهد شد. 75% از رستوران های مستقل ممکن است بازگشایی صنعت برآورد ذکر شده توسط موسسه آسپن نشان می دهد منجر به از دست دادن دائمی تا 7 میلیون شغل است.

طولانی مدت در معرض خطر: خرده فروشی از انبار و کارخانه و حمل و نقل. این مشاغل در معرض خطر اتوماسیون – روبات و نرم افزار – و آنها اغلب در معرض خطر در رکود که بسیاری از کارفرمایان در سرمایه گذاری مردم-جایگزین کردن راه حل. خبر خوب برای کارگران: این فن آوری تعویض به زمان دارد.

چه اتفاقی می افتد بعدی

این یک نوع بسیار متفاوتی از رکود اقتصادی. در گذشته رکود کارخانه ها و کار ساخت و ساز خشک شده و سپس در زمان یک مدت زمان طولانی برای آمدن به عقب. فکر می کنم در مورد رکود اقتصادی که در سال 2008 آغاز شد: مسکن سقوط بود در این مرکز است. در این زمان کانون در بخش خدمات که در آن اکثریت قریب به اتفاق آمریکایی ها کار می کنند به عنوان COVID-19 اقامت در خانه محدودیت از بین برود مصرف کننده-مواجهه با فعالیت ها و در نتیجه مصرف کننده-مواجهه با مشاغل. "به جای آهسته و تدریجی رکود در محصولات تولید ما شاهد ناگهانی و بزرگ در کاهش اشتغال در بخش خدمات و تولید در بخش" در واقع " نیک گفت: پناهگاه.

"به جای آهسته و تدریجی رکود در محصولات تولید ما شاهد ناگهانی و بزرگ در کاهش اشتغال در بخش خدمات تولید بخش است."

نیک پناهگاه در واقع

جلوگیری از کارشناسان تحمل اعداد. این است که یک لحظه به شک و تردید از اقتصاددانان و کارشناسان متخصص اقتصاددان مارتا Gimbel در Schmidt آتی نشان می دهد. پیشرو اقتصادی شاخص و پیشرو مشاغل شاخص — آیا ویروس مسیر. اگر تعداد مورد محو شدن بیشتر آمریکا می توانند رزومه خود را به زندگی اقتصادی و هزینه های که کلید موتور به تولید ناخالص داخلی. اما چه کسی می داند اگر یا وقتی که اتفاقی می افتد ؟ "اقتصاددانان همیشه می خواهید به دانستن پاسخ این است که ما نمی توانیم — ما نه اپیدیولوژی," اشمیت گفت. "این واقعا مهم نیست به بیش از حد تفسیر آنچه در داده ها در حال حاضر."

کارفرمایان flummoxed در مورد آنچه به انجام به دلیل COVID-19 آینده ای بسیار غیر قابل پیش بینی. شما شنیده ام در بازار چگونه کسب و کار متنفر عدم قطعیت است. عدم اطمینان باعث می شود شرکت های جلوگیری از تصمیمات بزرگ و استخدام. این شرکت منجر به اخراج و یا کردند کارگران را به سوار کردن طوفان است. "همانطور که مردم [شرکت در] کمتر امن شما کمتر سرمایه گذاری" کرنل را Groshen گفت. "شرکت های بیشتری می خواهید برای ذخیره کردن پول خود و در حال رفتن به کوچک شدن کارکنان خود."

تصویر?

زندگی تغییر خواهد کرد در راه های غیر قابل پیش بینی. چگونه بسیاری از ما کار از خانه برای همیشه لطفا برای ؟ زوم جایگزین در جلسات حضوری? کالج, سخنرانی? این پایان بوفه به عنوان ما آن را می دانم ؟ خواهد شما را کروز شرکت در یک همایش یا کنسرت ؟ بسیاری از مشاغل در تنظیمات است که با تکیه بر انسان تجمعات صورت گمنام به دلیل آن را خیلی زود به می دانم که اگر مردم را بازگشت به الگوهای قدیمی و یا قفل در coronavirus رفتار است. "من استفاده می شود به خرید قهوه در راه به کار هر روز صبح" Gimbel گفت. "من که نمی کنه و من واقعا عادت به آن."

در دراز مدت megatrends در شغل را ادامه خواهد داد Groshen پیش بینی کرد. حرکت به کوتاه تر کمتر عرضه جهانی-زنجیر می تواند فرصت های در لجستیک و مدیریت زنجیره عرضه. اتوماسیون در همه بخش ها خواهد شد پاداش افراد زرنگ و دانا با رباتیک و برنامه نویسی. به تدریج سفیدی امریکا را فراهم می کند تا کنون فرصت های بیشتر در eldercare صفحه اصلی مراقبت های بهداشتی و خدمات شخصی. در اینجا دولت فدرال را در دراز مدت توپ کریستال (که قبل از COVID-19 بحران) ترکیب گسترده تر تغییرات در ساختار اقتصاد ایالات متحده و نیروی کار است.

پیش بینی رشد کار 2018-2028 (منبع: کار Dept)

اعتبار اضافی

لینک های بیشتر و اطلاعات زیر:

خواهد دولت فدرال گسترش اضافی COVID-19 مزایای بیکاری?

این هنوز مشخص نیست. کنگره و رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال تصمیم گیری برای گسترش اضافی 600 دلار در هفته در مزایای بیکاری کارگران در حال گرفتن به دلیل بیماری همه گیر. کار, منشی, یوجین Scalia معتقد است این برنامه نباید تمدید شود, و کاخ سفید, مشاور اقتصادی لری Kudlow پول اضافی است disincentivizing برخی از کارگران از بازگشت به شغل خود. دموکرات ها می خواهند به نگه دارید ارائه پول تا ژانویه.

به عنوان متحده لغو محدودیت, مردم, رفتن به فروشگاه ها و رستوران ها?

متحده را آرام محدودیت های خود را و بسیاری از ما آرام ، برخی از مردم شروع به ایجاد استثنا برای بازدید از رستوران ها اگر فقط برای ناهار خوری. برخی از آنها فقط رفتن به مکان هایی که آنها اعتماد هستند که فوق العاده محتاط. اما هیچ یک از ما صحبت کردیم به واقعا رفته به حالت عادی بازگشت. مردم درست نیست هنوز وجود دارد.

خواهد شد موج در COVID-19 موارد به معنای بازگشت به مستندات?

در بسیاری از مناطق که در آن کسب و کار در حال بازگشایی موارد COVID-19 می روند به سمت بالا باعث برخی بپرسید اگر مستندات برداشته شد بیش از حد به زودی و اگر ساکنان و کسب و کار ممکن است مجبور به رفتن را از طریق تمام آن را دوباره. چگونه به احتمال زیاد یکی دیگر از مستند از برخی از مرتب کردن بر اساس ؟ پاسخ بستگی به این دارد که شما بخواهید. بسیاری از مقامات محلی در حال حاضر صعودی در مورد نگه داشتن کسب و کار باز به نجات اقتصاد خود را. کارشناسان بهداشت و درمان اگر چه نگران هستند.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن