چگونه معنی دار هستند مدیر عامل کاهش پرداخت?

شرکت در سراسر طیف گسترده ای از صنایع تصمیم گرفته اند به بریده بریده مدیر عامل اجرایی و پرداخت در میان COVID-19

توسط AKHBAREMAAAA در 20 تیر 1399

شرکت در سراسر طیف گسترده ای از صنایع تصمیم گرفته اند به بریده بریده مدیر عامل اجرایی و پرداخت در میان COVID-19 بحران با برخی از رهبران دیدن خود را پرداخت کاهش می یابد از 10 درصد تمام راه را به پایین به صفر است.

والت دیزنی اجرایی رئیس Bob Iger که سالانه حقوق و دستمزد پایه آخرین سال مالی شد $3 میلیون, تا به حال حقوق و دستمزد خود را به صفر کاهش می یابد. خطوط هوایی جنوب غربی مدیر عامل شرکت Gary کلی بود که پایه حقوق و دستمزد $750,000 در سال 2018 در حال پرداخت خود را با 10 درصد کاهش دهد. و جنرال الکتریک مدیر عامل لری Culp که پایه حقوق و دستمزد 2.5 میلیون دلار در سال گذشته است و صرف نظر کردن از حقوق و دستمزد خود را برای باقی مانده از سال است.

این COVID-19 بحران منجر به بی سابقه ای زیان کار است. از اواسط ماه مارس حدود 50 میلیون آمریکایی را در پرونده برای مزایای بیکاری. بررسی های اخیر از شرکت رقیب خاکستری و کریسمس در بر داشت که تقریبا یک سوم از شرکت ها کاهش پرداخت کارکنان از جمله برای کسانی که در حوزه اجرایی و یا در سطح ارشد. از این شرکت ها که قطع پرداخت بیش از نیمی گزارش کاهش به آنها اجازه داد برای جلوگیری از اخراج.

اما در حالی که کسانی که در C-suite در حال گرفتن حقوق و دستمزد کاهش, شما همچنین باید به در نظر گرفتن اشکال دیگر جبران آنها هنوز raking در مانند سهام, سهام و پاداش اشاره کرد دیوید Lewin, استاد بازنشسته مدیریت و سازمان در دانشگاه کالیفرنیا در لس آنجلس است.

Iger کل غرامت برای مثال مقدار به $47.5 میلیون در حالی که کلی $7.73 میلیون و Culp است $24.5 میلیون نفر است.

"این اجرایی کاهش دستمزد من فکر می کنم تا حد زیادی نمادین" Lewin گفت.

هنگامی که شرکت ها کاهش اجرایی و کارگر پرداخت و خود را از نیروی کار آنها در حال تلاش برای کاهش هزینه های نیروی کار و افزایش عامل اختلاف بین درآمد و هزینه, او گفت:. و زمانی که آنها انجام می دهند که این شرکت قیمت سهم معمولا افزایش می یابد.

"بنابراین اگر شما جبران خسارت است که به شدت مبتنی بر سهام سهام شما خود را در شرکت خود را, شما ممکن است خود را قطع پرداخت نیمی اما سهام خود را از سهام ممکن است افزایش پنج بار که خیلی" Lewin توضیح داد.

افراد به طور معمول تصمیم گیری اجرایی کاهش دستمزد معمولا هیئت مدیره در شرکت های به طور بالقوه با ورودی جبران کمیته با توجه به جیک داونینگ یک شریک در مزایای کارکنان و اجرایی جبران بخش از قانون شرکت Seyfarth شاو. داونینگ اضافه شده است که C-suite همچنین به طور کلی می دهد و توصیه های خود را.

مدیران اجرائی در S&P 500 شرکت به دست آورده به طور متوسط $13.1 میلیون مجموع خسارت در سال 2016 در حالی که کارگران به دست آمده به طور متوسط $37,632 که باعث می شود مدیر عامل شرکت به کارگر پرداخت نسبت 347 به 1.

که خلیج فارس را افزایش می دهد سوال در مورد اینکه چرا مدیران اجرائی و مدیران در حال ساخت مقدار آنها در طول انجام این بیماری همه گیر در حالی که میلیون ها نفر از پایین رتبه کارکنان furloughed یا گذاشته است. چرا کاهش نمی دهد مدیر عامل و یا اجرایی پرداخت و حتی بیشتر اگر آن را می توانید صرفه جویی در برخی از مشاغل بیشتر?

بازار رسیده به یک دوجین شرکت ها برای پیدا کردن اگر هر گونه مدیران خواهد بود باز به بحث در مورد چگونه آنها محاسبه پرداخت کاهش, با کاهش به پاسخ یا بحث.

داونینگ گفت: زمانی که شرکت در حال فرود بر روی درصد خاص آنها برش های اجرایی پرداخت آن را نه یک علم دقیق است.

او توضیح داد که آنها ممکن است فکر: "ما به دنبال به صرفه جویی X میلیون ها دلار هزینه در سه ماهه دوم سال 2020 و یا سه ماهه سوم سال 2020 است. چگونه می تواند ما را در تحقق آن است که فروشندگان می تواند ما را در مذاکره با کاهش? به طور بالقوه تامین کنندگان که می تواند ما را در مذاکره با کاهش?"

"اجرایی جبران خسارت است که فقط بخشی از آن در حال حرکت سطوح. آنها فقط در تلاش برای رسیدن به یک عدد" داونینگ گفت.

بث Florin یک مدیر عامل در اجرایی جبران خسارت شرکت مشاوره مروارید مایر تکرار شدند.

"من کاملا مطمئن هستم که وجود دارد یک فرمول است که می گوید:" خوب اگر ما این کار را پس از آن ما می توانیم نگه داشتن X کارکنان" Florin گفت. "من فکر می کنم آن است که بیشتر از یک همبستگی انصاف مسئله داخلی در چگونه شما درمان تمام سطوح سازمان. هر کس در هر لایه در حال رفتن به تحمل فشار از این. و ما در حال رفتن به قرار دادن فشار از آن را بر ما هسته ای نیروی کار است. ما را به ما ضربه بیش از حد."

Jan Koors که همچنین با این نسخهها کار در مروارید مایر به عنوان یک مقام ارشد مدیر عامل گفت: از دیدگاه این شرکت آنها ممکن است برخی از کارگران به عنوان لازم است در صورت وجود یک کاهش در تقاضا.

که همچنین پرسش در مورد که می شود با ارزش در یک شرکت است. نیک Donatiello یک مدرس دانشگاه در حاکمیت شرکتی در دانشگاه استنفورد فارغ التحصیل دانشکده کسب و کار و همکاران خود را مورد بررسی مدیران بر روی تخته از بزرگترین 250 شرکت های ایالات متحده. با توجه به یافته های خود را, کسانی که کارگردانان معتقد بودند "که مدیر عامل کار بسیار دشوار است و تنها تعداد انگشت شماری کوچک از مدیران واجد شرایط هستند به اجرا شرکت در صنعت خود."

اما در یکی دیگر از بررسی های خارج از دانشگاه استنفورد نزدیک به 75 درصد از آمریکایی ها گفت: آنها بر این باورند اجرائی پرداخت نشده مبلغ صحیح نسبت به میانگین کارگر. با توجه به بررسی های بیشتر آمریکایی ها معتقدند "مدیران اجرائی بسیار پرداخت."

آن را همیشه اینگونه نبوده است. در سال 1965 مدیران عامل عمده شرکت های ایالات متحده بر اساس متوجه شدم گزینه های سهام به دست آورده بیش از 20 بار معمولی کارگر با توجه به سیاست های اقتصادی موسسه.

مدیر عامل جبران رشد در سال 1980 و پس از آن شروع به بالون در 1990s. که در بخشی به دلیل در سال 1993 کنگره اجازه شرکت به نوشتن اجرایی پرداخت بیش از 1 میلیون دلار از مالیات خود را اگر آنها نشان داد که پرداخت بر اساس برخی از اندازه گیری عملکرد. لین چاق و چله, استاد, شرکت ها و کسب و کار قانون در کرنل دانشکده حقوق گفت: بازار است که "آشکار است و بیشتر به راحتی قابل سنجش چیزی است که همیشه قیمت سهم است."

"این موجب دورانی است که در آن مدیران اجرائی شد جبران می شود تا حد زیادی از طریق گزینه های است که همزمان با آغاز یکی از قوی ترین بازارهای گاو نر از قرن 20th," او گفت:.

لارنس Mishel برجسته همکار در EPI گفت که مدیران اجرائی را نیز تا به حال مقدار زیادی از کنترل خود پرداخت که چگونه آنها را انتخاب کنید و این کمیته است که مجموعه خود پرداخت و شیوه های این کمیته.

در ضمن کارگر پرداخت با رکود مواجه ساخت. با توجه به EPI ساعتی جبران اکثریت کارگران آمریکایی افزایش یافته است و نه در راستای بهره وری از سال 1973.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب