چگونه ما صرف ما امداد چک

وجود دارد تحقیقات جدید در مورد چگونه ما در حال گذراندن آن 1200 دلار پرداخت های مستقیم از دولت فدرال است. معلوم

توسط AKHBAREMAAAA در 1 خرداد 1399

وجود دارد تحقیقات جدید در مورد چگونه ما در حال گذراندن آن 1200 دلار پرداخت های مستقیم از دولت فدرال است. معلوم است ما در حال صرف پول بسیار متفاوت از ما چگونه زمانی که دولت فرستاده امداد چک در سال 2001 و 2008. و که ممکن است یک چیز خوب است.

این زمان در اطراف مردم با استفاده از پرداخت های مستقیم به نگه داشتن یک سقف بالای سر خود را و یا مواد غذایی بر روی میز است. اقتصاددانان در چهار دانشگاه مورد مطالعه عادات خرج حدود 1600 متوسط و کم درآمد مصرف کنندگان که امداد چک. دانشگاه کلمبیا اقتصاددان Michaela Pagel است coauthor از مطالعه.

"ما می بینیم بسیاری از هزینه های کارت اعتباری پرداخت اجاره پرداخت وام مسکن" Pagel گفت.

همچنین مواد غذایی و البته کاغذ توالت در فروشگاه مواد غذایی. که نسبت به سال 2001 و 2008 زمانی که مصرف کنندگان با استفاده از پرداخت های دولت به ریخت و پاش در یک ماشین جدید و یا ماشین ظرفشویی. البته برای خرید این نوع از چیزی که مشکل است در یک مستند. فرانک Nothaft است اقتصاددان ارشد در CoreLogic.

"شما می توانید انجام برخی از خرید آنلاین, اما شما هنوز هم باید برای دیدن اتومبیل و لوازم خانگی — دیدن اگر آن را مطابق با نیازهای خود را" Nothaft گفت.

اما مطالعه دیگری coauthor دانشگاه نورث وسترن اقتصاددان اسکات بیکر گفت: آنها همچنین در نگاه چگونه سریع مصرف کنندگان صرف دولت پرداخت. بیکر می گوید: در سال 2001 و 2008 آن را در زمان آنها حدود شش ماه. و کسانی که چک شد کمتر از 1000 $برای یک فرد است. تا کنون در این زمان ؟ برای مردم در این مطالعه ؟ از 1200 دلار پرداخت رفته بودند در یک تا دو هفته.

"و پس از آن به نظر می رسد مانند مردم واقعا مضطرب که برای دریافت پول و شروع به گذراندن آن روز آن را وارد حساب بانکی خود را," بیکر گفت.

او افزود که این مصرف کنندگان ممکن است از دست داده اند شغل خود را به طور ناگهانی. بنابراین پیشنهاد می splurging بدهید در هر چیزی در حال حاضر از سوال.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن