درآمد افزایش در ماه آوریل تنها به این خاطر از دولت امداد پرداخت

برخی از شگفت انگیز اعداد از دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی منتشر شد جمعه نمایش درآمد شخصی افزایش 10.5 درصد در ماه

توسط AKHBAREMAAAA در 10 خرداد 1399

برخی از شگفت انگیز اعداد از دفتر تجزیه و تحلیل اقتصادی منتشر شد جمعه نمایش درآمد شخصی افزایش 10.5 درصد در ماه آوریل است.

همچنین در ماه گذشته حدود 20 میلیون نفر در آمریکا شغل خود را از دست به عنوان بیماری همه گیر کوروناویروس آمار بسیاری از کسب و کار. اما مردم هنوز هم تا به حال پول بیشتر در جیب خود نسبت به یک ماه قبل است.

در پایان هر ماه دولت فدرال اضافه می کند تا تمام پول ما ساخته شده است که ماه از دستمزد و سود سهام و حتی منافع دولت. سپس اداره تجزیه و تحلیل اقتصادی تف کردن درآمد شخصی تعداد نمایش چقدر درآمد بالا رفت یا پایین. آن را نمی کند معمولا خبرها را. اما مارس تعداد ساخته شده اقتصاددانان' آرواره های رها.

"این به ما می گوید این است که بسیار عجیب و غریب لحظه گفت:" جیسون فورمن یک دانشگاه هاروارد و اقتصاددان سابق و رئیس شورای مشاوران اقتصادی. او گفت: درآمد بالا رفت و در ماه گذشته به دلیل $1,200 امداد چک اکثر بزرگسالان ایالات متحده در حال گرفتن. علاوه بر این دولت یش اضافی 600 دلار در هفته بر روی نرخ بیکاری پرداخت.

"دولت محافظت درآمد مردم از زیادی کاهش که در غیر این صورت می توانست ناشی از اقتصاد" فورمن گفت.

کارگران ایالات متحده باید ثبت بیش از 40 میلیون نفر نرخ بیکاری پس از coronavirus همه گیر رسید. فورمن گفت: دولت در پرداخت سود افزایش در ماه آوریل توسط عظیم 90%. ان اوون یک اقتصاددان در همیلتون کالج, گفت: بدون کمک دولت آوریل درآمد شخصی می افتد تعداد زیادی.

"درآمد برای ماه مارس رفته اند قابل ملاحظه ای پایین," او گفت:. "به جای اینکه تا 10 درصد ما را پایین حدود 5 درصد است."

بسیاری از امداد چک در حال حاضر فرستاده شده است. پس چه خواهد شد درآمد شخصی شبیه به مه ؟ جدیدترین Tedeschi, سیاست, اقتصاددان در Evercore ISI گفت: درآمد شخصی در شماره این ماه احتمالا خبرها را دوباره به خاطر آن رها خواهد شد.

"از آنجا که این محرک پرداخت یک بار و پس از آنها با ارسال آنها از بین برود" Tedeschi گفت. "این روشن نیست که اگر کنگره در حال رفتن به انجام دور دیگری اما ما در پایان ماه مه. ما می دانیم که وجود دارد را نمی شود دور دیگری است."

Tedeschi, گفت که دولت را حفظ خواهد کرد اضافه کردن $600 به صورت هفتگی بیکاری پرداخت اما این مجموعه به پایان رسید و در پایان ماه ژوئیه.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن