آن را امن برای بازدید از ورزشگاه ها و کافه ها و فروشگاه ها ؟ در اینجا چیزی است که داده ها می گوید.

روز شنبه, کانکتیکات, شد آخرین وضعیت شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در ابتدا قرار داده و در محل به سرعت گسترش

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

روز شنبه, کانکتیکات, شد آخرین وضعیت شروع به بلند کردن اجسام محدودیت در ابتدا قرار داده و در محل به سرعت گسترش coronavirus. دولت فاز یک شامل بازگشایی فضای باز ناهار خوری خرده فروشی و حتی باغ وحش — با محدودیت.

اما اگر ما فکر می کنم در مورد بودجه بندی اجتماعی ما تماس بگیرید در طول این زمان شما چطور بزرگترین بنگ برای جفتک انداختن خود را ؟ محققان در دانشگاه MIT ایجاد یک چارچوب برای ارزیابی "تجمعی خطر" باز کردن انواع مختلف کسب و کار و فضاهای عمومی با توجه به سود اقتصادی و احتمال تسهیل ویروس گسترش یافته است.

"هر بار که ما باید تعامل با دیگر انسان به خصوص در یک فضای متراکم است که فرصتی برای این ویروس به گسترش است. بنابراین ما واقعا نیاز به جیره اجتماعی ما تماس بگیرید" گفت: Seth Benzell یک فوق دکترا کاردانی در دانشگاه فنی ماساچوست ابتکار در اقتصاد دیجیتال و یک نویسنده از مقاله است.

"بازار صبح گزارش" میزبان داود Brancaccio صحبت Benzell در مورد پیامدهای پژوهش در این کشور بازگشایی برنامه. در زیر یک ویرایش متن مکالمه خود را.

دیوید Brancaccio: چه هستند برخی از ابعاد در این چارچوب شما ایجاد کرده ایم برای سهمیه بندی اجتماعی تماس با ؟

ست Benzell: راه ما در مفهوم تصمیم به ترک یک نوع از محل باز و بسته کردن نوع دیگری از محل است که به عنوان یک تجارت کردن بین منافع اقتصادی و اجتماعی از یک محل باز بودن و تجمعی سهم برای انتقال ریسک.

در سمت به علاوه یک محل ما چیزهایی مانند درآمد خود را حقوق و دستمزد و تعداد کارکنان آن است. سپس در انتقال خطر در کنار ما با استفاده از مقیاس تحرک و اطلاعات مردم از طریق تلفن های همراه به منظور بررسی که چگونه بسیاری از بازدیدکننده داشته است یک محل است و چقدر شلوغ است که محل سکونت است برای چه بلند و همچنین تا چه حد مردم تا به حال به سفر برای رسیدن به آن مکان.

اما من فقط می خواهم به تاکید است که این یک تجمعی خطر است. ما در حال تلاش برای اندازه گیری ریسک در هر دیدار برای مثال رفتن به یک بانک نیست بلکه تجمعی انتقال خطر از تمام بازدیدکننده داشته است به تمام بانک ها.

Brancaccio: پس چه کسی برنده است ؟ این فروشگاههای جعبه بزرگ برای شروع مناسب است ؟

Benzell: اوه قطعا. برخی از مکان هایی که واقعا خوب در اندازه گیری های ما واقعا بصری از آنهایی است که بسیاری از کشورها را شناسایی کرده اند در حال حاضر به عنوان خدمات ضروری است. این چیزهایی مانند فروشگاه های مواد غذایی, فروشگاه کالا عمومی (شما باید به عنوان خوانده شده "خارج" وجود دارد) بانک ها.

Brancaccio: در این چارچوب که باز می شود کمی بعد ؟

Benzell: بنابراین در این مکان هستند که در بدترین ما متریک هستند ورزشگاه کافه ها و بارها آب و دسر سرو; کالاهای ورزشی فروشگاه ها و مشروب و دخانیات فروشگاه. مشروبات الکلی و دخانیات فروشگاه من فکر می کنم که کمی تعجب آور یک برای دیدن این لیست از آنجا که بسیاری از کشورهای ذکر شده اند مشروبات الکلی و دخانیات فروشگاه به عنوان ضروری کسب و کار. و با توجه به متریک آنها بسیار ضعیف نه بزرگ اقتصادی سهم متوسط مصرف کننده ارزش است.

Brancaccio: برخی از مردم وجود دارد که احساس تشنگی در حال حاضر گفت: "اوه بیا [مشروبات الکلی و دخانیات فروشگاه ها هستند] سهم عمده ای را به شیوه زندگی" اما خوب من شنیدن از شما.

Benzell: و آنچه من می خواهم بگویم بعدی این است که من نمی خواهم به یک killjoy در اینجا. اما این عجیب و غریب و نگران بار و هر بار ما تعامل با دیگر انسان به خصوص در یک فضای متراکم است که فرصتی برای این ویروس به گسترش است. بنابراین ما واقعا نیاز به جیره اجتماعی ما تماس بگیرید و فکر می کنم واقعا به طور جدی در مورد "اگر من فقط می تواند ارتباط برقرار کردن با مردم در بسیاری از مواقع امروز من واقعا می خواهید به صرف مقدار بسیار زیادی از من اجتماعی تماس با بودجه یک سفر به یک مشروب فروشگاه؟"

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن