این رسمی: ما در یک رکود اقتصادی

آن است که در حال حاضر رسمی — اداره ملی تحقیقات اقتصادی اعلام کرده است که فعالیت های اقتصادی به اوج خود رسید و

توسط AKHBAREMAAAA در 20 خرداد 1399

آن است که در حال حاضر رسمی — اداره ملی تحقیقات اقتصادی اعلام کرده است که فعالیت های اقتصادی به اوج خود رسید و در فوریه این سال است. که به معنی گسترش و توسعه آغاز شده است که در ماه ژوئن سال 2009 است و ما رسما در رکود است.

در گذشته NBER تماشا اقتصادی کاهش بسیار طولانی قبل از اینکه رسما اعلام رکود است. اما ترزا Ghilarducci, استاد اقتصاد و سیاست تجزیه و تحلیل در مدرسه جدید در شهر نیویورک گفت: این هیچ عادی انقباض.

"آن شده اند که کمی مضحک به صبر به دنیا بگویید آنچه ما در حال حاضر می دانستند و احساس" او گفت:.

NBER گفت: میزان تولید و اشتغال کاهش موجه رسمی تعیین. Ghilarducci گفت: تفاوت این بار این است که چگونه به سرعت ما را از اشتغال کامل به دو رقمی نرخ بیکاری است.

"از آن زمان دو سال در دهه 1930 برای رسیدن به انواع نرخ است که ما شاهد در حال حاضر" Ghilarducci گفت.

قبلی رکود اقتصاددان پیتر Orazem در دانشگاه ایالتی آیووا گفت: افراد بیکار شروع به پریدن کرد و به مشاغل دیگر در کمتر متاثر از صنایع است. اما این بوده است که تقریبا جهانی shutdown.

"که رفتن به آن را بسیار مشکل تر برای مردم را به تغییر از یکی به دیگری به عنوان یک راه برای زنده ماندن پیامدهای اقتصادی همه گیر" Orazem گفت. که می تواند آن را حتی سخت تر برای بازیابی, او گفت:.

که کسب و کار مجاز به بازگشایی در حال حاضر ؟ و آن کسب و کار در واقع انجام این کار ؟

به عنوان یک درهم آمیخته از کشورها شروع به بازگشایی کسب و کار است که سقوط به یک منطقه خاکستری بدانم زمانی که آنها می توانند بازگشایی شده است. در بسیاری از مکان های سالن هنوز هم توقیف. بارها عمدتا بسته بیش از حد اگر چه رستوران ممکن است مجاز به سطح شیب دار بالا بسته به دولت است. "این نوع از همه جا گفت:" الیزابت میلیتو از فدراسیون ملی کسب و کار مستقل.

شما خواهد بود قادر به رفتن در تعطیلات تابستان امسال ؟

وجود دارد شانس است که در این تابستان خواهد بود یک فصل عادی برای تعطیلات و یا در آمریکا و یا در سطح بین المللی. اما این بدان معنا نیست که یک سفر غیر ممکن خواهد بود. مردم فقط باید هوشمند در مورد آن. که می تواند به معنای تعطیلات به خانه نزدیک تر به خصوص گاز با قیمت بسیار پایین. مسافرت هوایی امکان پذیر خواهد بود در این تابستان حتی اگر آن است که یک تجربه بسیار متفاوت از معمول است.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن