سناتور سوال Mnuchin Powell در مدیریت COVID-19 امداد

دو ماه پس از کنگره تصویب 2 تریلیون دلار بسته امداد برای نجات اقتصاد ایالات متحده در کمیته بانکی سنای سوال خزان

توسط AKHBAREMAAAA در 31 اردیبهشت 1399

دو ماه پس از کنگره تصویب 2 تریلیون دلار بسته امداد برای نجات اقتصاد ایالات متحده در کمیته بانکی سنای سوال خزانه داری وزیر استیون Mnuchin و رئیس فدرال جروم پاول در مورد چگونه آنها با استفاده از آن پول است.

از آنجا که COVID-19 بحران آغاز شد حدود 36 میلیون آمریکایی کاربردی برای مزایای بیکاری. Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) قانون شامل 1200 $در پرداخت های مستقیم به بزرگسالان گسترش مزایای بیکاری شرکت های بزرگ کمک و وام برای کسب و کارهای کوچک به عنوان بخشی از چک های حفاظت از برنامه.

دو و نیم ساعت جلسه خطاب به, راه اندازی, تاریخ جدید برای اعطای وام تغذیه برنامه های کاستی که برخی از سناتورها در بر داشت با PPP و به همین دلیل بخش هایی از مراقبت در قانون بودجه هنوز به سر برد.

این بود برخی از نکات اصلی مورد بحث:

بانک فدرال وام جدید برنامه

ماه گذشته فدرال رزرو اعلام کرد که این امر راه اندازی یک خیابان اصلی برنامه اعطای وام خواهد شد که با ارائه چهار سال وام به شرکت ها به کارکنان 15000 $5 میلیارد دلار درآمد سالانه. هدف آن است که برای کمک به کسب و کار است که برای واجد شرایط نیست PPP.

به عنوان بخشی از مراقبت های عمل $454 میلیارد اختصاص داده شده برای فدرال رزرو اعطای وام و تسهیلات.

خواسته بهداشت ، پت Toomey یک جمهوری خواه پنسیلوانیا زمانی که وام گیرندگان قادر خواهد بود برای دسترسی به وجوه پاول گفت که او انتظار دارد که برنامه را به بالا و در حال اجرا تا پایان این ماه و یا چند روز اول از ماه ژوئن است.

چگونه کسب و کار کوچک وام برنامه با این نسخهها کار

سناتورها همچنین با انتقاد از چک برنامه حفاظت و گفت: کسب و کارهای کوچک باید به حال مشکل مرور آن. دموکراتیک بهداشت ، Kyrsten Sinema آریزونا پرسید که چرا مصرف آن را تا زمانی برای کسب و کارهای کوچک برای دریافت راهنمایی در بخشش وام.

Mnuchin پاسخ داد که "این یک کار بسیار پیچیده برنامه ای است که ما در یک دوره کوتاه از زمان" و گفت که او را دنبال کنید تا با Sinema اگر او می خواست برای رسیدگی به مسائل خاص است. کسب و کار که پول قرض نیز باید به صرف آن در هشت هفته, مشکل Mnuchin گفت که او می خواهد را حل کند.

"ما می خواهم برای دریافت یک دو حزبی ویژگی های ثابت" او اشاره کرد. "شرکت ها واقعا با داشتن مسائل با نه لزوما قادر به استفاده از آن در طول این هشت هفته است."

در پایان این جلسه دموکرات ایالت و سناتور " باب منندز از نیوجرسی به ذکر است که بسیاری از اقلیت متعلق به کسب و کار در حال گرفتن دسترسی به PPP.

این برنامه که قرار بود در راستای کسب و کار کوچک است برای انتقاد که دریافت کمک های مالی. به گفته نیویورک تایمز 445 عمومی شرکت فاش آنها دریافت $1.52 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام $550 میلیون دلار از آن برگردانده شده است.

سیاه پوست و لاتین کوچک-صاحبان کسب و کار به ویژه در اجرا به مشکل اخذ وام. تقریبا نیمی می گویند کسب و کار خود را ممکن است به اندازه کافی بودجه برای زنده ماندن از بحران و تنها 1 در 10 می گویند آنها به دریافت کمک های مالی آنها درخواست شده با توجه به یک بررسی سراسری از رنگ تغییر و UnidosUS.

Unspent بودجه

یک گزارش جدید از کنگره برای نظارت کمیسیون نشان داد که تنها $37.5 میلیارد دلار از ثبات اقتصادی صندوق است که 500 میلیارد دلار بودجه در راستای کسب و کارهای بزرگتر مانند شرکت های هواپیمایی — صرف شده است. زمانی که حزب جمهوری خواه ایالت مایک Crapo از آیداهو اشاره کرد که از Mnuchin گفت: "آماده به تخصیص بقیه که."

"تنها دلیل من نه اختصاص آن به طور کامل است که ما فقط شروع به گرفتن این امکانات بالا و در حال اجرا است. ما می خواهیم به یک ایده بهتر است که به عنوان یکی از امکانات بیشتری نیاز دارد سرمایه" Mnuchin اضافه شده است.

چگونه سریع ایالات متحده باید بازگشایی

پاول که به آنچه که آن را برای برای بهبود اقتصاد اشاره کرد که مردم باید به این باور است که "آن را امن برای بازگشت به کار و به بیرون بروید."

"و این که در مورد داشتن یک معقول متفکر بازگشایی این کشور چیزی است که ما همه می خواهم" او گفت:. "این خواهد بود که ترکیبی از گرفتن این ویروس را تحت کنترل توسعه درمان و توسعه یک واکسن, همه آن چیزهایی است."

پاول که به تازگی به نام برای بیشتر هزینه های دولت برای جلوگیری از "دراز مدت اقتصادی آسیب" تقویت این سخنان در طول امروز شنیدن گفتن کنگره است که "ما نیاز به آماده برای عمل بیشتر و من می خواهم بگویم ما اگر نیاز است وجود دارد."

در ضمن Mnuchin هشدار داد که می تواند وجود داشته باشد "خطر آسیب دائمی" به اقتصاد اگر متحده همچنان خود خاموش شدن ناگهانی بازتاب مغلوب ساختن پیشی جستن دولت را با فشار به آغاز بازگشایی. با این حال مقامات بهداشتی آمریکا هشدار داده اند که این کشور می تواند رنج می برند جدید کروناویروس شیوع اگر مناطق شروع به بازگشایی بیش از حد به سرعت.

آیا گسترش COVID-19 بیمه بیکاری اجرا می شود ؟

مراقبت قانون توسط کنگره تصویب و امضا شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه مارس مجاز اضافی بیکاری پرداخت افزایش مقدار پول و گسترش که واجد شرایط. افزایش مزایای بیکاری تاریخ انقضا — اضافی 600 $در هر هفته قانون مجاز به پایان می رسد در ژوئیه 31.

است که کشورهای در حال بازگشایی?

بسیاری از ایالت ها شروع کرده اند به استراحت محدودیت های قرار دادن در محل به منظور کاهش سرعت گسترش COVID-19. اگر چه اجتماعی-فاصله اقدامات هنوز هم تقریبا در همه جا در این کشور بیش از نیمی از ایالات آمریکا شروع به فاز از اقامت در خانه سفارشات و فاز در کسب و کار reopenings. دیگران مانند نیویورکدر کندتر جدول زمانی.

است که ارزش آن درخواست برای یک کار در حال حاضر ؟

آن را هرگز لطمه می زند به دنبال, اما به عنوان بیکاری می رسد سطح گذشته دیده می شود در طول رکود بزرگ و در دسترس ترین شغل ها در مکان هایی که حمل خطرات مانند سوپر مارکت و یا انبار آن را یک ایده بد به نشستن تنگ یا اگر شما می توانید.

شما می توانید پیدا کردن پاسخ به سوالات بیشتر در اینجا.

به عنوان یک غیر انتفاعی, اخبار سازمان های آینده ما بستگی به شنوندگان مثل شما که اعتقاد به قدرت های خدمات عمومی و روزنامه نگاری.

سرمایه گذاری خود را در بازار به ما کمک می کند باقی می ماند paywall-رایگان و تضمین می کند هر کس دسترسی به قابل اعتماد و بی طرفانه اخبار و اطلاعات بدون در نظر گرفتن توانایی خود را برای پرداخت.

اهدای امروز — در هر مقدار — برای تبدیل شدن به یک بازار سرمایه. در حال حاضر بیش از هر زمان تعهد خود را می سازد تفاوت.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن